|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nesreča
2.2.2006 12:51:09   
TORTICA
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=8&c_id=99982

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nesreča
2.2.2006 13:14:22   
ma-ja
Sem včeraj tudi v Novicah prebrala. Domen mu je bilo ime, umrl je pa praktično mamici na rokah.
Me je kar zmrazilo, moj Nejc je prvošolček. Ne morem, da se ne bi vprašala kaj je ta voznik delal? Pa saj 6-letnik ja ne more sam odpirati in zapirati vrat od kombija!

Spremeniti se žal ničesar ne da, ampak zadnje čase vse preveč otrok umira na cestah!!!!!

Moje iskreno sožalje družini user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nesreča
2.2.2006 13:18:23   
Cikica
Groznouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nesreča
2.2.2006 13:34:54   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne vem sicer kako je to dejansko bilo, vendar pa šestletnik ne sme hoditi sam v šolo. Spremljati ga morajo starši, ali pa oseba starejša od 10 let. To vem zato, ker imam tudi sama prvošolčka.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nesreča
2.2.2006 13:42:07   
Anonimen
Učenci, ki so vozači, se vozijo s kombijem. Zraven ni staršev ali koga drugega. le učenci in voznik. Do kombija jih po pouku spremi učitelj. Kombi jih pripelje do doma, tam ga prevzamejo starši, stari starši..... Tako da je tole bila res tragična nesreča.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nesreča
2.2.2006 14:13:22   
mala maja
res tragična nesreča, sem bralauser posted image user posted image user posted image user posted image

sam meni pa se vseeno poraja misel zakaj so ga domačini sami peljali v bolnico. Kaj pa rešilec???? A ga ni blo al kaj????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nesreča
2.2.2006 14:32:52   
tanikaa
Jaz pa teh člankov sploh ne morem brati. user posted image Tudi ko je kaj takega po tv, moram preklopit. Verjetno ni hujšega pekla na svetu, kot je izguba otroka. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nesreča
2.2.2006 15:12:24   
lelaval
Sem 2 dni nazaj brala v Večeru. Mojadva prvo in tretješolca pa hodita 3 mesece na avtobus. Me je zdaj prav groza.user posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?