|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ART IZLIVI - 1.
15.2.2006 11:28:49   
*Karmen*
Punce, vidim, da nočete promovirat vašega kraja. Nič hudega. Bom pa povedala enga za dober dan.

Gre Haso na dopust na Japonsko. Na cesti se mu Japonci priklanjajo. Pač njihova navada. Eden od Japoncev pa se pred Hasom ustavi in se mu celo predstavi. Ker pa je to dežela karateja se mu je pač predstavil na svoj način:
- Dober dan, jaz sem ONORIKO SAN - KARATE - ČRNI PAS - DEVETI DAN
Haso ga mal pisano pogleda, v glavi hitro sestavi svojo predstavitev in prijavi:
- Dober dan, jaz sem pa HASO SAN - IŠIAS - VOLNENI PAS - SEDMI DAN...

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ART IZLIVI - 1.
15.2.2006 12:21:25   
tasha23
Hej Karmen, že celo jutro listam po forumu a komaj zdaj sem opazila tvojo novo temo user posted image . Ne vem zakaj, mi je ni zaznalo do malo prej, Mah.

OK, jaz sem iz Kopra, kjer lahko naletiš na nešteto bifejev, lokalčkov,...
Moja najjubša pa sta Beyron Caffe in Mokra mačka - Kroštola ; tam se lahko ob dobri kavici tudi pogovarjaš v miru...
AH se javim kasneje - letim na kosilo user posted image

LP

Nataša


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ART IZLIVI - 1.
15.2.2006 12:27:49   
*Karmen*
No, super, Tasha!

Sem  na bolniški ampak invalid pa nisem user posted image . Zato bova z mojim probala te dni izkoristit za predmet "spoznavajmo našo domovino". Itak je pa treba it, ko prideš v en drugi kraj, najprej na kavo. Šele potem lahko spelješ do kakšne izletniške točke in si ogledaš kakšno znamenitost.

LP in srečno!

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   SREDINO ČVEKANJE
15.2.2006 12:39:25   
Skorpija
Ja, Karmenjočka, ti si pa čisto čvekalno razpoložena... Moj kraj je tako blizu tvojega, da ga sigurno poznaš in si velikokrat tu, vsaj vedno, ko greš do dohtarjev. Placi za dober kufe - kokr češ! Res fajn placi za dober kufe - bolj malo in jih ne izdam user posted image  

Nujno, ampak res nujno bi si morala ogledati razstavo maket dinozavrov, ki bo tale vikend, najlepša izletniška točka je pa - hop - čez Tivoli na Rožnik zmaznt en ričet, pa pol do Mosteca na en flancat pa en krog po PSTju, da se vse poleže, pol pa domov pod dekco se mal šlatat...user posted image



_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SREDINO ČVEKANJE
15.2.2006 12:50:26   
tasha23
Hoj Karmen , kaj pa slaščičarna pri Berzotu? Z mojimi vsakokrat, ko se peljemo mimo Vrhnike, ni moč, da se ne ustavimo da dobri torticiuser posted image pri Berzotu.

Ti jo poznaš? Greš kdaj tam?

LP

Nataša


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SREDINO ČVEKANJE
15.2.2006 13:18:49   
*Karmen*
Skorpija, kje pa je ta Žabačija? Tko bliz mojga kraja pa spet ne more bit, če še nisem slišala zanj. No tisti dinozavri so mi pa res pisani na kožo. Bom probala mojga že jutr aktivirat.

Tasha, k Berzotu greva velikokrat na tortice. Na kavico pa v motel Mantova ali pa v PTC Merkator. Tam majo najboljšo kavo. Za en daljši sprehod bi pa priporočala Star maln, do koder je 30 minut lahne hoje po položni makadamski cesti. Za mal večje navdušence pa pohod na Planino, kjer je razgledni stolp in kjer kuhajo odlično piščančjo obaro in majo super gibanico!

Punce, mogoče se pa kdaj vidmo pri Berzotu!

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SREDINO ČVEKANJE
15.2.2006 14:03:46   
Skorpija
user posted image user posted image  Ljubljana, Karmen... Dinozavri bodo tale vikend na Gospodarskem razstavišču. Drugače pa v mojem kraju dobiš najboljšo tortico v Rustiki in pri Vikiju, pa v Zvezdi...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SREDINO ČVEKANJE
17.2.2006 9:45:43   
tasha23
Malo smeha za konec tedna, da se polepša tudi vreme user posted image :

SLEPOTA
Učiteljica želi izvedeti, koliko so njeni učenci naravno inteligentni in vpraša:
"Kaj se zgodi, če človek ostane brez enega ušesa?"
Oglasi se Monika: "Slabše sliši!"
"In kaj se zgodi, če ostane brez obeh ušes?"
"Oslepi!" se oglasi Grega.
"Kako, oslepi?" se začudi učiteljica.
"Če nima ušes mu kapa ali klobuk zlezeta preko oči!" pojasni Grega.


SAMO IZHODI
"Kako vam je lahko baraba ušla iz zgradbe?" se čudi komandir. "Ali niste zasedli vseh izhodov?"
"Smo!" odvrne policist Ivo. "Morda je ušel skozi vhod!"

 
DRUGAČEN KONEC
"Jure, kje si pa bil tako dolgo?" je mama vprašala desetletnega sina, ko se je ta vrnil domov.
"S Sonjo sva šla v park in se usedla na klopco, nato pa gledala gospoda in gospo, ki sta sedela na drugi klopci."
"In potem?"
"Potem je pa gospod začel poljubljati gospo in jaz sem začel poljubljati Sonjo."
"Kaj je bilo pa potem?"
"Potem je gospod gospe slekel bluzo in ji otipavati prsi, zato sem tudi jaz Sonji slekel bluzo in ji začel otipavati prsi."
"In potem?" je zgroženo vprašala mama.
"Potem je pa gospod slekel gospe še krilo in hlačke in sta odšla v grmovje."
"In vidva?"
"Midva s Sonjo sva šla pa domov, ker naju ni tiščalo kakat!"




_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ART IZLIVI - 1
17.2.2006 17:13:59   
*Karmen*
POSEBNO OBVESTILO!!!
 
Od jutri pa vse do naslednjega petka imajo vse ženske dela proste dneve. Zaradi nevarnosti ptičje gripe morajo biti namreč vse kokoši v zaprtih prostorih!!!

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ART IZLIVI - 1
17.2.2006 21:25:08   
Massa26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?