|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:13:37   
Anonimen



Špageti s pinjolami
user posted image Pošlji prijatelju


Avtor: vs, november 2004


Testenine se znajdejo na naših krožnikih vsaj nekajkrat na teden. Predvsem zato, ker jih lahko hitro pripravimo ...


user posted image


user posted image ... vendar pa nekateri okusi hitro postanejo dolgočasni. Testenine lahko popestrimo zelo hitro, le da zamenjamo nekaj sestavin naše klasične omake. Danes vam ponujamo špagete s pinjolami.

Za štiri osebe potrebujemo:

1/2 skodelice olivnega olja,
2 drobno sesekljana stroka česna,
2,5 skodelice grobo mletih drobtin,
Sol,
grobo mlet črni poper,
1/2 skodelice praženih pinjol,
1/4 skodelice rozin,,
1/4 žličke zdrobljenih čilijevih kosmičev,
20 razpolovljenih češnjevih paradižnikov,
4 žlice sesekljanega peteršilja.

Za 4 osebe, ki imajo zelo prazne želodčke, potrebujemo 40 dag testenin.
 
Kako do omake?

V ponvi na 2 žlicah olja pražimo česen, da začne dišati, ne sme pa porjaveti. Vročino zmanjšamo, dodamo drobtine, jih posolimo in popopramo in jih med mešanjem pražimo, dokler ne porjavijo. Damo jih v srednje veliko skledo in vmešamo pinjole.

Medtem pristavimo velik lonec vode, ki mu dodamo malo olja in soli, da se testenine ne razkuhajo in da se ne sprijejo. Ko voda zavre, dodamo testenine in kuhamo toliko časa kot je napisano na embalaži.

V ponev damo še 2 žlici olja in 30 sekund pražimo preostali česen, rozine in čilijeve kosmiče. Dodamo paradižnike, posolimo in popopramo in jih kuhamo 5 minut. Dodamo peteršilj, 2 žlici prihranimo. Testenine odcedimo, jih damo v veliko skledo, primešamo paradižnik, polovico krušnih drobtin in 2 žlici olivnega olja. Po okusu posolimo in popopramo.

Razporedimo po krožnikih, poškropimo s preostalim oljem, potresemo z drobtinami in peteršiljem.

Omaka je narejena hitro in enostavno, edino kuhinja lahko med pripravljanjem jedi postane podobna Jamiejevi. Pa dober tek!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:13:46   
Erin
...


< Sporočilo je popravil teejaa -- 7.2.2006 14:22:59 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:15:53   
taška30
Uf, smo se zagreble.user posted image  Bom mojo kopijo kar pobrisala.

< Sporočilo je popravil taška30 -- 7.2.2006 14:16:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:17:12   
tadejaa
user posted image user posted image user posted image

 
 
 
 
 
 
 
 



user posted image  




< Sporočilo je popravil tadejaa -- 7.2.2006 14:24:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:19:44   
Erin
kako pa zbrišeš svoje sporočilo?

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:21:11   
taška30
Desno zgoraj pri objavljenem sporočilu imaš UREDI, tam greš in zbrišeš. Pa hitro, ker je ta opcija na voljo le 10 minut se mi zdi.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:23:55   
Erin
hvala taška30!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:32:05   
Anonimen
mhmm..

pred dieto je bil moj ITM   24,023

sedaj je                            22,23

še vedno normalna telesna teža..

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:41:18   
Anonimen
Ma zdaj me je pa ven zabrisalo!
V glavnem, hvala lepa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:45:24   
Erin
punce, na netu sem našla knjigo "Naslednjih 90 dni" in jo lahk kr kle gor pogledaš, tko da je še kupovat ni treba, he, he...user posted image user posted image user posted image
No sej glede na to da ste že več kot mesec dni tukaj v stiku, jo je gotovo že kaka našla, v primeru da ne pa je tukaj spletni naslov:

http://www.cangura.com/knjigarna/zdravje/zalozba-rina-90-dnevna-locevalna-dieta-naslednjih-90-dni.php#pages

Komaj sem začela z dieto pa že premišljujem o naslednjih 90 dnevihuser posted image user posted image ...


< Sporočilo je popravil teejaa -- 7.2.2006 14:48:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 15:10:14   
Suzi*
Teejaa, dobrodošla in uspešno hujšanje tudi tokrat.

No, moj IMT je bil pred dieto  23,31, zdaj je pa 20,98. user posted image   Kaj, a potem sem imela že prej normalno težo? hahahahaha user posted image user posted image user posted image  Meni je bolj pomembna sama teža (torej višina-110, kar je moj cilj), še bolj pa izgled postave in čvrstost telesa.user posted image

Pia67, bravo za prve - kilce.  Je super, ko ti bo šlo ful hitro dol na začetku. Me pa zanima kakšna je ta jabolčna župca? A je to čežana al kaj?


Jaz sem se ravno najedla testenin z zelenjavno-paradižnikovo omako. Mi sploh ni ne vem kako pasalo tole jest. Raje bi kaj od B ali Š dneva. user posted image  No, glede večerje se pa seveda danes nič ne pritožujem. user posted image  Komaj čakam. Jutri pa....ma spet sadje na dela prosti dan, to me čist jezi, ker gremo vedno kam na kosilo (tašče in mame), potem pa nič pametnega ne smem jest. Drugi me pa že počas postrani gledajo kaj se zmišljujem s to hrano, ker ko sem oblečena, res ni videt, da imam kaj preveč kilc....



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 15:35:14   
Sofi
Žalostna semuser posted image . Me je kar sram napisat, da imam +1kg in ne minus. To se pravgotovo poznajo moji grehi, ampak nekaj pa vseeno ne štima, saj ne more biti 2 kili razlike, zato ker sem v nedeljo pri mami pojedla kosilo od A do Ž, pa še sladico gor. Sem si pač privoščila en normalen dan. Zdaj sem pa zopet pridna. Me je kar volja minila zjutraj, zdaj pa vidim, da nas je danes veliko žalostnih.

Ampak, gremo naprej. Sem ravno pojedla makarone s paradajzom in gobicami, zvečer bom pa ali palačinke ali navihančke. Jutri bom zopet v skušnjavi, saj grem na RD k nečakinji (7let) in bo miza zopet pokala pod dobrotami, pa bom zdržala - moram user posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 15:40:03   
Suzi*
Sofi, stisni zobe in zdrži!!!! Naj te tale + ne odvrne od nadaljevanja diete.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 16:49:58   
t_t_y
Pia67 - ojla, bravo za izgubljene kguser posted image . Sicer pa, kaj te lahko uvrstim v našo tabelco, če te lahko, sporoči koliko kg bi se rada znebila.

pozdravček

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 17:26:51   
tiktak
Jaz pa imam od prejšnjega torka -0.7 kg, skupaj torej -5.5 kg. Sem kar zadovoljna, da mi je šlo sploh kaj dol, čeprav sem imela včeraj že -6.1 kg ( kar je toliko kot v sredo po vodnem dnevu). Res pa da sem bila včeraj na fitnesu, tako da je to le mišična masa, seveda.user posted image

Danes kot ponavadi testenine s paradižnikovo omako ( tokrat z dodatkom oliv, rdeče, rumene in zelene paprike). Zdajle pa gremo v mesto na ( upam, da jo še imajo) čokoladno tortico. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 19:16:31   
rikica
Oj!Da se še jaz malo javim po nekaj dnevih.Bila sem tako prehlajena,kot že dolgo ne in mi je res bila zadnja stvar net.Kar se tiče ločevanja niti nisem grešila(edino v soboto,ker sem bila na maturantskem plesu),ampak kar se pa gibanja tiče pa niti s prstom nisem mignila.Zato pa je rezultat na vagi,takšen kot je.Od prejšnjega torka -200 gramov.Niti nisem razočarana,ker sem vedela da od ležanja ne grejo kile dol.Skupaj torej -4,7 kg.Saj počasi bom zdrava kot ribica in bom spet na orbitreku vsaki dan.
Danes sem jedla pizzo,za večerjo pa eno zares dobro skutino rezino,njami.Potem še bom pa jedilno čokolado.
Smo pa vse po vrsti zelo pridne,vsaka kila je uspeh.Tudi,če vsak teden ne gre dol,saj še imemo veliko časa.Samo ne obupat!!
ZA ODLOČNE   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 19:26:38   
mala maja
evo še moje poročilo.  mam -0,5 kg skupaj -8kg
 
ITM pred hujšanjem 28.1user posted image user posted image user posted image
     do sedaj             25.5user posted image

kaj več pa drugič. pridno hujšajte, pa brez grehovuser posted image user posted image user posted image  jutri pa sadjeuser posted image user posted image

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 19:37:42   
tejčica
Da se po današnji norišnici še jaz malo javim. Ste pa kar pridne s pisanjem danes.

Za kosilo sem si naredila špinačne rezance s česnom popraženim na olivnem olju. Za obliznit!!! Na žalost pa mi je česen tudi tokrat prinesel glavobol. Kljub temu si jih bom še kdaj privoščila.

Večerja pa bo vsak čas pečena. Spet sem si naredila Pecivo na suho in komaj čakam da začnem papat.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 19:47:37   
t_t_y
Ja pa kaj ste mele vse tko mali ITM pred hujšanjem? Mi je kr nerodno, ker sem rekla da bi rada dala dol sam 15 kg - ITM je bil prej 29,5, zdej je pa slabih 26.
Če meni pade pod 25, bom fulllll zadovoljna, večina vas je pa tam šele začelauser posted image .

Btw, seznamček vam posredujem malo kasneje, če se še katera javi.

lp

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:16:36   
Moyca_
uf sem preveč slakega danes jedlauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:30:23   
taška30
No, bom kar priznala, čeprav sem mislila elegantno zatajiti. Za večerjo požrla: sacher torto, 8kom oreščkov oblitih s čokolado, 1 jaffa keks, 3 kepce čokoladnega sladoleda s koščki čokolade.
Tako, zdaj mi je slabo, se gnusim sama sebi, na živce mi grejo OH dnevi, ker nimam meje pri sladkem. Od začetka diete do zdaj nisem grešila nič pri nobenem dnevu, razen pri OH večerji, kjer se mi utrga, ko zavoham čokolado.

Komaj čakam jutri sadni dan, nočko, grešnica Taška

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:36:07   
tiktak
Ja, taška, jaz sem tudi pretiravala. Pojedla sem čokoladno torto, 2 merkatorjevi hrustljavi ploščici, ene 10 žličk gresa, ki je ostal od tamale in 2 rebri jedilne čokolade. user posted image  Mi je kar slabo. To je za mene na nek način garancija, da bom zvozila sadni dan, če razumeš, kaj hočem povedati.user posted image  Ah, ****.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:46:37   
t_t_y
Tud jest sem pojedla PREVEČ. Zmanjkal je en ježek, 4 jaffa keksi in 2 rebri jedilne čokolade. Zdaj pa seveda komaj čakam na jutrišnji sadni dan.

pozdravček

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:56:04   
taška30
Evo, pa še 2 jaffa keksa za povrh!user posted image
Tiktak, popolnoma razumem kaj hočeš povedat, moji možgani delajo na isti način, veliko lažje bom zdržala jutrišnji sadni dan s polno ritjo slabe vesti!user posted image
Danes sem pa res zmagala na celi črti!user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 20:58:05   
lelaval
Teeja ITM pride 22, a mi je bolj realno višina - 110.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?