|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se bo zgodilo?
15.2.2006 13:22:17   
Anonimen
Punce pozdravljene,

Niti še ne vem ali sodi to sporočilo v ta kotiček, ampak vseeno.
Včeraj ravno na Valentinovo sem imela prvi pregled (po ZM naj bi bila noseča 8t 3/7) vendar
se je na UZ videla le vrečka brez plodka. G me je naročila na še en UZ čez 2 tedna, češ da je možna kasnejša oploditev.

Obupana sem že od včeraj, user posted image user posted image user posted image  celo noč, skoraj sem 100% da nisem
mogla zanosit kasneje. Ali mislite da je še kakšno upanje za mojo pikico?

Kaj se bo zgodilo? Ali se bo zgodil SS sam po sebi in me je naročila šele čez 2 tedna? Ker drugače bo najbrž potrebna abrazijauser posted image

kako naj preživim naslednja dva tedna?!?!?


LP, obupana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se bo zgodilo?
15.2.2006 13:59:39   
total
Upaj na najboljše in bo vse ok,drgač pa še vedno lahko maš drugega in ne obupat.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se bo zgodilo?
15.2.2006 17:17:32   
Sulfinija
Upaj na vse najboljše in najlepše.Nočem te strašiti vendar pri meni se je plod pojavil v 7t4d in teden dni zatem ko sem bila noseča 8t4d tudi odmrl in G ni več zaznala utripov srčka.Tebi pa želim vse lepo.Pozitivno misli,pusti se razvajati,epo počivaj in boš videla mogoče pa je bila res zapoznela zanositev.Veliko,veliko sreče ti želim.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se bo zgodilo?
15.2.2006 18:30:44   
Birdybirdy
Živijo!

Tudi jaz sem doživela podobno. V 9 t. ni blo srčka slišat in smo še trikrat delali UZ pa nič.
Pa smo imeli abrazijo. Želim ti vse najboljše in upam na super srček na naslednjem UZ, ampak, če ne, bo pa v naslednje ratalo.
Tudi mi sedaj poskušamo ponovno.

Vse dobro ti želim.

Čao

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?