|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jeza
19.2.2006 22:48:02   
kiki.l
Na kakšen način pustite tamalim, da izrazijo svojo jezo in nepodobravanje.
Mislim tisto varianto, ko jim nekaj ni všeč in se derejo ali grizejo ali tepejo.

Zigi grize in tepe (večinoma igrače, zadnje čase pa tudi sebe in mene).  Poskušam jo razumeti, ker še ne zna povedat, torej mora najti nek način kako izrazit svojo jezo.

Naj grize polštr, kakšno igračo????user posted image user posted image user posted image


Nebi je hotela zatret, kajti jeza je čustvo kot vsa ostala in vsake toliko časa prav paše malce puser posted image user posted image .... tudi meni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jeza
19.2.2006 23:43:39   
KODA
Tastarejši renči in kriči.Tamlajši se pa meče na tla.Ampak prej ko slej nehata,ko vidita,da ne dosežeta svojega.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jeza
20.2.2006 7:09:57   
Marogica
Vedno je odvisno od otrokovega obdobja. Moj ta manjši (14 mes) se že od kakšnega 6,7 meseca vrže vznak(nazaj), seveda brez da bi vedel, kaj je od zadaj in kako nevarno je. Tako, da ga pač ne pustim, da bi se vrgel in ga primem, ke je pač še premajhen, da bi razumel.
Ta večji pa je izražal jezo, da se je vrgel ob tla tudi sredi Interspara(kjer smo ga pustili) in je trajalo ravno 20 sek, nato je pritekel za nama, sedaj izraža jezo z glasnim govorjenjem(beri drenjem), metanjem stvari... Vendar ta večjemu lahko povemo, da se to ne dela in se pogovorimo zakaj je jezen in kaj mu ne paše, kar nam včasih rata, včasih pa pač nič ne pomaga in ga pustimo, da se pomiri.
Nisi napisala, koliko je tvoj otrok star....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jeza
20.2.2006 10:54:09   
viv_
Nič kaj izrazito ne kaže jeze... če ji pa kej ni všeč, pa takoj v jok.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jeza
24.2.2006 14:57:32   
kiki.l
Zigi je stara leto in pol.

Se je pa zgleda že uneslo in je trajalo le en teden. Verjetno zato ker sem jaz pričela več delati in je več z varuško.

Zdaj ko je to sprejela je zopet otrok s katerim se da vse pogovorit in se zmenit.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?