|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   makarska riviera
25.2.2006 22:28:01   
mala račka
mi bi pa šli na morje  nekam v makarski rivieri (baška voda, brela, tučepi...), pa me zanima, če ima kdo kak kontakt za apartma, s katerim je bil zadovoljen... Bi pa zaradi male rada da ni preveč oddaljeno od plaže ...
lepo, lepo prosim za pomoč ... sem po internetu brskala, pa je konec junija, ko bi mi šli že precej zasedeno, ali pa ne dobim odgovora...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: makarska riviera
25.2.2006 22:46:33   
b.nika
Mi gremo v Brelo v apartmaje Mrnjavac. Full lepo, mirno, odmaknjeno od glavne ceste, na hribčku, do plaže je nekaj stopnic, veliko sence in nasploh primerno za otroke.

Ko najdem link sporočim.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: makarska riviera
26.2.2006 10:08:51   
muki1
Mi gremo letos v Tučepe. Sem bila pred nekaj leti v Makarski in je res čudovita.
Letos pa gremo sem:

http://www.globtour.si/aranzma.asp?IDK=69&IDd=187&ID=2702


Smo že rezervirali in dali akontacijo user posted image  user posted image


Zadnji teden v juniju je še prost user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 26.2.2006 10:11:05 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: makarska riviera
26.2.2006 11:02:16   
b.nika
Mi gremo pa sem sredi avgusta, smo že tudi dali akontacijo. Se že vsi veselimo...

http://www.brela.euweb.cz/slo.htm




(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: makarska riviera
26.2.2006 15:17:37   
Primoza
Mi gremo v te apartmaje v Tučepih od 15. do 29.7.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: makarska riviera
26.2.2006 21:33:57   
mala račka
hvala za odgovore.
b.nika, tale link sem že videla, ampak meni ne dela - ne pridem niti do kontaktnih informacij, kaj šele, da bi videla opis apartmaja... kaj vi ste že bili v tem apartmaju prejšnja leta ali greste letos prvič?

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: makarska riviera
26.2.2006 21:36:51   
mala račka
muki1, nič več prost :(

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: makarska riviera
26.2.2006 21:43:35   
b.nika
Ne mi grmo letos prvič v te apartmaje, sem pa slišala od znanke, da je baje full ok. Po pogovoru z lastnikom sem pa dobila tudi dober občutek.
Nam je važno, da je odmaknjeno iz ceste, da je plaža blizu in da je dovolj sence.
Meni link normalno dela. Lahko napišeš na najdi.si- apartmaji makarska riviera brela, pa ti bo odprlo.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: makarska riviera
27.2.2006 7:24:33   
mala račka
zgleda da bo doma treba spet na novo instalirati windowse in vse kar zraven spada user posted image
sem preverila v službi, tukej link normalno deluje - je zanimivo, poceni - edinole stopnice me skrbijo ... bomo videli kaj bo možiči rekel...
v vsakem primeru hvala za info

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?