|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je res...
2.3.2006 15:28:00   
mela
da lahko otroku dajes sladko smetano v hrano-da se bolj redi!!!???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je res...
2.3.2006 18:55:08   
manetka
Ja groza, jaz pa nebi s tem holesterolom napadala že dojenčkauser posted image

Ja sigurno, se ti bo redil, mogoče prej poskusi probat na sebiuser posted image  



(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je res...
2.3.2006 19:07:03   
KODA
user posted image user posted image
Kje si to slišala,ali prebrala?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je res...
2.3.2006 19:24:46   
dinika
zaradi nenapredovanja na teži je nam zdravnica svetovala naj ji davam med hrano kislo smetano, ker je to zelo redilno in občasno gosti sok z smetano.

seveda, če otrok nima alergije na kravje mleko.


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je res...
2.3.2006 20:01:15   
mela
TO SEM NA FORUMU PREBRALA-NA SEB PA NE BO, PROBALA KER SE REDIM ZE BREZ SMETANE!
koliko je pa stra tvoj otrok da mu dajes smetano?

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je res...
2.3.2006 21:41:19   
Ro-La
mi smo mu pri šestih mesecih po navodilu pediatra začeli dodajat v hrano sladko in kislo smetano, margarinico...vse da bi se bolj redil, ker je bilo 100g na mesec občutno premalo...

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je res...
2.3.2006 22:27:09   
Janeja
Jaz Lei od 6 meseca korigirane starosti v vso zelenjavo dodajam maslo. Kjer se mi zdi, da bo pasalo, pa še kislo smetano. Tudi sladko lahko daš kamor paše.

V vse sadje ji dam zravem zmlete kekse.

Mleko pije z dodanimi riževimi kosmiči.

Vsi ti dodatki so po nasvetu pediatra, ker zelooo počasi pridobiva na teži. In zadnji mesec, po vseh teh dodatkih, nam je teža končno začela počasi spet naraščati.


(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je res...
3.3.2006 12:09:04   
mela
vzadnjem mesecu s je le 300 g zredila tako da bom se jaz malo dodajala.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je res...
3.3.2006 15:06:08   
* Mateja *
MA MI SMO NEJCU PO NAROČILU PEDIATRINJE , KO JE BIL DOVOLJ STAR, ZAČELI DODAJATI VSE OD KISLE DO SLADKE SMETANE, MASLO, OLJE. NI SE ŠLO PA ZARADI TEŽE, KER NI BIL NIKOLI "PRELAHEK", AMPAK ZATO, KER JE ŽE BIL ČAS, DA JE VSE OD KRAJA. MORAM PA POVEDAT, DA KO SMO OMENJENE STVARI ZAČELI DODAJAT JE RES RATAL BOLJ POLHEN, JE RATAL DRUGAČE DEBELČKAN KOT JE BIL PREJ!!!


(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je res...
6.3.2006 13:04:42   
Urška//
Ojla

Naša tudi zelo počasi pridobiva na teži in v 3 mesecih se je zredila 500g, pa mi noben ni tega svetoval, še najmanj pediatrinja

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je res...
6.3.2006 20:59:08   
mela
jaz ji bom pa dodajala malo,ker mislim da si nobena mamica ne bi izmislila , da ji je zdravnik povedal , da lahko .





(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je res...
7.3.2006 8:22:46   
dory
No jaz te pa se kako razumem...moj se  ni in ni redil, zgubljal je na tezi, jaz pa obupano ugotavljala,kaj naj storim...pa sem izvedela, da v lekarnah prodajajo napitke za otroke, ki so res koncentrirani s kalorijami...ker mi tamal kaksen dan ni hotel pojest nic, sem mu dala tak napitek,da mi ne bi se naprej zgubljal na tezi...pa je pomagalo vsaj tolk, da je teza stagnirala...

Naj povem,da zaradi hipertonosti, ne more normalno pozirat goste hrane, zato so bili taksni pripravki vec kot dobrodosli...

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je res...
7.3.2006 9:14:52   
Janeja
teja, a mi lahko poveš kateri napitek je to (kako se mu reče) in kdaj si ga ti začela dajat tvojemu sinu.
Jaz namreč že nekaj časa sprašujem povsod kaj bi Lei še lahko dala, pa mi še noben ni omenil takega kaloričnega napitka. Bi bil tudi pri nas super dobrodošel. Tudi moja princeska namreč kakšen dan noče nič jesti in takrat izgubi tudi do 50 gr ali več, pol pa spet en teden traja, da to dobi nazaj. user posted image



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je res...
7.3.2006 10:30:45   
mela
kok smo uboge-kr mene to full skrbi pa tezi.sej vem,da je najbolj vazno da je zdrava ampak vseeno....user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je res...
7.3.2006 12:03:44   
dory
Moram prou pogledat kuko se mu rece...je pa napitek,ki ga uporabljajo tud po bolnicah...tamalmu sem ga zacela dajat nekje pri devetih mesecih...se ga pa dobi v nekaksnih piksnah v lekarni z okusom jagode, vanilije in cokolade...

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?