|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali bikci
6.3.2006 7:48:34   
Bejba
Pričakujemo malega bikca user posted image , pa me zanima kakšni so kaj otročki rojeni v tem znamenju user posted image . Samo tako, malo iz firbca.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali bikci
6.3.2006 7:52:50   
Marogica
Jaz imam doma petletnega (skoraj) bika, ne bikca!!! Je zelo trmast, svojeglav, včsih bi šel najraje z glavo skozi zid, pa rogove tudi zna pokazat. Po drugi strani pa ima nežno dušo in je prijeten fantek.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali bikci
6.3.2006 7:58:16   
lutka
Jaz imam dva bikca, ki bosta maja stara 2 leti. Prava mala user posted image  sta. Vsak dan kaj "ušpičita", če jima v čem ne ustrežež je jok in stok. Drugače pa tako, kot je napisala Marogica, so to otročki z nežno dušico, prijazni in navihani.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali bikci
6.3.2006 7:59:23   
muha1
Tudi mi imamo doma bikca. Kot je že rekla marogica: trmast, svojeglav in naš še len. Je pa zelo čustven in ljubezniv, ter takoj pripravljen pomagat. No, takšen je naš bikecuser posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali bikci
6.3.2006 8:05:28   
dory
Moj bo star dve leti...in lahko recem, da je vcasih prava kriza..ne bo se prestavil za mm, kar si vbije v glavo to mora dosezt in to zlepa ali zgrda...ni popuscanj, tko da sem se v teh dveh letih naucila bit jest se bolj trmasta user posted image ...aja pa mora met en konstanten urnik ( spanje, pa hranjenje )...ce tega ni, ga vrze iz tira in potem vpije in krici ko zmesan...

Drugace so pa nezne dusce, taki zlo socutni in pozorni,...znajo bit pravi angelcki :)

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali bikci
6.3.2006 10:18:47   
April
Moj bikec je star 10 m. Je tako zelo nežen fantek, včasih kar preveč. Drugače pa je zelo previden, kar se novih stvari tiče. Vztrajnost in trma se ga tudi držita.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mali bikci
6.3.2006 11:54:01   
Naty*Taja
Mi smo pa kr bikovska družina. Ati je nežen, vztrajen, včasih zaletav. Mami je realist, nežna, čustvena, direktna. Mali je pa predvsem zelo zelo nežen fantek. Mali bikci potrebujejo veliko veliko ljubezni, pozornosti pohvale, dotika - in tudi sami bodo taki. Kar pa se tiče trme - jaz vztrajam pri tem, da to ni trma ampak VZTRAJNOST! Tudi sama sem zelo vztrajna, še posebej, če vem, da imam prav.
Po moje je trma bolj prisotna pri kakih rakcih, ki vztrajajo pri svojem, pa če je prav ali ne.
Je pa naš mali tudi zelo ustvarjalen, malček samotarja včasih, pač rabi čas zase, in pa brihten je tudi.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mali bikci
6.3.2006 14:46:55   
petraz
Mi imamo devet in pol mesečnega bikca in ti lahko povem, da je lahko zelo, zelo pridnen, nežen, cartljiv in nasmejan..... Vendar pa, ko ga zgrabi, pa je pravi user posted image . Res, že sedaj zna pokazati svojo TRMO, JEZO in JOK. user posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mali bikci
8.3.2006 19:46:59   
india
Hehe, moji bikci : ati, trmast, gre z glavo  skozi zid, sicer nežna duša ( kadar se mu zahoče), do otrok  - bolj je star - boljši je.
Hčera bikica bo star letos 5 let in mali bikec 2 leti...tu so ti pa predhodnice napisale točno tako, kot je. edino to, da je večja zelo pokroviteljska do tamalega, če hoče, bi še dodala.
Ker pa imam druge otroke drugih znamenj, pa vem, da tako nežni kot so bikci, tako cartljivi in ljubeči - so lahko samo bikci!

< Sporočilo je popravil MISKA01 -- 8.3.2006 19:47:56 >

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mali bikci
8.3.2006 19:58:10   
ZARA
Jst mam samo enega taurusa pri hiši, pa mi je čist dost do naslednjega življenja ...
Trmasta, svojeglava, dobrosrčna, vztrajna, muzikalna in navihana user posted image  22 mesečnica

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?