|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok pri zdravniku
9.3.2006 14:27:24   
n*a*
Koliko si dajo vaši otroci rečt, da jih bo zdravnik samo pregledal in da ni treba jokat?
In ali vas ubogajo na prvo, drugo... katero besedo? Je potrebno bit hud ali obljubite kaj lepega in vas ubogajo?

Kako dosečt avtoriteto - s strogostjo ali prijaznostjo?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jok pri zdravniku
9.3.2006 15:02:23   
Mikica
Nismo velikokrat bili pri zdravniku (trkam!!!), v glavnem samo zaradi sistematskih pregledov, ampak zapomnil si pa je, da mu sestra vedno da štampiljko na roko. Zadnjič smo ga peljali k zdravnici zaradi vnetega ušeska, ampak on je kar naprej razlagal, da bo pa "pilko  bil oko" (štampiljko dobil na roko).
Tako, da mu ne rabimo kaj posebej razlagat in prepričevat.user posted image

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jok pri zdravniku
9.3.2006 19:26:58   
mika
Na ša je stara 14 mesecev in si ne da nič reč, ker se zdravnice boji kouser posted image  in kriiiiičiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image ko jo zagleda. verjetno si je zapomnila cepljenja in pikeca, ko so ji pregledali kri.
Prejšnji teden je imela vneto grlo in sva jo obe s sestro morali držati, da jo je zdravnica pregledala. Bilo je grozno. Pomirila se je šele v avtu.

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jok pri zdravniku
5.4.2006 22:36:10   
Anonimen
uh, cepljenja je še mene strah, kako ne bi bilo otrok user posted image , jaz bom probala na lep način razložit (malo olepšat zadevo), pa upam, da bo zaleglo user posted image . Upam, da pa kasneje ne bo kakih travm, ko bo dobil/dobila pikecauser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jok pri zdravniku
5.4.2006 23:02:02   
Marogica
odvisno je, koliko je otrok star- temu primerno mu to moraš tudi obrazložiti. Očitno ima slabe izkušnje, da joka. Mi na srečo nismo imeli takšnih problemov.
KAko doseči avtoriteto? Jaz nisem ne stroga, ne prijazna, temveč dosledna. In z doslednostjo dosežeš največ.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jok pri zdravniku
7.4.2006 9:46:25   
Zarja2
Mi tudi nismo imeli problemov s tem. Hvala bogu, ker smo bili kar naprej pri zdravnikih ( upam da je s tem konec). Kar pa se mi zdi še posebaj hecno pa je, da je naš jokal, ne ko je šel k zdravnici, temveč ko smo šli od nje. Kar naprej je govoril: še, še. user posted image Očitno mu je zdravnica všeč user posted image .


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jok pri zdravniku
7.4.2006 9:47:23   
Anonimen
še na misu mi ne pride da bi tm kako avtoriteto zganjala..jo sprot tolažm da ni hudo pa da bo hitr mimo.

(odgovor članu n*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?