|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eksterci 2006
15.3.2006 22:43:22   
Anonimen
A bo RES poleg MAT&SLO na teh nacionalnih preizkusih (al karkoli pač so) v 9-letki še biologija?

Ej pa kje so najdl glih najbolj grozen predmet, ki ga več otrok ne mara, kot pa mara? Jst vem, da bi se men kr zmešal. Še dobr, da sem že tolk starauser posted image  

A kateri od vaših user posted image  letos končuje OŠ?

Lp, Riba
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eksterci 2006
16.3.2006 9:36:09   
Una
Ribica, moj brat ma eksterce letos in ja, res je, da bojo pisali poleg mat & slo še bio. HUUUUUDOOOOOOO! Že zdj ma velika večina na šoli s tem predmetom probleme, ne vem, kako bo na ekstercih...

Sicer pa se mi ne zdi prav, da odloči in določi prav minister za šolstvo predmet za eksterno preverjanje. Ne vem no, ampak naše šolstvo vedno bolj tone v globoko luknjo, prepad, otroci imajo pa še najmanj od tega.


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eksterci 2006
16.3.2006 10:06:40   
Anonimen
O kriza, bogi P. Kako pa je kej, btw? user posted image  

A  ma S. al M. za bajlo?

Jao, jst bi res znorela. Ze tko je nisem marala in ze v OS sem 3 pisala .. o tem, kolk jo mam rada zdej v gim. pa ne biuser posted image

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eksterci 2006
16.3.2006 13:01:49   
tinatona
Oj!

Ja ampak če gledaš z drugimi očmi... Biologijo imaš lahko tudi na maturi oz. zaključnih izpitih. Jaz vem da sem jo imela... in je pol prav da vidijo otroc kako to zgleda.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eksterci 2006
16.3.2006 17:34:45   
Una
Tinatona, se strinjam s tabo, če hočeš imet na maturi, potem je fajn, ampak, je pa na maturi poleg slo in mat še 1. tuji jezik, in zato bi bilo vsekakor bolj pametno, če bi minister izbral tuj jezik, npr. angleščino.

Fišika: P. ma M. za bajlo, zaenkrat mu kr gre, sam je že pršel v puberteto in se nikakor ne more začet učit. Tko da se največkrat mami zravn usede, da ga kontrolira, ker če ne je sam na računalniku in igrce so pol taglavne... Ampak, pssssst! Še mal mormo potrpet, da se rešmo te osnovne šole :) Drugač bo šel pa naprej na Vegovo, smer gimnazija, poudarek na računalništvu. To ga veseli.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eksterci 2006
16.3.2006 22:39:24   
Anonimen
Fajn user posted image  To pa verjamem, glede konca OS. Men se je od pomladi naprej ze kar mesalo z vsemi ucitelji in sosolci. Grrrr. In ne bi sla se enkrat v OS, ceprov nam ni blo kej prov dost hudouser posted image  

Tinatona, jah, kdor gre na maturo si popolnoma prostovoljno izbere dva izbirna predmeta (veljajo pa pravila glede kombiniranje - psih, soc. &filozof. ne mores vzet hkrati .. le eno od teh npr.)

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eksterci 2006
17.3.2006 8:11:17   
al1*
Ribica, zakaj pa ne moreš na maturi imet? Koliko vem, lahko izbereš katerakoli predmeta.

Glede biologije pa: jaz sem jo imela vedno zelo rada.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eksterci 2006
17.3.2006 8:23:12   
ronja5
Moj letos končuje in ima biologijo na srečo rad user posted image . Sicer pa se eksterci itak ne štejejo, pa tud če bi se, se ne sekiramo več, ker ne gre na gimnazijo.
Saj so ponoreli s tem. Sem se zadnjič pogovarjala z enim očetom, ki ima hčero na I. v MB. Bila je super odličnjakinja, pa gre zdaj redko pred polnočjo spat, kr se mora tolk učit  user posted image  In v čem je zaj fora? Naj otroku pokvariš celo mladost in ga izmučiš do konca?  Eh sem zašla s teme, sori.
LP

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eksterci 2006
20.3.2006 19:17:51   
Anonimen
Al1, na gim. Bezigrad v Lj ne mores hkrati vzet psihologije, sociologije, filozofije, pa mislim, da ekonomije tut ne. 

Ne vem no, tale 9-letka je itak kr neki, ce mene vprasas, kako je zdaj z eksterci pa pojma nimam. Men je trenutno bolj vazna matura in kaj bo moj drugi maturitetni predmet poleg informatike. Mam se slaba dva meseca, da se odlocim.

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eksterci 2006
22.3.2006 17:28:26   
buni1
Ja z biologijo pa res ni nič narobe. Saj je bila opcija samo še fizika ali kemija. Ker smo vsi vedeli, da bo en naravoslovni predmet. Biologijo se pa ja da naučit, ni treba nič razumet. Sicer eksterci letos res nič ne pomenijo, v spričevalo se pa le napišejo! Sicer pa ti ekterci niso bav bav! Poglejte na RIC iz prejšnjih let! Naš se je prav malo muzal, ko je to gledal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Eksterci 2006
22.3.2006 17:43:51   
urbancek
Moja hči je pa zelo vesela, da bo biologija, ker jo ima rada. Kriza bi bila, či bi imeli angleščino.

(odgovor članu buni1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Eksterci 2006
23.3.2006 12:01:15   
*tasika*
BIOLOGIJA je pa ja super... user posted image user posted image user posted image  user posted image







(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Eksterci 2006
25.3.2006 10:15:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buni1

Biologijo se pa ja da naučit, ni treba nič razumet.


Pol se pa mi najbrz neko specialno biologijo ucimo user posted image

(odgovor članu buni1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Eksterci 2006
26.3.2006 18:07:13   
india
Biologija je sicer predmet za piflanje, a če te ne zanima, te tudi piflarija ne reši. jaz je že nisem nikoli marala user posted image .
No, bomo videli,kaj bo g. Zver izbral za drugo leto,ko bo moja hčera pred eksterci. Upam, da ne telovadbe user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Eksterci 2006
9.5.2006 16:19:15   
POKPOK
Ali so tudi vašim rekli, da bi se naj upoštevali rezultati nacionalnega preverjanja pri vpisu na gimnazije??? Sin je danes prines to varianto iz šole.


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Eksterci 2006
10.5.2006 14:37:34   
ronja5
Se ne upoštevajo, se samo pripišejo. Tako nam že celo leto vtepajo v glavo, ne morjo si zdaj kr nekaj premislit  user posted image .

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?