|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
23.3.2006 11:52:08   
TVN
Pa to je noro! Imam 3. menstruacijo po porodu in izgleda, kot da je vsakič huje. Prej nisem imela nikoli bolečih menstruacij, sedaj pa cela "štala": že nekaj dni prej boli križ in sploh vse spredaj, zadaj.... potem se pa ulije in dobesedno v kosih lije iz mene tri dni, potem se malce umiri in vse skupaj traja skoraj en teden. Najhuje je ponoči, ko nekaj časa ležim, potem pa vstanem in se ulije!

Novost zadnje menstruacije pa je bolečina med menstruacijo. Danes zvečer in ponoči me je tako špikalo v trebuhu, da sem vzela 2 Lekadola. Tudi sicer imam občutek v trebuhu skoraj kot v času nosečnosti - nek pritisk dol?! Res, divje. A je to normalno?! A naj se grem pokazat G?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
23.3.2006 16:14:44   
mala maja
jaz sem mela tud take težave. se je po ene treh po tem umiril. so zdej kar znosne.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=666092&mpage=1

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
23.3.2006 16:59:06   
Anonimen
Meni se to zdi malo čudno. Jaz bi šla raje k zdravniku na tvojem  mestu.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
24.3.2006 10:08:36   
cuma
Oj!
Tudi jaz imam zdej hujšo M kot pred porodom!user posted image
Sicer sem imela komaj prvo (3,5 mesecev po porodu) ampak sem tudi jaz tako močno krvavela, da me je bilo prav strah, kaj bo. Na srečo se je tretji dan vse umirilo, drugače sem imela namen it k moji G.
Meni je pomagal Kalcij (1 šumečo tableto na dan), pazi edino, če jemlješ kakšne druge vitamine (npr Centrum ali Unicap...) kjer je kalcij že vsebovan, da ne prekoračiš dnevne doze.
Bomo videli, kakšna bo naslednja?! A ti še dojiš?
Lp cuma 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
24.3.2006 12:41:14   
TVN
Ja, danes se počasi umirja tale krvavitev in bolečine so ponehale. Ne, dojim ne več od 5. meseca dalje. Takrat sem dobila tudi prvo M.
Bom videla, če bodo take bolečine tudi pri naslednji M, potem se grem vseeno pokazat svoji G.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
5.4.2006 12:25:29   
zoya24
Nika pri meni je bila 3. M po porodu tudi cela štala, sem mislila, da bom skrvavela, al pa umrla od bolečin (Lekadol ni zalegel nič). Iz mene so kar kepe letele. No zdaj 4. pa je čist normalna, krvavim normalno, bolečine pa so malonkostne. Upam, da bo tako tudi v prihodnje.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M - iz mene kar lije, špika v trebuhu...
5.4.2006 13:58:59   
TVN
Hvala, Zoya24, to je pa opogumljajoče! Upam, da bo tudi pri meni tako.

Drži se!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?