|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 11:44:54   
Lusa
Neva tako lepo si napisalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 13:51:23   
Anonimen
Neva, res si lepo napisala. Lusa, stokrat na dan ti napišemo, da držimo pesti za tvojo Ajšo, tako da se mi to zdi že zguljena faza, pa vendarle je res. Vsak dan pogledam, če je kaj novega z našo malo Ajšiko in ko slišim spodbudne novice, je moj dan kar polepšan. Ko pa napišeš kaj žalostnega, čutim tvoje razočaranje in strah s teboj.

Verjemi, da te občudujem, da zmoreš vse skupaj, da se ne zrušiš pod težo skrbi, ki te obdajajo iz dneva v dan... Pa vendar, ravno to te dela močno, upanje pa je iz dneva v dan večje.

Z veselim srcem pričakujem junij, da bomo videli, kaj bo z našo deklico, ker sem se optimizma nalezla od tebe, pa od Neve in še marsikatere uporabnice, ki je s teboj, tu na RR, in zagotovo verjamem, da bo potrebna le ena sama operacija in še tista bo maksimalno uspešna - ne glede na napoved zdravnikov.

Naša Ajša se bori za svoje življenje in borila se bo še naprej. Boš videla, kmalu bo prišel čas, ko bo ves, ta vaš trud in skrb poplačan!

user posted image  za pogumno mamico in še bolj pogumno deklico!

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 15:09:50   
casandra
Lepo, lepo, lepo... Zopet super novičke sedaj ko tole pišem ima ziher že 4 kg. Super. Semo da gre na boljše. Držim pesti za malo princesko in ji pošiljam  user posted image za pomč
Radovedan pa sem ker :
1.) bi rada videla malo lepotičko
2.) ker sem ženska

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 21:27:55   
Lusa
Casandra
evo ti jih in se jih naglej

papa

p.s.:nima še 4kg ,ampak 3970g

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 22:01:19   
paris
Lusa, vseskozi spremljam kaj se dogaja z malo Ajšo in sem vesela, da napreduje, pa kakorkoli že. Prepričana sem , da bo še vse dobro! Sigurno bo, mora bit!!!
Bodi pogumna! user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 22:19:31   
Magi*
že stokrat napisano, a tudi jaz se razveselim z vami ob vsaki spodbudni novici o mali Ajši. in vas občudujem, kako ljubite življenje in vztrajno napredujete korak po korak. želim vam vse najboljše in, da bi se čimprej lahko crkljali v domačem okolju.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 22:49:21   
Bučika
Nataša pogledala sem album in ne morem verjeti kako se je spremenilauser posted image  in celo podbradek imauser posted image user posted image  Bravo Ajša!!!! Nazadnje sem jo videla takrat,koje bila Zala operirana,se pravi konec februarja enkrat in res tako sem vesela, da tako napreduje.Je pa res na enih slikah kot,da bi Zalo gledala. Tako je luškana,da sem mogla jokat ko sem gledala slikiceuser posted image . Pa tako lepo jo zrihtaš!!!!!!!!!!!!!
Res sem vesela, da je tako in da si srečna da jo imaš spet v LJ, da ne boš v skrbeh.user posted image

Se slišiva in Ajša- kar tako naprej,še malo pa bo imela 4kg. user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 22:50:36   
Janeja
user posted image BRAVO mala lepotička! user posted image

Lusa, ti kar trdno verjemi, da je tvoja princeska borka, ki bo premagala vse ovire, ki jo še čakajo na poti do doma. Zdaj, ko vas je že vse tako dobro spoznala in ve, kako radi jo imate, bo sigurno uspela. Še malo moči in potrpljenja in cela vaša družinica bo skupaj uživala doma.





(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 10:23:54   
Barbela
Sem pogledala slike. joj kok je lušna, pa vedno bolj polna lučka ima. Bravo Ajša user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 11:29:31   
kepa*
Res je tako luškana pupika. Vse bo še dobro, prepričana sem v to.
Taka mala lepotička.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 11:35:31   
Lusa
Sem zjutraj klicala v lj in naš sonček ima 4kg. 3xuser posted image user posted image user posted image  za Ajšo.

Komaj čakam ,da jo jutri zjutraj spet vidim in jo polupčkam.

papa

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 12:09:27   
casandra
[Pa rekla jaz da ima 4 kg. Kak je luškana. Vsak mesec je večja lepotička. Res je prava borka, prav občudujem jo. Kok energije ima to malo bitjece. Take probleme in težave ko ima pa kljubvsemu nasmejana z iskricami v očeh. Lahko je marsikomu za vzgled. Bravo mala princeska, le tako naprej.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 12:49:40   
Anonimen
Že nekaj časa nisem pogledala na RR, kako je z malo princesko, danes pa izvem same lepe stvari user posted image user posted image user posted image . Bravo Ajša, res si prava borka user posted image user posted image

(odgovor članu casandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 14:49:55   
M_A_J_A
user posted image user posted image user posted image

Kar tako naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 19:15:03   
ameli
Nataša sem pogledala slikice in me je Ajša čisto prevzela. Prav zaželela sem si, da bi jo lahko stisnila k sebi,..... pravi cukerček je. Ne moreš, da je ne bi imel rad.
Jaz VERJAMEM da bo vse ok. Se ji vidi, da le ljubljeno bitje in tudi iz nje izžareva neka milina.

(odgovor članu M_A_J_A)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 20:58:06   
Teni_
Tudi jaz vedno spremljam, kaj se dogaja z Ajšo, apak ne vem, če sem že kdaj kaj napisala. V glavnem, bravo Ajša in držim pesti, da  boš čimprej doma pri svoji družinici.

Sem tudi slikice pogledala: kako je sladka. user posted image

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.4.2006 21:25:30   
natalina
lusa!

Kot prvo, mala Ajša je čudovita in, ker se profesionalno ukvarjam s fotografijo, me zanima, če je pri vas kdo tudi profi al je tale lepotica TAKO ZELO fotogenična, da je joj!!!! seveda njena sestrica pa nič manj!!

Človek bi jo kar objel, hura za kilogramčke, sem vidla da sta šli tudi sončka pozdravit, super...mi vsi mislimo na vas in VEMO,da bo vse ok.

poljubčke

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 9:11:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Vesela sem res Nataša za vsako lepo novico.
Lepo je slišat,da Ajša napreduje v kilah,to je dober znak.Torej gremo naprej v upanju na same pozitivne novice.user posted image

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 17:31:33   
tadejaa
Tudi jaz se razveselim vsake dobre novice o Ajšiuser posted image .
Le tako naprej z veliko pozitivne energije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 19:30:21   
firbcna
Joooj kako luštkano je to malo dete Ajša. Kar za pohrustat! user posted image Zelo me spominja na našega Bora, ko je bil majhen. Draga mamica od Ajše - vse bo vredu. Vso srečo. user posted image   

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 21:02:58   
Bučika
No da na hitro poročam.Z Natašo sva na vezi in danes sva bile na mobi liniji 3 klepetuljeuser posted image ,sploh si ne morete predstavljati kako čeblja mala.Danes so jima celi dan v LJ rihtali za kisik in dobili od zavarovalnice odobreno za kisikovo bombo in lahko bosta šli domovuser posted image user posted image Mala strašno dobro napreduje,le danes se je preveč na hitro zredila za 120g, ampak ni hudega.Mora pa počasi pridobivati na teži zaradi srčka.
Tako sem vesela za mamico Natašo,ker resnično vse daje od sebe,največ pa ljubezni in topline za tega otroka,pri njej je kadar je lahko,resnično si zasluži pohvale(pa to ni dovolj) da je tako pozitivno naravnana in ta optimizem prenaša na Ajšo.user posted image
Toliko za zdaj!

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 22:37:33   
Barči78
Joj, to so pa res lepe novice, da gre mala lepotička domov. user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa Nataša obrniti stran in začeti pisati novo zgodbo. Želim vam velikooooooo lepih trenutkov, pa da še operacijo srčka uspešno prestanete.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za malo borko, res sem vesela za vas. Kar tako naprej.

Ja, prav zares je čudovita deklica.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.4.2006 22:44:41   
tjasa10
Lusa, moram ti povedati, da sem si pravkar pogledala slikice v tvojem albumu,...naj ti povem, da je vaša Ajša prava lepotička, če nebi spremljala zgodbe sploh nebi vedela, da ima dawnov sindrom.

Zares je pravi korenjak, hura za malo user posted image  Ajšo in njeno družinico.

Držimo pesti za najboljše!!!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: AJŠA od Luse in Edina
11.4.2006 8:46:53   
Anonimen
No ponovno lepa novicauser posted image user posted image Boj za bojem je vajin.Končno vama bo nekaj le poplčanega za vse trpljenje.Tebi Nataša ne bo več treba opravljat vseh tistih silnih poti,pa biti za dan dva stran od tvoje deklice.Ajša pa bo končno v domačem okolju,nič več tistega bolniškega okolja pa belih halj(vsaj za nekaj časa)Obe se bosta imeli vsak dan vsak trenutek na očeh.Lahko bosta čisto vsako minuto izkoristili druga za drugo,pa seveda sestrica in očka bosta poleg za pomoč in družbo.Vem,da še ni vsega konec,da vaju čaka še nekaj zadev,ki jih je potrebno nerest,ampak do sedaj sta vidve zmagovalki.
Torej do naslednjega boja se obe spočijta in napolnita dom z ljubeznijo.

user posted image user posted image

(odgovor članu tjasa10)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: AJŠA od Luse in Edina
11.4.2006 9:39:31   
KATI321
Zelo sem vesela, da bo lahko šla Ajša v domače okolje. Tu bo čas hitreje mineval, še hitreje bo pridobivala gramčke. Ko bo prišla domov pa si Lusa naj kar odpočije, saj vem da je potovanje dostikrat težje kot pa preživljanje ur v bolnišnici.

Ajša je res prava ''baba'', pa veliko objemov obema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?