|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tečnobnost
11.4.2006 15:39:20   
spelaz
Jaz pa moram malo pojamrat.

Naš 20 mesečnik je zadnje 4 dni tako tečkan, da komaj čakam, da gre zvečer spatuser posted image . Kar naprej nekaj jokca in stokca, potem je spet malo ok in nato spet jokca. Pa se začne po tleh metat, stvari metat naokrog, mene cukat. Prav utujajoče. Pa se z njim igram, ga skušam zamotit, se pogovarjat ... a ko ga piči prične tečnarit. Greva danes iz vrtca in ker dežuje, ga hočem nesti, pa bi rad šel dol, ga dam dol, bi šel rad nazaj k meni. Ma nič mu ni prav! Tudi v vrtcu mi vzgojiteljica pravi, da je izredno zahteven.

To ima svoje dneve, potem pa pridejo dnevi, ko je priden, se sam igra, je nasmejan vesel, da ga kar občudujem, kako je lahko tako priden.

Se vašim malim tudi to dogaja, da so na trenutke prav neznosni??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tečnobnost
11.4.2006 16:23:13   
Jančika_
user posted image Ne vprašaj. Vasja (tudi 20 mesecev) je bil recimo včeraj tako zlat, da sem samo zijala, danes pa....jaouser posted image . Krivim vreme (slabih genov nočemuser posted image ). Po moje še sam ne ve, kaj mu je, pol pa mora to nekako spraviti iz sebe - najlažje je seveda tečnobo prenesti na mamo. Na srečo je možu uspelo ga na silo uspavati, ker sicer bi se mi danes direkt spipalo. Bo pa jutri bolje, ali pa še kak dan kasneje...

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tečnobnost
11.4.2006 20:32:57   
ZARA
Oh, ja.user posted image  Lahko si podamo roke. Kakšni dnevi so reees ubitačni...ampak se zdrži, kaj čmo. Moja se tud rada meče v tla, včeraj je iz protesta neredila preval.user posted image  Ma kr neki...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tečnobnost
11.4.2006 20:39:02   
Pilar
Naš tud najeda!!!!!!!

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tečnobnost
11.4.2006 21:07:16   
CatJa
Danes je blo zgleda res nekaj v zraku. Naš tamali je bil pa danes tako tečen, da se ne spomnim. Nič ni jedel, skoz tečnaril s tistim cmeravim glasom, potem je bil na mene jezen, ko je bilo konc ene oddaje na TV in se drl teta, teta (voditeljica), mater za popuser posted image
Priznam, da sem happy, ker je šel spat user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tečnobnost
11.4.2006 21:46:56   
KODA
Pri nas pa danes tamali samo tuli in se dere za vsako stvar.Prav nečimeren je.user posted image
Tastarejši,pa je še kar znosen.
Se zgodi.,pride tak dan.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tečnobnost
11.4.2006 22:16:13   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
potem je bil na mene jezen, ko je bilo konc ene oddaje na TV


Ej, od kod jim to??? Mene je mali danes ene trikrat nazjal, ker je bilo konec Nodija. Ja kaj sem pa jaz tu kriva, madonauser posted image .

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tečnobnost
11.4.2006 22:28:30   
CatJa
Bohve. Zanimivo, ko je konc risanke, sam pomaha in reče pa-pa, danes pa se je ta 'teta' čist lepo poslovila, on pa v jok. Ja, vreme bo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tečnobnost
11.4.2006 22:39:43   
kofetek2010
mi jo tud imamo, tečko namreč - dokaz kako zgleda je v albumu user posted image

se bom kar nekam kjer je skoz lepo vreme odselila, pa da vidimo pol user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tečnobnost
13.4.2006 14:31:30   
Jana4
mi je kar malo lažje ko berem da še drugi otročki imajo slabe dneve. Namreč moje ljube punce stare 2,5 let že vstanejo slabe volje še posebej kake tri dni pred polno luno tako da mi ni treba na koledar gledat kdaj je. Tako so predvidljive že ponoči ne spijo in se kar naprej prepirajouser posted image . Včasih se sprašujem kako so zdržale v trebuhu ena zraven druge, ne da bi se steple [sm=hudicek.gif" border=0>. za znoret!!!!
Počutim se kot mirovni posrednik pri združenih narodih[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif]

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?