|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa je zdaj to???
15.4.2006 19:48:59   
Marina_
Jaz pa po 9 dneh(imela sem user posted image  močno M)danes spet krvavim?user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj pa zdaj?A je to normalno?Meni se zdi da ,če bo šlo tak naprej bom izkrvavela.Pa še antibaby morem jest pa nevem ,če morem zdaj vzet al kaj?Joj kak sem huda.....Dajte babe povejte kaj naj naredim zaj?Naj vzamem tableto al kaj.Aja pa jaz bi jih rada zjutraj jemala-krvavet pa sem komaj zdaj začela.Malo mi pomagajte,ker tablet nisem jemala enih 5 let pa ne vem kak to zaj gre če je vmesna krvavitev.

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa je zdaj to???
15.4.2006 21:41:33   
poliloni
Pri meni se je to zgodilo po drugi M. Me je full panika zagrabila in sem šla takoj h ginekologinji - me je pregledala in nič ugotovila (če bi šlo za kako vnetje), a mi je dala antibiotike....
Po moje je to bilo zaradi hormonov, ki se niso še čisto uredili in sem brezveze tiste antibiotike jedla. Je bla pa to drugačna kri kot med M, saj je bilo vse čisto tekoče (med M je bolj "sluzasto").
Potem se je po nekaj dneh umirilo in čez 14 dni sem imela zopet M - od takrat pa imam redno...

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?