|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 9:32:14   
dana
Pri nas je tako, da brez nje ne zaspi, drugače je čez dan nima nikoli v ustih. Problem je pa v tem, da ne vem koliko časa jo ima v ustih - celo noč ali samo par ur ?? Zjutraj jo ponavadi najdem na tleh.

Skrbi me pa zaradi zobkov - ali zaradi tega ne rastejo ? -  pri 14 mesecih ima namreč samo 6 zobkov user posted image .

lp dana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 9:52:30   
maretek
Tudi pri nas se z dudo tolažimo, ko gremo spat. Res jo po določenem času vrže ven (dudo potem pospravimo na rob postelje), vendar nas zjutraj vedno pričaka z dudo v ustih. Mi imamo pri 14-ih mesecih samo dva zobka, mislim pa, da duda ni vzrok temu. Ne obremenjujem se z dudo, če si jo zaželi, jo dobi. Ko bo čas za to, jo bomo že odvadili. Zdi se mi bolj primerno, da se tolaži z dudo, kot pa s prstki.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 9:55:09   
srki
To, da ima samo šest zobkov, ni kriva duda. So mu pač kasneje začeli zraščati, naš je prvi zobek dobil pri 9 mesecih, zato ni panike. Naš bo star dve leti, pa jo tudi ima za spat, sicer je nima celo noč v ustih, ima pa jo!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 10:23:29   
Anonimen
Ah,kje pa.Duda nima veze s tem 

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 10:23:56   
Anonimen
ja,pa še nekaj.mi imamo že 5 zobkov,pa ima naš dudo ponoči in tudi podnevi

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 10:25:08   
dory
Pri nas duda sicer ni bla nikol aktualna, zato pa ne more brez flase...star je dve leti, flasa je glavni del opreme, zobki pa se vedno lepi...tko da ne se sekirat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 11:05:27   
Ani 2
Tudi moj sinko star skoraj 15m še imam dudo in se z njo potolaži,zvečer pa z njo zaspi ampak jo kmalu vrže iz ust,zjutraj ko pa se zbudi pa jo ima skoraj vedno v ustih.Zobkov ima  sedaj že 9,prvega pa je dobil pri 8m.Tudi jaz mislim da duda nima veze z izraščanjem zobkov.

Lp.Ani 2

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Duda pri 14-mesečniku
3.5.2006 19:55:56   
LEJLA
jaz sem prdiatra pri 18.m vprasala, ce se mudi "vzet" dudo, pa je rekel, da ne ce jo ima samo za spat.
Pred kratkim pa je zacel "nosit" dudo cedalje vec cez dan in jo kar zahteval vsakic, ko je bil "kregan za kaksno prepovedano stvar (tako je iskal tolazbo). Tako da sem pred 10. dnevi  vse dude stran zmetala in imamo ssedaj mir.  Jok je bil le prve dve noci. Je pa ze tako velik  (23 m) da je zastopil NI, NI DUDE.
Jaz bi definitivno pocakala, da vam vsi zobki zrastejo. Nam je ravno v teh dneh najbolj prav prisla za tolazbo.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?