|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 8:59:24   
Anonimen
user posted image Z vročim vremenom,so prišle na vrsto kratke hlačke in seveda posledica je,da kolenčka niso zaščitena z plastjo tkanine.Brezglavo divjanje pa prinese padce inuser posted image user posted image grdo potolčena kolena.In to oba v enem dnevu.Sem Timiju hotela kar ščitnike namontirat pa jih noče,vsaj dokler se rane ne zacelijo,pa zganja tak vik in krik,da ga vsa bližnja okolica slišiuser posted image Se kar bojim,da bomo celo poletje na okoli hodili z bojnimi ranami.Moj mali štor pade se udari,popiha rane,zahteva da mu poljubčkamo udarce in pol naprej v akcijo.
Že v redu saj je otrok,najbolj hudo je,če si babi prisluži potolčeno kolenouser posted image to je pa za razmislituser posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 9:44:51   
asso
Ja, ja, res je.

Mi smo si tudi v petek prislužili potolčeno koleno. Na srečo je samo eno, drugo je še celo oz. samo v črnici.
Jaz sem tudi študirala, kako ščitnike namontirat. Ne bo druge kot gledat potolčena kolena...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 9:45:05   
darjatimci
Hvala enako naš Timotej je poln modric in prask,komaj pocajtamo eno krasto je na vidiku že nova,pri nas pomaga edino dopust na morju,ko sonce in morska voda  naredita svoje, potem pa spet vse isto.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 10:04:55   
Anonimen
user posted image Je že res,da je morska voda zdravilna,ampak pazite na rane.
Preveč slabih izkušenj imam s tem.Stalno mokra rana se ne zaceli,pol pa moraš k zdravniku,da trgajo kraste dol,pa razkužujejo in v tistem času,ko se rana suši ne sme v vodo.

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 10:08:53   
Geja
Ja, tko je to.
Dogaja se tudi nam, starejšim.user posted image
Prejšnji teden sem peljala Nejca v varstvo in sem na pločniku tako pogrnila po tleh da je bilo joj. Pa še Nejca sem imela v Naročju, ampak sem ga lepo, izgleda da takoj v podzavesti z rokami zaščitila in prijela njegovo glavico.

Ja sama sem se pa kr ornk potolkla... še hlače ta lepe sem si strgala, pa koleno imam potolčeno... torej sem tudi jaz en mali štor...user posted image user posted image
Ja krivi pa so bili čevlji, imam namreč dokaj nove in čisto gladek podplat... sem šla k čevlarju in sedaj mi je gumo nabil na podplate da ne bo več drselouser posted image

Važno da je moj sonček ostal nepoškodovan... user posted image user posted image

ČAU,ČAU
GEJA

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 10:30:47   
Anonimen
Hmmm ja tole s čevlji sem pa tudi doživela in preživela,ampak z mavcem na nogi,sem si zvila gleženj.Zadnjič pa se odpravim s tamalim po stopnicah iz dvorišča na parkirišče,pa moji nori psi dobijo isto idejo,se mi upletejo pod nogami,jaz pa,da tamal ne pade nekako lovim njega in pogrnem na nos oziroma na kolenauser posted image user posted image user posted image ajč,kako je bolelo.user posted image
Najbolj se pa bojim potolčenih palcev,ki kukajo iz sandalcev.Že lani je imel palček čisto stolčen,pa smo letos spet kupili odprte sandale,ampak kaj ko spredaj zaprti so malo prevroči,pol se pa noga poti.

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
22.5.2006 14:05:05   
tejčica
Naša pupa ima tudi čisto potolčene noge, pa sploh še ni imela letos kratkih hlač. Je pa sedaj v dveh tednih dve trenirke strgala na kolenih. Pri skoraj štirih letih je bolj nerodna kot njena dobro leto stara sestrična. Me je kr groza pogledat njene noge. Potem si pa flajštre lepi kjer je treba in kjer ni treba. Zadnjič si jih je med kolenom in gležnjem 8 nalimala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
17.6.2006 15:23:20   
iva01
moj nik je tud čist potolčen in razbit, odkar je shodil ne mine dan da nebi imel kake modrice ali pa odrgnine, no ko ena zgine si že brž drugo prisloži, včasih mi je kr narodn....user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
18.6.2006 8:50:08   
Anonimen
Evo, mi smo to sezono odprli včeraj user posted image . Mali si je razbil desno koleno, jokal je pa tako, da ga je bilo po moje do Gorenjske slišat. user posted image Pa še cel dan je hodil čisto počasi in vsakemu, ki je šel mimo razlagal, da je "POU". user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sezona potolčenih kolen je odprta
18.6.2006 10:12:12   
Zasanjana
Jej, jej.Se pravi, da ni samo moja mala tako nerodna.Prejšnji teden je letela po štengah in si prebila čelo, fasala pretres možganov in se potolkla.Res je vsa modra in zgleda, kot da bi jo pretepli.Najhujš je pa to, da jih sploh ne izuči, da bi malo bolj pazili.Zareži se ti in laufa naprejuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?