|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali kakav zapira?
31.5.2006 9:54:10   
*goldfish*
Ker našemu malčku nič kaj prav ne diši samo mleko, kakav pa zelo, ga pač pije pred vsakim spanjem. To je 3 X na dan: dopoldansko in popoldansko spanje in za zvečer.

Prej sem mu dajala Nesquik in ni bilo nobenih problemov z kakeci, zdaj pa mu je moj kupil Benquik. 2 tedna po pitju Benquika pa so se začele težave z zaprtjem, mislim ne prav z zaprtjem, pač pa s trdimi kakeci. Prišlo je že tako daleč, da ko je iztiskal kakeca je vmes zakričal in pesti ful držal. Pa sem začela dajat slivov sok (ki bi naj pomagal pri zaprtju) in je res bilo ok. Danes pa je zopet bil kakec trdi.

Kaj še pomaga pri tem, da bi kakec bil bolj mehak? Sveže sadje in zelenjava odpade, ker je ne bo jedel oz. ga sili na bruhanje. Kaj še mehča blato?
In itak od danes naprej več ne bo Benquika.

In hvala za vaše odgovore!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali kakav zapira?
31.5.2006 10:14:41   
Anonimen
ja slivov sok mu daj, saj praviš, da vam je že pomagal. Mi imamo tudi Nesquick od enega leta dalje in je s prebavo  vse v redu.

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali kakav zapira?
31.5.2006 14:56:03   
dana
Hoj, Mana_t,

jaz našemu dajem kar suhe jabolčne krhlje (olupljene), pa kakšno skutko poje vsak dan, pa kaka normalno. Aja pa eno jabolko na dan tudi poje. Ti si napisala, da svežega sadja ne mara, mogoče bi pa jedel krhlje??

Naš sicer ne pije kakava, dobi pa vsako jutro in večer flaško čokolešnika, kar je pa zelo podobno. Je pa zaprt če je banane, tako da mu jo dam vsak drug dan, pa še to ne celo.

lp dana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali kakav zapira?
31.5.2006 15:14:44   
Seven*
Ce hoces otroku dati kvaliteten kakav kupi Alnaturinega. Tile nadomestki so obup in imajo tako malo kakava, da mu ze tezko reces kakav!!
Dobri so tudi tisti, ki jih moras sama pripraviti z vroco vodo. Stanejo pa ful malo, cca 200 sit.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali kakav zapira?
1.6.2006 13:00:58   
Blink1
Naša pije Nesquick in nimamo problemov, pa ga tudi spije do pol litra na dan.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?