|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4x Mama-pomoč
2.6.2006 7:44:15   
Tiamo
Pozdrav, pišem za slovensko družino s štirimi otroki. Trenutno živijo v 27m2 v podnajemu, čez 14. dni pa se selijo v neprofitno stanovanje. Oba starša sta izgubila službo. Otroci so stari: najstarejši 10 let, drugi 8 let, tretji 4 in najmljaša 18 mesecev. Sami fantje in ena punčka. Dobivajo socialno pomoč + doklade. Ker se selijo bi potrebovali vse od pohištva do oblačil. Če kdo prenavlja kuhinjo in stare ne potrebuje, jo z veseljem sprejmejo, potrebujejo še zakonsko posteljo, posteljo, pograd, otroško posteljico, pisalni mizi, sedežno raztegljivo v posteljo, omare, belo tehniko, pralni stroj, hladilnik, likalnik, fen, jedilno mizo, 6 stolov, otroški stolček za hranjenje, zavese, karnise,... So iz Ljubljane, prevoza nimajo. Če bo kdo tako dober in jim bo kaj podaril, bom jaz organizirala prevoz zato mi pišite na mail.  Vsem hvala,
lp P.S. Če sem zgrešila form in temo, me moderatorji brišite!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4x Mama-pomoč
2.6.2006 7:59:11   
Sibil_
Žal ti zdaj ne morem več pomagat-zakaj nisi pisala tri dni nazaj?user posted image
Moji so namreč prodali hišo in noter pustili vso pohištvo, pralni stroj, vse.In vse v dobrem stanju.
Murphy, zdaj žal ne morem več pomagat.user posted image

LP pa upam da vseeno kaj dobite,
Sibil

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4x Mama-pomoč
2.6.2006 8:03:14   
Tiamo
sibil, murphy deluje, tudi jaz sem sem pred mesecem dni stran vrgla 2 postelji in omare za dnevno sobo.  kar mi je ostalo sta 2 karnisi vseeno hvala

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4x Mama-pomoč
2.6.2006 8:48:40   
Barbs
A mamica potrebuje tudi kaj oblačil in čevljev? Imama kar nekaj zelo ok oblačil in čevljev, ki bi jih oddala. Samo številko mi pošlji, magari na ZS.

Glede pohištva pa - pred tremi meseci smo oddali še zadnje kose iz prejšnjega doma. Tako da - žal. Bom pa sosede vprašala, ker nekaj vlačijo gor pa dol.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?