|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosna klima
20.6.2006 19:19:19   
Rubin.
Zanima me če mi lahko kdo svetuje katero prenosno klimo naj kupim in na kaj naj bom pozorna. O klimah nimam pojma, razen čemu so namenjene, zato bi bila hvaležna če mi lahko kdo svetuje kako in kaj. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosna klima
20.6.2006 19:34:52   
eya
A si vedela, da imaš pri prenosni klimi cev (verjetno za odvajanje toplega zraka, ali kajuser posted image ), ki jo moraš speljat ven?
Mi2 tudi razmišljava o klimi, sem najprej mislila, da bova nabavila prenosno, samo bo verjetno kar tista fiksna.
Se pa tudi jaz čisto nič ne spoznam na klime...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosna klima
20.6.2006 20:44:31   
NinaŠ
Meni je bilo svetovano - roke proč od prenosne klime:
1. nikakor ni vredna svojega denarja
2. sploh ni tako "prenosna" kot se sliši, saj moraš nekje ven (luknja v steno) speljati oddušnik



(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosna klima
20.6.2006 23:08:22   
Anonimen
Jaz ti lahko samo svetujem, katere NE kupi. user posted image
Tukaj v službi imamo eno reč, na kateri piše, da je GREE KYD-32Na/D.
To naj bi bila prenosna klima, ampak ti povem, da je slabša od navadnega ventilatorja. Lani pa jo je naš brihtni direktor plačal 90.000 SIT, kolikor je meni znano. Saj lepo hladno piha, ja, ampak to je pa tudi vse. Glasna je za znoret, prostora pa sploh ne shladi. Ko "klimo" ugasneš, je v prostoru v isti sekundi enaka vročina kakor prej. No, tudi med delovanjem ni nobene razlike, razen, če stojiš pol metra stran, kjer piha direktno vate. Brezveze.
Glasna je pa tako, da mi preglasi fuzbalsko tekmo na normalni jakosti. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosna klima
21.6.2006 12:20:07   
Anonimen
sam prenosne klime ne kupit. raj dej ta dnar za počitnice nek na hladnem alpa dej še mal več dnarja zravn pa vorng klimo z zunanjo enoto kupte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosna klima
21.6.2006 14:46:57   
Rubin.
Ja, glede na vse slišano in prebrano je ne bomo kupili. Fiksna mi pa prav zaradi fiksnosti ne odgovarja, ker na hodniku je ne moremo imeti, bilo kje drugje pa bi mi glih po glavi pihalo, pa še zidove je potrebno prebijati. No odločila sva se da bova kupila zadevo ki se ji reče hladilec, pa bomo videli kaj bo. Hvala punce.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?