|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajšin pogreb :-(
21.6.2006 22:12:14   
Janeja
Tudi jaz bom v mislih z vami in Ajšino družino. user posted image

Mi je že danes cel dan tako težko in ves čas mislim samo na malega user posted image .  

Zakaj mora biti življenje tako kruto in nepravično? user posted image user posted image user posted image

Še enkrat iskreno sožalje Nataša.



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ajšin pogreb :-(
21.6.2006 22:32:56   
ada2
sem že danes prižgala svečko na balkonu za Ajšo.
počivaj v miruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ajšin pogreb :-(
21.6.2006 22:38:47   
Anonimen
Zaradi dolge vožnje iz Ljubljane tja in nazaj, ki je naš mali Robi ne bi prenesel brez avtomobila s klimo (ki pa ga v naši družini ni), tudi mi ne bomo mogli priti. user posted image
Če pa gre gor kakšna Ljubljančanka, bi bila pa zelo vesela, da se mi javi. V tem primeru bi šla jaz zraven (brez otrok). user posted image

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ajšin pogreb :-(
21.6.2006 22:40:04   
Lusa
Razumem vse ,ki hočete in nočete(ker vas je strah) prit pospremit Ajšo na zadnji poti ;vendar bi vam vseeno povedala ,da ste mi bili kot družina in vi ste zaslužni ,da sem jaz imela toliko moči.

Moja zlata Ajša ,rešila si se trpljenja.

nataša

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ajšin pogreb :-(
21.6.2006 22:46:35   
cmokec
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
21.6.2006 23:05:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 7:09:23   
Bubamaraa
Bom v mislih z njo in prižgala svečko....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 9:03:14   
Anonimen
Nataša na mojo veliko žalost ne bom mogla biti fizično prisotna ob tebi.Bom pa v mislih.Poleg tebe bom,čisto tiho,z roko na tvojih ramah,z solzami v očeh se bom poslovila od Ajšike.user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 12:04:44   
koala
Draga Nataša!
Žal mi obveznosti ne dopuščajo, da bi bila fizično prisotna, a z mislimi bom z teboj in tvojo družino. Pa tudi svečko bom prižgala v spomin na malo Ajšo na Polju belih vrtnic.

Mislim nate in tvojo družino, tvoj zlati sonček pa je zdaj nekje kjer ni trpljenja in bolečin.

Drži se in oglasi se še kaj, če boš potrebovala družbo, tolažbo ali karkoli drugega.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 13:08:14   
tea01
Draga Lusa, sem z mislimi s teboj. Besede so odveč,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 17:30:48   
KBM
Mi smo prižgali svečke tri od nas treh za malo Ajšikouser posted image Počivaj v miru!!!user posted image user posted image user posted image

Karin,Boris in Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 18:49:36   
elenš
PRIŽGALA SEM SVEČKO , ZATE MALA AJŠA IN BILA Z MISLIMI S TEBOJ NA TVOJI ZADNJI POTI!!!
ŠE SEDAJ JOČEM , KER SI TAKO HITRO ODŠLA .
SEDAJ TI BO BOLJE BREZ BOLEČIN IN TRPLJENJA.

ČUVAJ SVOJO DRUŽINICO , SEDAJ KO SO OVITI V TANČICO ŽALOSTI IN TRPLJENJA.

RADA TE IMAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 19:40:19   
ameli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   naša Ajša je med angelčkiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Nataša nisem še videla bolj nežne in hkrati močne ženske kot si ti. To kar si danes naredila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jokala sem kot dežuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elenš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 21:34:36   
Anonimen
Nataša, oprosti, nisem mogla prit. Enostavno nisem zmogla tega poguma... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ajšin pogreb :-(
22.6.2006 22:05:06   
frutka_
Draga Nataša, v mislih sem s teboj in tvojima princeskama.
Želim vam mir, mir in še enkrat mir do neba in nazaj...



V mislih vedno z vami, Ines

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 8:05:02   
Lusa
Čisto na koncu pogreba sem v mikrofon dejala:

Zlata Ajša

Vso noč sem bedela,čakala in čakala ,da se vrneš!A tebe ni bilo od nikoder.Tvoj ati je dejal ,da ne bom mogla tega prebrat ,a ti veš kako močni sve bile obe.

Bila si deklica ,kateri življenje ni namenilo nič lepega in dobrega ,razen ljubečih staršev in sestrice ,ki so te imeli zelo radi.Usoda je kruta in nam vzame tisto kar imamo najraje.

Tako je tudi tebe vzela nam domačim ravno v času ,ko smo se imeli najlepše.Ko je ravno posijalo sonce upanja v našo družinico ,si morala od nas oditi.

Življenje je žal velika uganka ,ki je žal ne vedo rešiti niti največji strokovnjaki.Bila si velika borka ,pa vseeno premajhna ,da bi ti uspelo skozi to uganko.Ponosni smo nata ,kako borbena si bila ,čeprav ti je očitno zmanjkalo moči.Pomagala si nam videti ,kako je največja vrednota življenje samo in da so vse ostalo le nianse.

Tvoja posteljica sameva ,igračke v njej so obnemelo obstale.Tvoje neponošene oblekice visijo ,tvojega brbljanja več ne slišimo ;tvojega smeha nikoli več ne bomo videli.Zakaj si ravno nam odšla ,nam ki smo te tako močno ljubili?Zakaj nam vedno odidejo tako ljubljeni otroci?Decembra ,ko si se ti tako borila ,je odšla za vedno med angelčke tvoja prva prijateljica Tia-LANA.

Ves ta čas si se pa prikupila ,bila ljubljena in v njihovih srcih pri številnih ljudeh,najbolj pa pri puncah iz ringaraje in ustanovitelju te internetne spletne strani.Zate so kupili vse možne pripomočke ,ki si jih in bi jih potrebovala.Sedaj jih nikoli več ne boš.

Prišel je čas ,nepričakovan trenutek ,ko si se odločila ,da nas zapustiš in izbereš nam in sebi svojo pot-pot ,ki vodi v SVOBODO.

V teh prelepih nebesih ,kamor si odšla ;kdaj pa kdaj pomahaj svoji čudoviti sestrici Luši in jo čuvaj ,kolikor se le da.Vedi ,da te ima Luša brezpogojno rada in vedno te bo nosila v svojem majhnem srčku.

Ajša ,poleg svoje prijateljice Tie-LANE ,si še en lep angelček več v nebesih.

RADA TE IMAM

tvoja mamica z atijem in sestrico



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 8:09:35   
žužu
močna si lusa, zelo. pa veseli me, da si je ajša izbrala tako močne in čudovite starše. dali ste ji veliko...za vedno bo ostal lep spomin nanjo, jen obrazek v naših mislih ne bo zbledel. luši pošiljamo pa en velik poljubček.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:00:14   
modrooka
user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:01:17   
Seven*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:05:41   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:07:46   
tipka
Nimam besed.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:09:20   
tinka-pepa
 
user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:10:59   
Teni_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:12:01   
BarbaraE
Nataša!

Občudujem tvoj pogum. Sama si niti ne predstavljam, ali bi zmogla vse to kar si in kar boš še morala.  user posted image  zate in tvojo družinico.

Barbara

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:12:54   
Tejči
Zelo si pogumna Nataša! Jaz sem že pri prvem odstavku dobila cmok v grlu in krokodilje solze user posted image  user posted image  user posted image  Še zdaj prav ne dojamem, da se je to zares zgodilo.
Želim ti le, da boš še vnaprej tako pogumna in močna oseba. Luši pa en velik poljubček in user posted image

Z mislimi sem vsak trenutek pri vas in malem angelčkuuser posted image

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?