|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne obroke in koliko obrokov
29.6.2006 22:38:41   
Alina_alin
imajo  malčki v jaslicah? Mislim tako približno, če mi lahko obrazložite. Naša je privat in ima ob 8h zajtrk (recimo puding), nato kaj malo sadja prigrizne, ob 11h jogurt, nato spanje, potem še kosilo in ura je 15, ko jo pick up. Prej je pri meni imela zajtrk (mlečni) ob 8h, malico (sadje) ob 11h in kosilo popoldne. Torej en obrok manj.
Koliko je pa v jaslicah - da dobim občutek...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
30.6.2006 6:20:17   
srki
Pri nas dobijo tri obroke: Ob 8 zajtrk, ki je kar obilen (kruh, kaj za na kruh namazat, mlečni zdrob, hot-dog,....) meni osebno se zdi, da puding za zajtrk ravno ni primeren, okrog 11.30 imajo kosilo (juha vsak dan-seveda ne samo goveja, krompir, meso, solato, razne enolončnice), popoldansko malico pa imajo tam okrog 2, ponavadi dobijo kakšen jogurt in kruh, mlečno rezino.

Vmes pa imajo tudi kaj za prigriznit, npr. kakšno suho sadje.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
30.6.2006 7:45:05   
tt79
Se strinjam s srki.Tudi pri nas v vrtcu imamo podoben razpored in tudi jedilnik. Puding se tudi meni zdi popolnoma neprimeren za zajtrk, ki naj bi bil najvažnejši obrok, za kosilo pa je tudi malo pozno po spanju, glede na to, da do takrat tvoj otrok ne poje nič posebnega. Tudi pri nas je za kosilo obvezna juha, če ni kosilo enolončnica...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
30.6.2006 9:09:18   
Jana4
Tudi pri nas ob 8 obilen zajtrk, potem okoli 10 sveže sadje in čaj, lahko samo kruh in čaj, ob 11:30 kosilo po kosilu spanje, po spanju pa spet čaj in kruh, tako čez zimo zdaj pa imajo sveže sadje za malico popoldansko in ga pojejo po spanju, če pa je za pop. malico jogurt ali kakšne skutke pa odnesemo domov in doma pojemo.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
30.6.2006 18:11:06   
eya
Na internetni strani Vrtca Domžale imajo podrobno opisan jedilnik za malčke, s kalorijami vred user posted image , pa si poglej.

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
1.7.2006 21:39:23   
Pajaca
Kranjski vrtci imajo tudi jedilnike na internetu objavljene.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
1.7.2006 23:33:54   
Alina_alin
 Hvala, sem pošpegala v "vaše" jedilnike na internetu.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšne obroke in koliko obrokov
2.7.2006 19:29:11   
frutka_
Puding za zajtrk se mi ne zdi rabo najboljša prehrana za otroka.
Pri nas imajo kakšen kruh, gris, namaz, sir, čaj, mleko,... sledi dopoldanska sadna malica. Nato kosilo in popoldanska malica.
jedilnik je zelo pester in prirejen za otroške potrebe.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?