|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v WC-ju smrdi!
1.7.2006 7:11:48   
Ula3
Pomagajte mi ženske prosim. Na našem stranišči smrdi po urinu in jaz čistim 120% vsak dan z vsemi mogočimi čistili, a je mogoče, da bi vonj prihajal iz odtoka? Sem že čisto nora, ker ne prenesem umazanije in je prav neprijeten vonj vedno kadar je več dni vroče.....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 7:23:34   
ZARA
Ja, če vsak dan čistiš, smrad sigurno prihaja iz odtoka...ni druge...razen, če se ti je kdo kam ukakal in tako user posted image ... V odtok vlij kakšen Mr. Muscolo, da ti malo prečisti cevi, več ti ne vem povedat...
lp, pa čim manj smradkov na WC-ju

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 8:05:23   
Anonimen
Kakšno čistilo ima tudi neprijeten vonj, kot po urinu. Če ni to, potem pa iz odtokov smdri. Pri nas smrdi včasih po mačjem urinu, včasih po gnojnici, včasih po laku za lase, včasih po parfumu ... ni da ni.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 9:11:59   
Anonimen
V odtok vrzi tisti trableto iz reklame, ko palčki priodejo na vrata zvonit in rečejo: smrdi, smrdi, tako smrdi. To bo pomagalao najbrž.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 9:41:22   
Magi*
če ti po urinu smredi, lahko tudi, da kdo lula mimo in ti ravno tistega ne očistiš (čeprav malo verjetno, ker praviš, da vsak dan čistiš)user posted image .

če je v odtoku voda, potem ne bi smelo iz odtoka zaudarjati. pri nas ne čistimo vsak dan (daleč od tega), pa nič ne smrdi (je pa res, da imamo relativno novo napeljavo). in je tudi res, da si noben ne upa neočeden WC za sabo pustiti, ker bi bil ogenj v strehiuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 9:43:49   
Anonimen
a mate odtok tut v tleh? k men v kopalnici iz odtoka v tleh smrdi k pr norcih, pomaga pa edino to kar sicer ne bi smel met - tepih čez!! :)

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 11:03:36   
Magi*
Lara, moja mami v odtok v tleh vlije mal vode in je takoj boljše.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 12:09:04   
kapica
A mas na skoljki na pokrovu blazino gor, mislim tisto ko je v setu, z tepihom na tleh, pred skoljko in na pokrovu od skoljke? Lahko da se tam kaj zadrzuje, tega pa sigurno ne peres vsak dan. Je bilo pri meni podobno in odkar to redno v stroj vrzem, je boljse.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 12:48:51   
Mala koala
Čist možno, da kdo lula malo mimo in so pošpricane stene. To zna tud smrdet. Ja, ali pa kakšni tepihi, pa razni kosmati pokrovi na dilah. Pravi raj za smrad.
A mi lahko kdo razloži, v čem je sploh point teh kosmatih in podobih pokrovov? To me že od nekdaj zanima.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 22:23:36   
kapica
user posted image user posted image  koala. Ja v cem je pa point da mas tepih v dnevni recimo. Pac da lepse zgleda, bolj domace  kaj pa vem.  

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 23:03:24   
Mala koala
Aha, potem pa ok. Kaj pa vem, jaz dnevne sobe nekak ne primerjam z wc- jem. A ja, pa tudi v dnevni nimam tepiha, no enkrat bo, na wc pa nikoli. Čeprav nikoli ne reci nikoli, ampak to pa samo preko mojga trupla. Kaj češ, tudi taki smo.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v WC-ju smrdi!
1.7.2006 23:12:39   
polona2
Heh, Mala Koala-zabavna si. Glede teh prevlek se popolnoma pridružujem tvojem mnenju, meni se zdijo ogabne-leglo bacilov.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v WC-ju smrdi!
2.7.2006 16:15:06   
nina6
Pri meni smrdi iz odtoka v tiš kabini in to ponavadi takrat, ko je vroče zunaj. Pustum, da nekaj časa voda teče v tuš kabini, potem je bolje. Ne vem od česa je to. Nekateri pravijo, da imamo slabi padec cevi oz odtoka ali kaj pač že, se ne spoznam

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?