|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj gobe?
3.7.2006 10:57:03   
afrika
Kdaj ste vašim otrokom prvič ponudile gobe? Na primer tenstane lisičke ipd.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 11:17:49   
Bubamaraa
Naša punca bo ta mesec stara dve leti, pa ji gob še nisem dala in jih tudi nimam namena še dati....Ker so gobe le pretežke za tako majhen želodček pa še  nikoli ne veš kakšna bo reakcija.......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 11:21:23   
Anonimen
Ah, saj jih ne bo pojedla kilo naenkrat. Za okus pa že lahko. Naš jih je kmalu jedel, pa mu nič ni bilo.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 11:22:13   
BLAŽIKA
Pravijo da po tretjem letu ali pa še bolj pozno.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 12:04:32   
diva 4
Jaz sem jih dala obema za jest pri enem letu ampak ne prazene.Sem jih dodala k rižoti ,pa k kakšni omaki ali pa v juhi.Ocvrte šampinjone pa okrog 1.5 leta.S praženimi bi jaz še počakala, ker če je tak jedec kot mojadva, bi jih sigurno preveč pojedeluser posted image  , pol pa buši bubauser posted image .

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 13:06:43   
Zasanjana
Moja je stara tri leta pa sem ji pred pol leta podturila malo gob v rižoto, ampak reakcija ni bila najbolša.Mi je tudi pediatrinja rekla, da je to bolš po tretjem letu.Odvisno no...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 13:48:24   
Alina_alin
Tudi mi smo pri 1 letu - vendar tudi samo v omakci, je bilo več omake in čisto malo gobic. Pa ni bilo nič narobe.Tak ko je že ena napisala, saj jih ne bo pojedel prvič 1 kg.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 14:25:03   
honey
Naš je star 15 mes., pa jih še ni jedel, mislim, takih praženih. Dam mu recimo kakšno gobovo omako (iz šampinjonov), pa recimo na pizzi jih dobi malo, drugače pa ne vem, mislim, da mu praženih npr. lisičk, jurčkov ipd. še ne bom ponudila kaj kmalu. Ker so menda res težke za take mičkene želodčke.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj gobe?
3.7.2006 18:02:03   
hariba
Jaz pred drugim letom in pol nisem otrokom dajala v gozdu nabranih gob, šampijone v omaki ali na pici so pa jedli po enem letu.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj gobe?
17.7.2006 21:17:01   
laluna
Afrika, jaz sem nekje prebrala (v neki zdravstveni reviji), da naj otroku gob ne bi dajali do 3.leta starosti. Tudi jaz se jim zato izogibam za našega 20.mesečnika. Mislim, da če jih bo poskusil šele po tem letu ali pa morda celo še, še pozneje, mu nič ne bo manjkalo. Kaj pa jaz vsega nisem jedla kot otrok, kar danes otroci imajo in mi tudi nič ne manjka. Če mu niso potrebne za razvoj, raje ne. So le pretežka hrana.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?