|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tisti, ki kampirate
4.7.2006 14:19:02   
Vilma
Zanima me, s koliko starimi otroci ste šli prvič kampirat?
Midva od pamtiveka kampirava, letos pa pričakujeva otročička. In zdaj ne vem, s koliko starim bi si upala it v kamp. user posted image  Sicer imam še dovolj časa, pa vseeno me je na objavo te teme vzpodbudila druga tema na tem forumu.
Pred štirimi leti se spomnim je bila v sosednjem šotoru punčka, stara eno leto, ki je non stop jokala. Sicer me ni motilo, nisem pa prepričana, da ne moti drugih.

Prosim za kakršne koli izkušnje.
Zanimajo me tudi izkušnje takih, ki se selijo iz kraja v kraj. Predvidevam, da je v takih primerih otrok starejši?!

Hvala že v naprej user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 14:33:55   
mala maja
poznam kar nekaj ljudi ki kampriarjo. eno družino celo ko so začeli kampirat  je bila mala stara 8m mali pa slabe dve leti. Brez težav.user posted image

smo pa tud mi kampirali ko sva bila z bratom majhna pa je bilo BP.


moje menje pa je da vseeno ne bi šla z malim otrokom manjšim od 2 let kampirat. Mi gremo letos v prikolico pa imam vseeno malo čuden občutek. user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 17:02:27   
lex
Najin je bil lani star dobrih 6 mesecev ko smo prvič kepirali. Sicer sva si sposodila kombi prirejen v avtodom od mojega atija. Mislim, da je mali full užival in niti enkrat ni zajokal. Za letos sva se pa odločila, da greva kar v najino brako prikolico. Če midva tak živiva se bo pa še otrok prilagodil. Pa moje mnenje je da bolj ko je cigansko bolj jim je všeč.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 17:32:06   
sašaš
Jaz naj bi v kratkem rodila in če bo vse ok, gremo že konec avgusta na morje v kamp (v prikolico, ne šotor). user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 20:13:49   
paris
Naš je bil star nekaj let, ko smo začeli kampirat, pa nikoli ni bilo problemov. Za dojenčka ravno ne vem, samo sem tudi že videla, da kampirajo z zelo malimi otročki, pa se mi ni zdelo, da bi blo kaj narobe!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 20:26:31   
Marogica
Mi smo bili s ta večjim prvič v kampu (prikolica), ko je bil star 2 meseca. Problema ni bilo nobenega večjega, kar se kampiranja tiče, razen vročina. Vročina je pa lahko na morju problem tudi v hotelu ali apartmaju, če ni klime, kajti otrok v tako rosnih mesecih ne zna uravnavati temperature in je lahko kriza. Mi smo šli po 3 dnevih domov-in to samo zaradi vročine, ne pa zaradi kampa ali prikolice. Če najdeš kakšen kamp v borovem gozdičku bo optimalno

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 20:35:33   
Laubica
Naš je bil star 10 mesecev ko smo prvič šli in ni bilo problema samo res najdi kamp v gozdičku mi ga vednouser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 20:53:20   
skuštrana
Mi bomo šli letos prvič (leto in pol), tako da ti kakšnih konkretnih izkušenj ne morem povedat. Sem pa vedno po kampih videvala družine z zelo majhnimi otroci - dojenčki, tako da...Vse je v tvoji glavi, če se full kompliciraš potem je boljše ne it, drugače pa , če si bolj easy tip - go for it!!!
Jaz že komaj komaj komaj čakam, da po dolgi ( 2 leti)user posted image user posted image user posted image pauzi spet zaspim v šotoruuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 21:05:06   
tulip
Tudi mi gremo kampirat, v Grčijo in v to v šotor. Mali ima 11 mesecev in upam da mu bo v redu. Smo pa že bili z njim na ladji in je spal celo noč na tleh na armafleksu, tako da mislim da ne bo problemov zaradi spanja, saj je kar prilagodljiv. Kar se tiče vročine pa ne moreš vedet... Bom znala povedat kaj več, ko pridemo nazaj, sicer pa: dokler ne poskusiš ne moreš vedet, ne?user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 21:15:15   
mojčca
Naša user posted image  je bila lani stara 4 mesece, ko smo kampirali - v šotoru in lahko rečem samo super. Spala je celo noč, čeprav je bilo ponoči kar dosti hrupa, tudi čez dan je bila zelo pridna. Ji je zelo odgovarjalo, ker je bila dobesedno 24 ur na dan na svežem zraku.


_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tisti, ki kampirate
4.7.2006 22:01:48   
Andra
Mi smo šli lani z 5 mesečnico na letalo, pri 6 mesecih pa za en teden kampirat ( v šotor).

Rezultat: še vedno je živa in nič ji ne manjka. Ful uživa v vodi in na svežem zraku! user posted image user posted image user posted image

Manj kompliciraš, bolje je!

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tisti, ki kampirate
5.7.2006 12:00:11   
viv_
Prvič na kampiranje s šotorom in avtom po Siciliji, ko je bila tamala stara leto in pol. Bilo je super! Slikice so v albumu "Sicilija".

lp

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tisti, ki kampirate
5.7.2006 14:30:20   
Vilma
Super punce, hvala za odgovore! user posted image
Po vsej verjetnosti bomo tudi mi prav hitro kampirali.
Tele vaše odgovore si bom pa shranila, ker veste...
Midva se že lahko odločiva, da greva kampirat, samo kaj ko potem stari starši, prijatelji, sorodniki in vsi, ki imajo pet minut časa najedajo, ti prepovedujejo s tako malim otrokom nimaš kaj delat v kampu in podobno.
Najhuje bo prepričat taščo. Jo že vidim, kako bo zavijala z očmi user posted image , ko ji bom povedala za kamp user posted image  

Viv tvoje fotke sem si pogledala, krasne so! Tudi midva sva bolj popotnika kot pa da bi se zabarikadirala v en kamp za 14 dni. Lani sva bila na Korziki in je bilo super!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tisti, ki kampirate
5.7.2006 22:09:58   
viv_
Vilma - še nekaj za tiste, ki zagovarjajo, da otrok v kampu nima kaj početi... 2 noči smo spali v hotelu. Za znoret... Tamala je skakala po sobi, vlačila stvari iz minibara, enkrat je poklicala na recepcijo (ji je ratalo pritisnit 0 na telefonu, potem v kopalnici je brozgala po bideju...

V kampu je pa "vse naše", letala je okrog (seveda jo imaš na očeh), ful ji je bilo zanimivo... Skratka kampiranje je user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tisti, ki kampirate
6.7.2006 8:34:21   
saša80
ma nimaš se kaj sekirat.. ko sem se jaz rodila( noveber) smo junija že šli na morje in sem še danes živa..edino kar je najdi v kampu prostor kjer bo  senca, boš vidla da bo otrok užival.ni boljšega za otroka ko kampiranje, ker je drugačno življenje kot doma..

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tisti, ki kampirate
6.7.2006 15:21:51   
Babaloo
Naša je bila lani stara 6 mesecev, ko smo bili septembra v šotoru.
Spala je bolje kot v apartmaju. Brez problemov.
Pazi samo, da bo šotor dovolj v senci, če bo dete tudi čez dan tam spalo.
Zunaj smo pogrnili koco in je uživala ves dan. Sploh nismo rabili hodit na plažo. Skopat se, pa nazaj k šotoru in igračam.
Prav smešna je bila, ko je praskala po šotoru, ker ji ni bilo jasno, kje je.
Mi ne bomo več komplicirali.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tisti, ki kampirate
8.7.2006 22:10:29   
zp
Živjo,

pri naši hiši se držimo pravila čim manj komplicirat, če smo zdravi in je drugače vse ok, tako da smo junija pri 2,5 mesecih starosti mulčka peljali kampirat v šotor na Mali Lošinj med borovce... spal je v košari od vozička precej bolje kot doma in bil navdušen nad borovci in sprehodi okrog zalivčkov...  tudi jokal je manj kot doma, ker je bil preveč zaposlen s firbcanjem in čudenjem nad novim okoljem... jaz mislim, da je dojenčku tako vseeno kje je, če je sit, previt , toplo oblečen in ga nič ne zvija, medtem, ko jaz dosti raje veselo pohajam kje po naravi kot pa čepim doma in sem tečna, ko čez okno sije sonce.. Tečna mama - tečno dete...

Kampiranje z dojenčkom pa priporočam družinam, ki so že pred rojstvom otroka  bile "outdoor"družine.

Obilo užitkov na počitnicah..

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tisti, ki kampirate
11.7.2006 19:58:47   
saša80
ja se strinjam z  zp!! nič komplicirat..otroku je všeč  drugačno okolje, morje pa sploh... zato nič premišljevat..lepo na morje z user posted image in se boste imeli fajn...

pa lep dopust želim vsem ki se odpravljate na morje ali kam drugam...

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?