|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarke 2025
11.6.2024 15:49:38   
maca51
Pozdravljene, je še katera tu, ki pričakuje februarja? 😊 Po prvih izračunih je moj PDP okoli 14.2., ampak sem imela zelo pozno ovulacijo, zato je možno, da nisem prav izračunala 🙈
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarke 2025
13.6.2024 12:21:34   
Rinaaa
Živjo, evo se ena nosecka 👋...po mojih izračunih pa 4.2, ze nestrpno cakam prvi pregled 😃 kaksno je pocutje? 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarke 2025
13.6.2024 14:57:50   
maca51
Zjutraj imam malo slabosti, nič mi ne paše jesti. Pa seveda občutljive bradavice in tu pa tam špikanje v maternici/jajčnikih. Pa pri tebi? Imaš že datum za prvi pregled?

(odgovor članu Rinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarke 2025
14.6.2024 10:09:41   
Rinaaa
Meni tudi kr cez celi dan slabost, ampak mi ne gre na bruhanje, samo tak obcutek, potem nekej pojem pa je ok. Ce bo ostalo pri tem bo top. 😊Mam pa mocan apetit dopoldan. Prsi so "otecene" in obcutljeve pa krci spodej tko kot pri tebi. Mene pa se spika u krizu, ko vec ur sedim negre, morm se vstat pa mal spremenit polozaj. V tem tednu se je pa zacela se utrujenost 😊Ja prvi pregled imam 27.6., ti si ze dobila datum? Si povedala ze v sluzbi za nosecnost? 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarke 2025
15.6.2024 5:37:40   
ŠeenaSanja
Oj punci, še ena ki pričakuje februarja 😀 rok imam nekje okoli 25.2.2025, pregled bom pa tudi še čakala kar nekaj časa 🫨Slabosti me držijo skozi celi dan ampak, na srečo, rahle 😁
Upam da ste vredu 😊

(odgovor članu Rinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarke 2025
15.6.2024 8:12:26   
maca51
Dobrodošla Sanja in seveda čestitke za ➕. 🥰

Rina, v službi še nisem povedala. Ampak imam svoje podjetje, tako da mi ni bo treba povedati hitro. Je pa res, da opravljam fizično delo in se velikokrat, ko dvignem kaj težjega res malo ustrašim. 😕

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarke 2025
15.6.2024 9:25:41   
Rinaaa
Živijo Sanja, cestitkee 😍
Maca51 te razumem, sama delam tudi fizicno, zmrzovalna celica (trgovina). Zaenkrat prosim sodelavke za zamenjavo pri celici, ker res nebi rada, da bi slo kaj narobe. 😐
Zadnjic v sluzbi sem bila ravno na "robi" in premetala na police kar nekej platojev piva in ostalega tezkega. Zvecer sem pa imela tako slabo vest , da sem naslednje jutro povedala šefici, tako da zaenkrat samo ona ve in mi je malo lazje.
Mogoce pretitavam, to je moja prva nosecnost in nevem v koliksni meri lahko skodujes plodu z dvigovanjem. 🙃



(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarke 2025
15.6.2024 17:19:23   
maca51
Rina, to je moja druga nosečnost. Prva se je končala v 9. tednu z zamujenim splavom. 😢 Pa sem delala vse isto kot zdaj (mogoče sem takrat še celo malo več dvigovala). Je pa res, da če bi bilo dvigovanje problem takrat, bi začela krvaveti. Tako pa je šlo verjetno za genetsko napako (nekako tako so mi razložili). 


Jaz pa včeraj in danes nisem mela slabosti in sem kar malo zaskrbljena. Pravijo, da je slabost pokazatelj, da je vse ok s plodom (ne spomnim se več, kje sem to prebrala). V prvi nosečnosti je nisem imela, zdaj si jo pa res želim. 🙈

Aja prvi pregled pa imam 2.7. 😊

(odgovor članu Rinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarke 2025
15.6.2024 18:19:42   
ŠeenaSanja
To je moja druga nosecnost, doma imamo 10 mesečnika 😊 in pri prvi nosečnosti nisem imela čisto nobenih težav, nobenih slabosti, če se nebi redila sploh nebi vedela da sem noseča 😂Tako da mislim da se ni preveč za sekirati z simptomi in da ne nakazuje na nič slabega tudi če jih ni 😁 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarke 2025
17.6.2024 8:27:34   
maca51
Ooo Sanja potem bo pa kar pestro pri vas 🙈 Jaz sem kar v skrbeh (na zameriti, da toliko analiziram). Imam le eno slabo izkušnjo, ki je ne pozabiš kar tako. 😕 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarke 2025
17.6.2024 9:58:09   
ŠeenaSanja
Uu vem, da nemores po taki izkušnji kar pozabit vsega. Pa mislim da smo ženske nasploh takšne da bomo vse analizirale po dolgem in počes 😂 ampak se pa jaz večkrat opomnim da razmišljam čimbolj pozitivno, da potem sama sebi ne povzročam preveč stresa 😝
Domačim ste že povedali veselo novico? 😁

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarke 2025
18.6.2024 15:00:43   
ŠeenaSanja
Punci, v katerem tednu imate prvi pregled?Mene je naročila ko bom točno 7 tednov noseča, ker je potem 3 tedne odsotna 😔 malo me je strah da se še nebi slučajno srček slišal 😥 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarke 2025
18.6.2024 16:52:14   
Chica94
Hoj, še ena februarka :) pp izračunih nekje 21.2.Sicer je pa tudi mene narocila na prvi pregled tam nekje med 7. in 8. tednom.. no panic :)

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarke 2025
18.6.2024 19:11:33   
maca51
Dobrodošla Chica94 🥰 

Mene so naročili, ko bom ravno nekje 8.teden. Kar je po šestem tednu pomoje ni panike, saj bi se že moral slišati utrip. 
Domačim še nisva povedala za novico. Čakala bova dokler ne bo res opazno oz. vsaj do nuhalne (malo me skrbi, da moj ne bo zdržal saj je prava klepetulja 🙈). 

Sem pa danes ravno šesti teden in sem danes zagledala kri na papirju, ko sem šla na stranišče. Itak panika takoj ampak me je mož malo pomiril. Zdaj imam samo še malo rjavkastega izcedka. Pa seveda rahli krči tu pa tam (kot že cel čas te nosečnosti). Če se bo situacija še ponovila potem se bom šla pokazati. Narediti itak ne morajo nič, progesteron pa že tako ali tako jemljem 3x/dan. 

(odgovor članu Chica94)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarke 2025
18.6.2024 20:17:14   
ŠeenaSanja
Dobrodošla Chica94 in čestitke 😁
Maca51, upam da izcedek izgine. Je pa baje kar pogosto to in sploh ni nujno da nakazuje nič slabega 😀 
Koliko pa ste stare, če smem vprašati? 😁

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarke 2025
20.6.2024 15:02:19   
maca51
Izcedka ni več, včeraj je bil še malo rjavkast, danes ga že ni več. Upam, da se to ne ponovi. Še zmeraj hodim vsako uro preverjat na wc. 🙈

Jaz sem stara 27. Pa ti?

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarke 2025
20.6.2024 18:45:17   
Chica94
Samo da je vse oki. Meni se zdi, da se mi bo zmešalo dokler pridem do pregleda, haha😅 zdaj kar naenkrat vec cas ne gre tak hitro 🫣Ee, jaz pa 30 🙂

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarke 2025
20.6.2024 20:41:55   
ŠeenaSanja
Uh samo da se je izcedek nehal, hvala bogu😁Jooj meni se tudi tako vlece do pregleda in res upam da bo vse vredu 🤞🤞 
Potem smo pa vse tam tam, jaz bom avgusta 29 stara 😁

(odgovor članu Chica94)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarke 2025
21.6.2024 21:20:24   
maca51
Uporabljate katero aplikacijo za spremljanje nosečnosti? Jaz imam Flo (sem jo imela že za spremljanje cikla). Bila mi je ok, zdaj pa mi vsakič ponuja plačljivo verzijo (premium), ko pritisnem karkoli v aplikaciji, kar me zelo moti. Ima katera kakšno boljšo? 🙈

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarke 2025
21.6.2024 21:27:10   
ŠeenaSanja
Jaz imam Flo. Imam do septembra zastonj potem sem si pa še dol dala Nosečnost, taka roza ikonica je pa morem rečit da glede na to da je zastonj je super 😁 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarke 2025
21.6.2024 21:27:41   
ŠeenaSanja
Nosečnost po tednih se imenuje.. 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarke 2025
24.6.2024 10:44:35   
maca51
Hvala Sanja, bom preverila 😊

Je katera že v fb skupini? 🙈

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarke 2025
24.6.2024 17:57:46   
ŠeenaSanja
Jaz nimam facebooka tako da ostajam samo na forumu 😁
Kako ste drugače punce? Koliko imate še do pregleda? 😁

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarke 2025
25.6.2024 12:30:08   
Rinaaa
Živjoo, evo do pregleda samo se 2 dni 😃 v 9 tednu trenutno 😊 sem pa takooo utrujenaaa, drugace rekreativna sportnica (fitnes, hribi,..) ampak zadnja meseca vecinoma s sluzbe na kavc, upam da se kmalu izboljsa ker mi ze fali miganje 🙃 pa kislina, pece konstantno, pomagajo cigumiji pa cimmanj sklanjanja 😊 in apetit...ogromno pojem, mi pa najbolj pase glih najbolj kaloricna hrana, ampak verjamem da se bo vse stabiliziralo, se ne obremenjujem prevec, sem se pa sigurno ze zredila 🫣 nemorem si pomagat heheStara sem pa 25 😊 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarke 2025
25.6.2024 15:37:20   
ŠeenaSanja
O samo se 2 dni, to bo tako hitro minilo 🤞😁Ta utrujenost mi je pa kar poznana 😥😥 samo da si ob 10 mesecniku tezko privoscim malo pocitka 😥 ampak tudi to mine. Veliko jih rece da v drugem trimesecju spet dobijo polno energije. Pa bos mogoce, Rina, imela takrat vec volje za gibanje 😁Kar pa se tice pridobivanja kg pa  zase resnicno upam da nebo tako kot prejsnjo nosecnost ko sem se zredila za +20kg 🫨 sicer je slo vse in se vec dol ampak vseeno mislim da ni ravno najbolj zdravo. Jem sicer kar mi sede, izogibam pa se sladkim pijacam in sladkarijam edino mogoce kaki sladoled pa pase 😂 
Drugace sem pa danes 5w4d, pregled imam pa ze naslednji teden 🙂No potem smo pa vse nekje istih let 😁

(odgovor članu Rinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Odvajanje od plenic.
пеперутка16

S čim si pomagate?