|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2025
18.7.2024 18:50:22   
Cvetnilist
Hvala. 😊Jaz sem se kar prestrašila, ko sem zagledala kri, je pa bila na srečo moja ginekologinja popoldan in me je takoj vzela. Me je komplet pregledala in je rekla, da ne vidi, od kod bi bila krvavitev, da zgleda vse kot mora. In od takrat se na srečo to ni ponovilo. 🙏Jaz imam 1.8. že nuhalno (11 tednov + 1 dan), ker grem 5. na morje. Za DHT je meni ta ginekolog naročil, da naj grem, ko bom točno 10 tednov, da je takrat preiskava najbolj optimalna ali pa kar se da blizu 10. tednov. Mu pa kar zaupam, sem bila pri njemu že, ko sem bila noseča s hčero. Pa nasplošno se mi zdi, da se nas tu v Mb večina odloči za nuhalno pri njemu tako da imava podoben termin za odvzem DHT. Sem pa bila včasih aprilčica 2019 in smo bile res aktivne na tem forumu, upam, da bomo tudi tu. 😊

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 51
19.7.2024 16:13:22   
ŠeenaSanja
Drage februarke,
Moj plodek se ni pravilno razvijal in včeraj je v 9.tednu sledil SS, zato z strtim srcem zapuščam vašo skupino. 
Vsem vam pa želim uspešno, lepo in prijetno nosečnost s čimmanj tegobami. Čimlepšo in čimmanj bolečo porodno izkušnjo in pa seveda ogromno cartanja in ljubezni februarja ko v roke dobite vaše štručke ❤️

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 52
22.7.2024 13:27:51   
Chica94
Žal mi je za tole, ŠeenaSanja. Drži se🍀

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
22.7.2024 13:30:18   
Cvetnilist
ŠeenaSanja, tudi meni je žal za to! Vem, da besede ne pomagajo kaj dosti ampak drži se! 🐞❤️

(odgovor članu Chica94)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:

Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!

Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?