|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   garderoba in ostali stroški
8.5.2008 17:16:11   
sanja nk.
hello!!
vsak začetek sezone naju z možem zelo udari po denarnici ko je potrebno obleči celo družino in ostale stvari ki spadajo zraven. Imava 12 in 14 let stara sinova ki nama pobereta vsaj 80 odstotkov proračuna za garderobo, če lahko temu tako rečem user posted image
ker sta že v letih ko začnejo že zelo gledati kaj oblečejo se te stroški samo še večajo
vsako sezono imata polno želja kaj bi kaj ne bi itd. da bi vsaj malo umirili izdatke jima vsako sezono rečem naj na list napišeta kaj si želita nato pa se z vsakim posebej odpravim po trgovinah, kljub temu da lista pošteno oklestim in še prej pogledam v omaro če res to rabita je cena kljub temu velika. Če samo na kratko povem obema je potrbno kupiti nove teniske vsako leto ki pa morajo imeti znamko in so vedno iz obsešna al neki takega, pa je že to 200 eurov za oba. Tukaj nč ne rečem ker obutev morata imeti dobro. Nato pa obleka, če štejem tukaj najmanj 2 ali 3 kratke majice in kratke hlače za vsakega posebej so tle še kakšne kavbojke pa jopice ,kopalke, kratke nogavice, še kak pulover pa je še najmanj 150 eurov na otroka. Pa ne dabi hodili v neke drage trgovine, hodimo npr v C&A, new yorker, H&M itd. vsak pa tak je dogovor lahko dobi še kakšno stvar z znamko user posted image .
Potem je potrebno obema še kupiti vsaj 2 športna kompleta za tek in nogomet pa je to spet 200 eurov za oba ( hervis ), potem pa so tle še teniske za tečt in kopačke pa je spet 300 eurov za oba najmanj. user posted image user posted image . Potem pa je potrbno kupiti še sončna očala in natikače ................user posted image user posted image ........itd. in na koncu bankrot, ko tako z možem računava te izdatke, sej ne rečem da slabo zasluživa sam kaj ko nama posojilo obema pobere velik kos denarja pa so tukaj potem še vsi ostali stroški.
Te izdatki so bili samo za letos pa potem ko pomislem so tukaj še poletni tabor za oba in dopust na morju. No kaj sem hotela povedati je to da ko to plačava za naju ne ostane več veliki oz nič, sam je pa to da raje kupim njima kot pa sebi. Pa me zanima kako pa to kej pri vas poteka





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: garderoba in ostali stroški
9.5.2008 18:44:21   
nanč
hja.enemu,že še gre,ko pa sta dva,pa je že vsota...mi mamo narejeno mesečno varčevanje in sicer na trajnik,ti kr dol potegnejo željeno vsoto.Moj ma z odpovednim rokom,jaz pa ne.Kr našparaš si tak ne,tak pa se že pol nabere kakšen kupček.In vedno prav pride,če ne druga pa mamo za cotike,kr tak kot praviš rabijo ono in tisto,pa pride pomlad ,,,,,,,poletje,,,in mormo kupit novo celo garderobo(mamo 10 mesečnega)prva je punčka in za njo ne more nič kaj ponosit.Čez celo leto pa imamo dosti otroških roj.dnevov in vsi za darila kupimo kaj za oblečt,kar je najbolj pametno in prav pride.LP

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: garderoba in ostali stroški
9.5.2008 22:35:19   
smotka lonib
MI smo bolj skromni. Jest mulcu ne kupujem superg kakšnih znamk, ker jih v 2 mesecih strga, pa tud noga mu raste tako, da je vseeno , če strga superge za 20 EUR kakor pa za 100 EUR. O kakšnih taborih lahko kr sanjam, ker to so pa res stroški. Si pa privoščimo zato dopust na morju v hotelu, da nam vsaj tam ni treba kuhati. Je pa tako, da jest vsak mesec kakšnemu kaj kupim, ne pa vsega naenkrta, ker mi pač ne bi zneslo.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: garderoba in ostali stroški
9.5.2008 22:46:34   
Anonimen
Da zacnes kupovati na razprodajah user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: garderoba in ostali stroški
10.5.2008 23:52:53   
Anuška79
Kupujem postopoma, nobenih znamk (pri nas smo imeli tako, da je npr. oče dal denar za nee navadne kavbojke, če sva z bratom želela kaj bolj 'fensi' sva razliko doplačala iz žepnine) in včasih raje kupim kak kos manj, pa pogosteje perem, kot pa da bi kaj oblekla le parkrat potem bi bilo pa premajhno.

Pa seveda razprodaje, znižanja, V H&M imajo pogosto akcijo 3 za 2 itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: garderoba in ostali stroški
11.5.2008 8:30:12   
tananejka
Joj, kaj nas še čakauser posted image user posted image

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?