|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goveje mleto meso
30.5.2011 13:23:15   
parga
Zanima me, kdaj se lahko dojenčku/malčku da mleto meso. Imam 10 mesečno punčko in bi ji poskušala dati goveje mleto meso + makarončke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 14:47:00   
kristinaj
lahko daš....

mleto meso je zelo pusto zato ga jaz našim doma, kljub temu, da kupim 2x mleto še 1x s paličnim zmiksam.... naredi tako, da bo omaka kar redka, da bo lažje otrok požiral.. pa paštko dej tisto tamalo, npr. zvezdice, rinčice....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 14:47:33   
luštek
a ne je še nobenega mesa ? mislim, da se začne z mesom okrof 7,8 meseca

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 14:49:09   
Katy78
Jaz sem mu omako iz mletega mesa naredila že zelo kmalu in jo je imel oz. jo ima še vedno zelo rad. Ga pa nisem nikoli nič dodatno miksala...

(odgovor članu luštek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 15:07:20   
parga
Luštek, seveda da že je meso, samo nisem ji pa dala še mletega govejega mesa.
Dala sem ji perutnino, piščančje meso in pa teletino, mleto goveje meso pa še ne.




(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 15:19:39   
Anonimen
Jaz sem mu dala mešano mleto meso kar kmalu, ne spomnim se kdaj, okrog 9 meseca, mogoče še prej. Dodatno ga nisem miksala, ga ima pa še zdaj zelo rad.

(odgovor članu parga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 16:11:25   
Arwenko
Mi smo že dali govedino, je v tudi v lončkih hipp-ovih, ki so že od 4. meseca dalje. Stari pa smo zdaj 6 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: goveje mleto meso
30.5.2011 18:31:14   
nusi
večini otročkov je ta hrana kar všeč, samo je fino če ga dlje časa kuhaš,ker je meso potem bolj mehko

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?