|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hipp mleko
16.7.2005 15:32:33   
petrulja
Pozdravljene,
Naša Nina je stara 10 dni in odkar sva prišli iz bolnice ponoči ne spi. Hotela sva jo navadit, da bi spala v svoji zibelki pa se kar naprej prebuja, jo podojim, previjem, dam spat, pa čez 15 - 30 minut spet isto. Proti jutru pa zaspi kot angelček. Pa seveda tudi podnevi spi od tri do 4 ure skupaj. Ali je imela katera od vas podobne težave - rabim kako povratno informacijo.
Zanima me ali je možno, da se preslabo naje od mojega mleka in bi ji bilo dobro dati zvečer kakšen dodatek - za lepše spanje. Imava Hippovo mleko (začetno)in naju zanima ali je v redu ali ne in kaj bi ve naredile.
Povrhu vsega se mi zdi da jo ponoči tudi šraufa po trebuščku - baje, da zato ker jaz jemljem železo-po
porodu sem namreč zelo slabokrvna.
Vnaprej hvala za pomoč.:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hipp mleko
16.7.2005 19:00:08   
dory
Sama sem tud dodajala...zdej ce ti ni primarno dojenje jaz pravim zakaj ne...tud sama sem dodajala,ker sem mela nedonosencka in sem mogla kontrolirat tezo...in po vec preizkusenih sem na koncu prisla na hippovo mleko..kupoljeno samo v mullerju ker je boljse kvalitete...

torej dodajanje ali ne je tvoja odlocitev...ne bi bilo pa zarad tega nic narobe..

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hipp mleko
18.7.2005 9:36:40   
Blink1
Tudi jaz sem dodajala. Mala se je vedno ful najdla in spala kot angelček. Ponoči se je zbudila ob treh, spila flaško in spala do jutra. Če je samo zizala, pa bi lahko bedeli cele noči:(:(

Sem ji pa na začetku dajala Aptamil pa jo je šraufalo. Hipp je najboljši!! Same pohvale:bravo::bravo:

No...meni je tudi ptronažna rekla naj ji dam dodatek. Ti se pa sama odloči.

lp:rozica:

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hipp mleko
19.7.2005 11:09:02   
Anonimen
Tudi mi smo dojenje zamenjali za hipp in ni primerjave!tak kot je rekla nina, pri dojenju bi bli non stop auf,zdaj pa ko pije hipp spimo po 7ur skupaj ponoči!nič krčev!:bravo:9nebesa

(odgovor članu petrulja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   hipp mleko
19.7.2005 19:14:01   
petrulja
Hvala punce, zgleda da je ta hipp res v redu. Bomo še malo poskusili z dojenjem, če pa bo še naprej skoz visela na zizi, celo noč pa bomo poskusili. Dve ali pa tri ure skup bi pa res pasalo spati. Kaj je že to???:zaspan:

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?