|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   histerija pri dojenju
9.10.2009 22:00:01   
ZmajTolovaj
Imam en problem. Mala je stara pet tednov in zdaj par dni sploh noče več viset na dojki, se pravi: prisesa se, sesa kaki dve minuti, potem pa začne odtegovat glavo, z bradavico se samo igra, malo oblizuje, hrbet usloči in z glavo rine nazaj, na koncu pa v histeričen jok. Ko sama malo stisnem bradavico, mleko šprica ven na par koncih, tako da prazna menda ni?? Ali pač? Je možno?
Ko jo dam na drugo, se vse skup ponovi. Lačna je pa tudi, to vem.
???


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: histerija pri dojenju
9.10.2009 22:07:55   
Tanja55
ZmajTolovaj, jst bom sam en medklic tule vrinila: cestitke za puncko!! nisem bla nic na RR in sem falila tole. Upam, da vama dojenje stece. Kaj posebej ti ne morem pomagat, mogoce poskusis s kaksnim drugacnim polozajem? Vse dobro zelim.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: histerija pri dojenju
9.10.2009 22:34:51   
šrimpf
ja, meni je pomagalo, da sem dojila leže, v sedečem položaju je bilo pa podobno 

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: histerija pri dojenju
9.10.2009 23:13:48   
Najaa
Pri moji je bil to znak, da mora kupček podret.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: histerija pri dojenju
9.10.2009 23:30:01   
Brenčačka
Jaz bi pa rekla, da jo zvija. Tudi z mojim fantkom je bilo tako. Je imel tako hude krče, da se skorajda ne spomnim kdaj je lepo pojedel cel obrok, razen ponoči. Začel je lepo jesti, kot opisuješ ti, potem pa jok, zvijanje, itd. Pri punčki je pa dosti bolje, se samo včasih to zgodi, vendar imam k sreči tehtnico, tako da tudi če grdo je, vem vsaj koliko je pojedla, ker takrat sploh nimaš občutka, da kaj dosti poje. Aja, recepta kaj narediti pa kljub dvem otrokom žal nimam. Sama le večkrat poskusim, če sprejme dojko.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: histerija pri dojenju
10.10.2009 8:40:39   
ledenaa
Vse je že napisano milionkrat
če imaš dojenje se obrni na mon -dojenje

(odgovor članu Brenčačka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: histerija pri dojenju
12.10.2009 15:39:38   
roti22
Tudi jaz imam 6-tednov staro deklico, ki jo tudi včasih zvija med dojenjem. Opazila sem, da največkrat na levi dojki. Sama si želi še sesat, vendar ne more, potem pa - jok. Takrat jo dvignem, podreva kupček in jo spet pristavim. Če se ponovi pa ji dam dudo, da se miri in poskusiva malo kasneje. Res da je brez reda, vendar edino to zaleže!
LP

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: histerija pri dojenju
24.10.2009 19:42:11   
teičy
To mi je znano. Jaz sem mislila da je moj fantek imel krče pa vendar ni bilo tako. Imel je refluks in zato je dojenje bilo "boleče". večrat čez dan je polival vendar to ni bilo v loku zato tudi nisem preveč vsega vzela resno.pa vendar je že to polivanje bilo dovolj da mu je razdražilo požiralnik in ko se je dojil ga je peklo temu pa je sledilo jokanje...zanimivo da pozno zvečer, ponoči in zgodaj zjutraj ko je bil najbolj umirjen želodček pa je bilo kar v redu. možno da je pri tebi isti problem lahko pa da je malo občutljiv na mleko... LP in upam da kmalu mine. pri nas je minilo ko sva začela z gosto hrano in ko ni več toliko bruhal....

(odgovor članu roti22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: histerija pri dojenju
25.10.2009 20:40:54   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Brenčačka

Jaz bi pa rekla, da jo zvija. Tudi z mojim fantkom je bilo tako. Je imel tako hude krče, da se skorajda ne spomnim kdaj je lepo pojedel cel obrok, razen ponoči. Začel je lepo jesti, kot opisuješ ti, potem pa jok, zvijanje, itd. Pri punčki je pa dosti bolje, se samo včasih to zgodi, vendar imam k sreči tehtnico, tako da tudi če grdo je, vem vsaj koliko je pojedla, ker takrat sploh nimaš občutka, da kaj dosti poje. Aja, recepta kaj narediti pa kljub dvem otrokom žal nimam. Sama le večkrat poskusim, če sprejme dojko.


pri nas je popolnoma isto,..že 2 meseca ima krče in le redkokateri obrok mirno poje (edino ponnoči),...večinoma se zvija, prisesa pa spet stran odmakne glavo,se usloči,zvija, joka,groza,...tako da samo čakam da tele krči minejo,...

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Brenčačka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?