|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hočem biti mamica
20.1.2021 14:35:20   
Nosećka123
Zdravo mamice 

Zanima me ker jst bi mogla imeti M 19.1 Imela sem pa 14.1 in to samo en dan ker se nikoli jo nisem imela 1 dan in to imela sm cist malo M nisem imela močno Drugače sem en dan Pred M bruhala in slabo mi je bilo Spodaj trebuha me špika ucasi me tut boliNaredila sm test nosecnost Babycheck takoj bo konc M In mi je na žalost pokazal samo eno črtico ali moram še malo počakat pa pol naredim test nosecnost Z možem si želiva vsaj 1 otroka Upam da dobim kako presenečenje!
Mi lahko kdo razloži prosim vesela bom vase odgovore Lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 18:56:32   
beba92
Pocakaj se kaksen dan, dva potem ponovi test..

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
20.1.2021 19:51:05   
Nosećka123
Ja sej smo počakal..pa smo danes naredili test BC 

Pa nazalost je 1 črtica NEGATIVNA 😭😢

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3
20.1.2021 19:51:10   
Nosećka123

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
20.1.2021 19:51:13   
Nosećka123

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 5
20.1.2021 19:52:10   
Nosećka123

IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Sej smo počakal danes smo naredili test BC..Nazalost je bila samo 1 črtica oz..negativna 😭😢😭

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 6
20.1.2021 19:52:14   
Nosećka123

IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Sej smo počakal danes smo naredili test BC..Nazalost je bila samo 1 črtica oz..negativna 😭😢😭

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
20.1.2021 23:39:00   
Nosećka123
Zdravo mamice 

Zanima me ker jst bi mogla imeti M 19.1 Imela sem pa 14.1 in to samo en dan ker se nikoli jo nisem imela 1 dan in to imela sm cist malo M nisem imela močno Drugače sem en dan Pred M bruhala in slabo mi je bilo Spodaj trebuha me špika ucasi me tut boli trebuh imam včasih trd ko kamen včasih pa cist mehek trebuh imam cist napihnjen..Naredila sm test nosecnost Babycheck takoj bo konc M In mi je na žalost pokazal samo eno črtico ali moram še malo počakat pa pol naredim test nosecnost Z možem si želiva vsaj 1 otroka Upam da dobim kako presenečenje!
Mi lahko kdo razloži prosim vesela bom vase odgovore Lp 

Neposredna povezava do sporočila: 8
2.2.2021 22:52:09   
Tasykaa RR
Nosečka123 Pozdravljena, včasih tudi psiha naredi svoje 😔 na žalost 😔 ko si nekaj že tak močno želiš potem vsak drugačen simptom opaziš ko ga drugače mogoče nebi. Mogoče še malo počakat s testom in ponovit 🥰  vem da je težko odmislit, če je želja velika. Imam 2 splava za sabo in na srečo 5 mesečnika, ki me razveseljuje 🥰  samo pozitivno naprej in zagotovo vama uspe 🥰💪

Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Kdaj je pravi čas za otroka?
Sva res prava drug za drugega oziroma ali si zares želiva živeti skupaj do smrti? Kaj pa midva, bova potem, ko bova imel...
Ko si partner ne želi (več) otrok ...
Dokler boste mrzlično in panično odštevali mesece in leta, ki so vam še ostali na voljo za zanositev, bo ta energija moč...

oblačila
Lelly28 RR

Kaj naredite z oblačili, ki so jih vaši otroci prerastli?

image
Nosečka19
Fitobimbi Vitamix
Moji malčici dajem Fitobimbi vitamix v jeseni in spomladi. Kljub virozam, ki razsajajo po vrtcu je večinoma zdrava, za kar se moram zahvaliti prav Fitobimbiju, saj drugih dodatkov ne jemlje. Super je tudi to, da ji je okus odličen in sama prosi za sirup.  Več >>
image