|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 16:08:19   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Meni tudi izgleda pozitiven test. Čestitke 🤗

Verjetno si imela zadnjo M 27.6. in ne 27.7.? Ker bi bilo skoraj nemogoče v dveh tednih po M imeti pozitiven test. 😅



Meni tudi izgleda ampak bomo videl ane kaj bo!!    Hvala 😍🤗 Ja zmotila sem se mal mi je zastekala tipkovnica na telefonu😁😁Ja to itak da nee hehe 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 16:11:02   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Joj kaksna srecnica si nosecka 😁 cestitke



Hvala hvalaa 😍😍🤗🤗 jst tudi vam zelim srečno pri delanjem otroku 😉mi smo se trudil 9mescev pa se zdej nismo sigurni hehe

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 22:50:18   
Tasykaa RR
Nosećka123 sigurno je plusek 🥰 jaz sem imela čistoooo rahlo, komaj vidno črtico pa je bil test pozitiven 🥰 kar naroči se na pregled 🤗 in nam javi dobre novičke ☺


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hočem biti mamica
4.8.2021 5:17:02   
beba92
Zaupaj nam se ali so se ti pojavli kaksni posebni znaki. 


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hočem biti mamica
5.8.2021 1:15:10   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Nosećka123 sigurno je plusek 🥰 jaz sem imela čistoooo rahlo, komaj vidno črtico pa je bil test pozitiven 🥰 kar naroči se na pregled 🤗 in nam javi dobre novičke ☺





Ja upajmo jst sm imela tudi enkrat rahlo crtico pa nisem bila noseca zdej sem pa malo v strahu😊Sem ze klicala pa sele zacnejo delat 19.8 zaprti imajo na dopustu so 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hočem biti mamica
6.8.2021 21:38:51   
Tasykaa RR
Nosećka123 ojoj, s tem pa nimam izkušenj pa sem bila 3x noseča pa vedno najprej čistooo rahla komaj vidna, sem pa potem imela 2 splava( 18t in 10t). Verjamem da si v strahu, drugace pa te crtice 🙈 kaj pa ce naredis digitalnega ki kaze tedne, glede na to da so gin...na dopustu, tisti ti bo ziher pokazal na cem si 🥰🤗 drzim pesti 🙏




(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hočem biti mamica
7.8.2021 10:41:16   
mojcy1
Osebno še vedno mislim, da je to to... Zdaj bi verjetno bila crtica močnejša že, ce ponovis isti test.. Da bos mirna 😃

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hočem biti mamica
10.8.2021 1:14:21   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Nosećka123 sigurno je plusek 🥰 jaz sem imela čistoooo rahlo, komaj vidno črtico pa je bil test pozitiven 🥰 kar naroči se na pregled 🤗 in nam javi dobre novičke ☺





Ja nevem jst sem malo v strahu parkat mi je zamujala menstruacija in sem delal test in mi je kazal rahel plusek in po tem dobim menstracijo!!in zaradi tega sm mal v paniki
Ali lahko kaze test plus ce zamujas menstracijo??

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hočem biti mamica
10.8.2021 1:24:14   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Osebno še vedno mislim, da je to to... Zdaj bi verjetno bila crtica močnejša že, ce ponovis isti test.. Da bos mirna 😃



Sem že ponovila pa je že močnejša 😍

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hočem biti mamica
10.8.2021 15:53:52   
mojcy1
Čestitke, zdaj pa so še užitek ob spremljanju razvoja ❤️🥰❤️
IZVIRNO SPOROČILO: Nosećka123



IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Osebno še vedno mislim, da je to to... Zdaj bi verjetno bila crtica močnejša že, ce ponovis isti test.. Da bos mirna 😃



Sem že ponovila pa je že močnejša 😍



(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hočem biti mamica
10.8.2021 16:05:33   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Čestitke, zdaj pa so še užitek ob spremljanju razvoja ❤️🥰❤️
IZVIRNO SPOROČILO: Nosećka123



IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Osebno še vedno mislim, da je to to... Zdaj bi verjetno bila crtica močnejša že, ce ponovis isti test.. Da bos mirna 😃



Sem že ponovila pa je že močnejša 😍






Hvala hvala ❤tudi vam zelim srecno 

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hočem biti mamica
10.8.2021 22:12:35   
Tasykaa RR
Nosećka123 če je črtica močnejša potem ni več dvoma, in je zagotovo plusek 🥰 superr 🥰 zdaj se ti bo malo dolgo zdelo do pregleda 🙈 vsaj jaz sem bila neučakana 🥰 


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hočem biti mamica
11.8.2021 10:47:10   
mojcy1
Hvala 🥰❤️🥰 jaz sem že na vec kot polovicki in upam, da bo vse OK še naprej 😃
IZVIRNO SPOROČILO: Nosećka123



IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Čestitke, zdaj pa so še užitek ob spremljanju razvoja ❤️🥰❤️
IZVIRNO SPOROČILO: Nosećka123



IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

Osebno še vedno mislim, da je to to... Zdaj bi verjetno bila crtica močnejša že, ce ponovis isti test.. Da bos mirna 😃



Sem že ponovila pa je že močnejša 😍






Hvala hvala ❤tudi vam zelim srecno 



(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hočem biti mamica
11.8.2021 23:01:13   
Tasykaa RR
mojcy1 seveda bo vse okey 🥰 samo pozitivno 🥰 ti imaš decembra rok, jaz pa sem ravno takrat izvedela za nosečnost 🥰😀



(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 1:03:54   
Nosećka123
Evo nosečke da se še vam jst javim ker se nisem mogla prej javit pa se javim zdej😁


Bila sem pri ginokologu 19.8 In sem dobila presenečenje da sem #NOSEČA👣❤️7tednov in 3 dni Zdelje mora že biti 8 tednov ❤️👣😁Komaj cakam da izvem kateri spol bo 🥰
Vam pa želim vso srečo nosečnicam in ne nosečnicam tisti ki ste pri delovanju otroka 😁🥰👣
user posted image

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 1:09:43   
Nosećka123
Evo da se se vam jst javim ker prej nisem mogla uspet pa se bom zdej javila 🥰

Bila sem pri ginokologu 19.8 in sem dobila presenečenje 😁❤️da sem NOSEĆA 7TEDNOV 3DNI👣❤️Mislim da sem že zdej 8TEDNOV👣
NAROČENA PA SEM PRI GIN...... 2.9 OB 11hJavim! Hvala vsem za odgovore in za prelepe čistitke Jst sem vam ful ful hvaležna da ste mi odgovorili na tisto kar sem vprašala hvala vam iz ❤️
Jst pa seveda vam želim vso srečo Nosečnicam in ne nosečnicam tisti ki ste pri delu otroka 😁❤️😁
Javim se še in posljem se vec slikic ko grem soet na pregled! 
user posted image

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 1:09:46   
Nosećka123
Evo da se se vam jst javim ker prej nisem mogla uspet pa se bom zdej javila 🥰

Bila sem pri ginokologu 19.8 in sem dobila presenečenje 😁❤️da sem NOSEĆA 7TEDNOV 3DNI👣❤️Mislim da sem že zdej 8TEDNOV👣
NAROČENA PA SEM PRI GIN...... 2.9 OB 11hJavim! Hvala vsem za odgovore in za prelepe čistitke Jst sem vam ful ful hvaležna da ste mi odgovorili na tisto kar sem vprašala hvala vam iz ❤️
Jst pa seveda vam želim vso srečo Nosečnicam in ne nosečnicam tisti ki ste pri delu otroka 😁❤️😁
Javim se še in posljem se vec slikic ko grem soet na pregled! 
user posted image

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 14:34:28   
Anonimen
Pozdravljene punce, zanima me ali je katera imela podoben problem. Prejsnji mesec sem imela blago krvavitev. Trajala je nekje 1 teden ampak vsega skupaj skoraj ni bilo za dnevni vlozek. Testi so bili negativni.  Ta mesec se dogaja enako. Trenutno je tretji dan krvavega izcedka. Spolni odnosi so nezasciteni, saj delava na otrocku. Testa se sicer nisem naredila.. sem pa danes zacutila rahle bolecine v jajcnikih. Zjutraj mi je obcasno slabo, odpor do nekatere hrane, drugih “tezav” pa nimam. Ali je mozno da bi bila to vgnezditvena krvavitev ali gre le za blago menstruacijo..? Naj se dodam da je krvavitev prejsnji mesec prisla 5.7. 

(odgovor članu Nosećka123)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 14:42:38   
Anonimen
Pozabila sem dodati da me mucita utrujenost in pa prvic kar pomnim zgaga.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 21:39:45   
Tasykaa RR
Nosećka123 čestitkeee ❤ in vse dobro do konca nosecnosti 🥰 hehe nekaj pa smo le imele prav, da je test kazal več kot očiten plusek 😍 zdaj pa le uživaj v čarih nosečnosti 🥰 jaz sem vsak pregled komaj čakala 🥰 



(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 21:43:02   
Tasykaa RR
Anonimen nebi rekla da je tole vgnezditvena 2x zapored, lahko je samo čuden cikel m....ki ni vsak mesec enak. Pa čeprav si pred tem imela redno m...ni nujno da tako ostane. Probaj še test ta mesec ponovit, ker vse je možno, lahko je tudi nosečnost ☺ vse dobro 🤗




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 21:52:19   
Anonimen
Test sem tako ali tako naredila prejšnji mesec pred krvavitvijo. ☺️  Potem sva pa zopet “delala” na tem da bi se kaj prijelo.  Bom naredila test, mogoče pa se je le kaj prijelo🤗

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hočem biti mamica
23.8.2021 21:57:54   
Tasykaa RR
Anonimen kar probaj se ta mesec test ponovit 👍 lahko pa je res samo cikel drugačen. Če pa te skrbi pa se naroči kar h gin.... 🤗 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hočem biti mamica
5.10.2021 20:36:26   
Anonimen
Pozdravljene punce!Ima mogoče katera izkušnje z merjenjem bazalne temperature? Bi bila vesela kakšnih mnenj, nasvetov, izkušenj…😊

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hočem biti mamica
5.10.2021 21:35:37   
beba92
Pomoje je to merjene cist brezveze... ko se ti temperatura povisa, je O ze itak mimo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?