|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hočem biti mamica
20.1.2021 14:35:20   
Nosećka123
Zdravo mamice 


Zanima me ker jst bi mogla imeti M 19.1 Imela sem pa 14.1 in to samo en dan ker se nikoli jo nisem imela 1 dan in to imela sm cist malo M nisem imela močno Drugače sem en dan Pred M bruhala in slabo mi je bilo Spodaj trebuha me špika ucasi me tut boliNaredila sm test nosecnost Babycheck takoj bo konc M In mi je na žalost pokazal samo eno črtico ali moram še malo počakat pa pol naredim test nosecnost Z možem si želiva vsaj 1 otroka Upam da dobim kako presenečenje!
Mi lahko kdo razloži prosim vesela bom vase odgovore Lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 18:56:32   
beba92
Pocakaj se kaksen dan, dva potem ponovi test..


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 19:51:05   
Nosećka123
Ja sej smo počakal..pa smo danes naredili test BC 

Pa nazalost je 1 črtica NEGATIVNA 😭😢

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 19:51:10   
Nosećka123
Ja sej smo počakal..pa smo danes naredili test BC 

Pa nazalost je 1 črtica NEGATIVNA 😭😢

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 19:51:13   
Nosećka123
Ja sej smo počakal..pa smo danes naredili test BC 

Pa nazalost je 1 črtica NEGATIVNA 😭😢

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 19:52:10   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Pocakaj se kaksen dan, dva potem ponovi test..




Sej smo počakal danes smo naredili test BC..Nazalost je bila samo 1 črtica oz..negativna 😭😢😭

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 19:52:14   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Pocakaj se kaksen dan, dva potem ponovi test..




Sej smo počakal danes smo naredili test BC..Nazalost je bila samo 1 črtica oz..negativna 😭😢😭

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hočem biti mamica
20.1.2021 23:39:00   
Nosećka123
Zdravo mamice 


Zanima me ker jst bi mogla imeti M 19.1 Imela sem pa 14.1 in to samo en dan ker se nikoli jo nisem imela 1 dan in to imela sm cist malo M nisem imela močno Drugače sem en dan Pred M bruhala in slabo mi je bilo Spodaj trebuha me špika ucasi me tut boli trebuh imam včasih trd ko kamen včasih pa cist mehek trebuh imam cist napihnjen..Naredila sm test nosecnost Babycheck takoj bo konc M In mi je na žalost pokazal samo eno črtico ali moram še malo počakat pa pol naredim test nosecnost Z možem si želiva vsaj 1 otroka Upam da dobim kako presenečenje!
Mi lahko kdo razloži prosim vesela bom vase odgovore Lp 


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hočem biti mamica
2.2.2021 22:52:09   
Tasykaa RR
Nosečka123 Pozdravljena, včasih tudi psiha naredi svoje 😔 na žalost 😔 ko si nekaj že tak močno želiš potem vsak drugačen simptom opaziš ko ga drugače mogoče nebi. Mogoče še malo počakat s testom in ponovit 🥰  vem da je težko odmislit, če je želja velika. Imam 2 splava za sabo in na srečo 5 mesečnika, ki me razveseljuje 🥰  samo pozitivno naprej in zagotovo vama uspe 🥰💪





(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hočem biti mamica
8.6.2021 15:37:29   
Anonimen
Pozdravljene, Ker mi zamuja menstruacija sem naredila test CB. Crtica se je zelo rahlo obarvala in pokazala +..  naslednji dan popoldne sem naredila se enega First sighn, ki je bil negativen. Cez nekaj dni sem ponovno naredila z CB in spet rahel plusek. Ali je mozno da je to nosecnost? Malo me skrbi zaradi teh rahlih crtic. Sem ze naredila ogromno testov v upanju da bodo pokazali plusek pa nikoli niso zatajiki in bili “lazno” pozitivni..user posted image

(odgovor članu Nosećka123)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hočem biti mamica
8.6.2021 22:05:42   
Tasykaa RR
Anonimen, izgleda plusek 🥰  samo te crtice 🙈 jaoo na zacetku so cist rahle in si res takoj lahko v dvomih dokler res ni mocna crtica 🙈  jaz sem vedno nardila se digitalnega, ki kaze tedne in se ni motil 👍 ce ne prides se hitro do gin...al pa vsaj na krvni test bi jaz na tvojem mestu kupla tega ki kaze tedne 🥰  pa srecni in javi nam 🥰💪


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hočem biti mamica
8.6.2021 23:25:51   
Anonimen
Ja res je.. mislim da nam te crtice vsem delajo preglavice😅 trenutno se imam doma en CB ce se ta pokaze tako crtico pa bom sla se po digitalnega. Po pol leta ceprav ni dolga doba me je vedno groza delat test ker sem do zdaj vedno bila razocarana. Je pa res da se mi je prvic zgodilo da se je pojavil “plusek” upam da se je tokrat prijelo🤗 javim in hvala🥰

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hočem biti mamica
9.6.2021 22:03:53   
Tasykaa RR
Anonimen jaa te crtice 🙈 sploh na začetku ko se ni tolk hormona znajo delat preglavice 🙈🤣 pol so reees očitne 🥰🤣 sicer lazno pozitivni testi so redkoost, prej obratno 🤷‍♀️ jaa samo cimbolj pozitivnoo 🥰 jaa pokazi nam potem se digitalnega 🥰🤣 




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hočem biti mamica
15.6.2021 4:52:54   
Nosećka123
Pozdravljeni punce

Jst si z partnarjem želim otročka sej ga še nimamo 1otrok in nam nikakor ne uspe skupej sva 9mescev trudiva se vsak mesec pa nič ni menstruacije imam redne! Bila sm pri ginokologu rekel je da lahko zanosim ampak nevem kako je z fantom mislim da ima premalo spermiogram! Ali obstajajo kaksna zdravila za povečanje spermiograma..in ce je komu pomagal... Ce mi lahko kera svetuje.. 
Lep pozdrav nina 

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hočem biti mamica
15.6.2021 23:38:27   
Tasykaa RR
Nosećka123 saaj booo bos vidla ko bos najmajn pricakovala, probaj se cimbolj sprostit ☺ do enega leta je popolnoma normalno, sele potem se preverja ce je kaj drugega da ne pride do zanositve. Kar se tiče zdravil pa ti ne znam pomagat 😔 vse dobro 🙏 




(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hočem biti mamica
21.6.2021 22:49:11   
Nosećka123
Tasyka:upam da res🙏

Sem se že dosti kar pozabla sem na to pa nic od tega! Jel smo tablete fertilup nic ni pomagalo bila sem že pri ginokologu bilo je vse vredu... Upajmo da bo kaj 🙏❤️

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hočem biti mamica
26.6.2021 11:18:21   
Tasykaa RR
Nosećka123 drzim pesti da vama uspe 🙏 probajta res cimbolj sprosceno 🙏 glede na to da je vse vredu, vama zagotovo uspe 🥰  sicer pa vama po enem letu pripadajo pregledi 💪




(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hočem biti mamica
5.7.2021 18:24:53   
Anonimen
Hej hej, dolgo se nisem javila, zal je difitalno test bil negativen. Kravavitve se ponavljajo se od takrat ko sem to omenila. Vceraj rjav izcedek drugace pa vsak dam malenkost krvav.  

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 0:25:51   
Nosećka123
Pozdravljeni drage nosečke drage mamice!
Malo sem v paniki a mi lahko kera tukaj pomaga da vem kako pa kaj!Menstruacijo sem imela 24.7Pa je ni še zdej naredila sem test babycheck2.8 in 3.8 pa mi isto kaže takoj se pojavijo dve črtici držimo pesti !!da je plusek A je to plusek 😍a je možno da sem noseča 

user posted image

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 9:02:41   
mojcy1
To je zagotovo pozitiven test 👍😃 cestitke ❤️ 


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 9:46:56   
fracek
@Nosecka123, to pa je brez dvoma to ❤ Cestitke. Si pa verjetno mislila, da si imela M 24.6. nazadnje ne? 😁. Srecno in mirno nosecnost zelim. 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 10:48:57   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: mojcy1

To je zagotovo pozitiven test 👍😃 cestitke ❤️ 






Upamo da res 😍🤗Hvalaaa 😍😍😁

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 15:23:05   
maca51
Meni tudi izgleda pozitiven test. Čestitke 🤗

Verjetno si imela zadnjo M 27.6. in ne 27.7.? Ker bi bilo skoraj nemogoče v dveh tednih po M imeti pozitiven test. 😅

(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 15:26:47   
beba92
Joj kaksna srecnica si nosecka 😁 cestitke


(odgovor članu Nosećka123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hočem biti mamica
3.8.2021 16:05:36   
Nosećka123


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@Nosecka123, to pa je brez dvoma to ❤ Cestitke. Si pa verjetno mislila, da si imela M 24.6. nazadnje ne? 😁. Srecno in mirno nosecnost zelim. 





No bomo videl kaj bo ane !!upam da je plusek ❤Ja zmotila sem se hehe 😁❤Hvala hvala 😍🤗

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?