|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   holle koyje mleko v prahu
28.3.2009 14:09:06   
J.L.
ga katera upiorablja? kaksno je doziranje?
na koznih in krvnih ni pokazalo alergije, na bioresonanci pa je alergija na KM, mala je stara 11m, aptamil alergic odpade, ker ga zavracaa, tako smo sedaj na kozjem iz tetrapaka. sedaj pa sem nasla holle mleko v prahu, namenjeno posebej dojenckom.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.3.2009 16:33:03   
Pacota
Menda alergiki na KM, tudi kozjega naj ne bi uzivali!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.3.2009 17:41:42   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Pacota

Menda alergiki na KM, tudi kozjega naj ne bi uzivali!

kaj res?
hm user posted image nič mi ni jasno. smo bili včeraj na bioresonanci, pa nam je kozjega priporočila zdravnica, ki je opravila testiranje. user posted image
torej raje riževo ali sojino?


(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.3.2009 20:38:54   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Pacota

Menda alergiki na KM, tudi kozjega naj ne bi uzivali!

kaj res?
hm user posted image nič mi ni jasno. smo bili včeraj na bioresonanci, pa nam je kozjega priporočila zdravnica, ki je opravila testiranje. user posted image
torej raje riževo ali sojino?


 Ne bom še enkrat pisala o naši izkušnji z bioresonanco, ampak to je pa valjda danes že vsakemu jasno, da alergiki na KML ne smejo uživati nobenega mleka živalskega izvora. Pa še to: sojo zaradi težke prebavljivosti in alergogenosti odsvetujejo do 2. leta starosti otroka.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.3.2009 21:21:27   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

+


 Ne bom še enkrat pisala o naši izkušnji z bioresonanco, ampak to je pa valjda danes že vsakemu jasno, da alergiki na KML ne smejo uživati nobenega mleka živalskega izvora. Pa še to: sojo zaradi težke prebavljivosti in alergogenosti odsvetujejo do 2. leta starosti otroka.


meni je bilo povedano drugače in to s strani zdravnice, ki je testirala na bioresonanci. sama je predlagala kozje mleko, medtem ko je v izbiro ponudila še sojino in riževo.
tako da meni res ni jasno. user posted image
se prvai, da preostane samo riževo? Tisana maš link o izkušnji z bioresonanco, lahko pa napišeš kar sem ali na zs, če se ti da.
vsak nasvet je dobrodošel. ?

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: holle koyje mleko v prahu
29.3.2009 14:41:17   
Tisana
Evo, čisto na kratko: Na bioresonanci (B) ugotovili, da ima alergijo na KML. Po navodilih B smo pupi začeli dajati Pregomin. Takrat so bili krvni izvidi na meji. Potem smo hodili na terapije, plačali seveda veliko denarja in čez čas nam je bilo rečeno, da pupa nima več alergije na KML. Še vedno je bila ves čas na strogi dieti in po končanih terapijah je bila ponovno testirana na PK, kjer so za razliko od prejšnjih mejnih vrednosti, krvni izvidi potrdili, da ima alergijo na KML. Ker se stanje ni izboljševalo in ker smo uvedli večino GH, smo šli čez slabe pol leta ponovno na testiranje, tokrat k drugemu izvajalcu B. Tam smo izvedeli, da ima pupa ne vem koliko alergij, ampak da vsekakor nima alergije na KML - 3x je bila testirana, ker sem jaz težila še potem, ko smo spet hodili na terapije zaradi vseh teh silnih drugih alergij. V tem času so ji spet pregledali kri na PK in tudi tokrat so bili izvidi na KML pozitivni (kljub vsem terapijam in strogi dieti), medtem ko testi niso pokazali nobene druge alergije. Tako, to je naša izkušnja. Naj povem še to, da smo bili pri priznanih terapevtih B. Aja, še to: že pred leti sem se sama zaradi težav z zdravjem obrnila po pomoč k izvajalcu B. Tam mi je bilo med drugim rečeno tudi, da imam toksoplazmozo. No, v nosečnosti sem bila tako kot vsaka ženska testirana in nisem imela prisotnih nobenih protiteles, ki bi govorile tej trditvi v prid. Tudi še potem, ko sem bila ponovno testirana, so bili vsi izvidi negativni, torej je bilo nemogoče, da bi kdaj prebolela toksoplazmozo. Seveda sem plačala, mislim, da dve terapiji B zaradi tega.  PS: pa le ni bilo tako kratko user posted image

< Sporočilo je popravil Tisana -- 29.3.2009 14:42:13 >


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: holle koyje mleko v prahu
29.3.2009 19:09:07   
freha
Tisana upam da nisi hodila v Rogaško.
J.L ne poslušat terapevtke za bioresonanco, ker ona nima pojma ne o dojenju, ni niti nutricionistka, da bi ti svetovala za uvajanje hrane, sploh za to nima nobene šole. naj ti pozdravi alergije če zna, ostalo pa pri enem ušesu ven, pri drugem not. po moje tud kozje mleko ne more bit primerno za dojenčka, pa kaj je nora, sej ma preveč proteinov!

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: holle koyje mleko v prahu
29.3.2009 19:15:32   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: freha

Tisana upam da nisi hodila v Rogaško.
J.L ne poslušat terapevtke za bioresonanco, ker ona nima pojma ne o dojenju, ni niti nutricionistka, da bi ti svetovala za uvajanje hrane, sploh za to nima nobene šole. naj ti pozdravi alergije če zna, ostalo pa pri enem ušesu ven, pri drugem not. po moje tud kozje mleko ne more bit primerno za dojenčka, pa kaj je nora, sej ma preveč proteinov!


hm, jaz pa sem mali ponudila 3 obroke z kozjim mlekom, dokler nisem zasledila, kaj sta napisali Pacota in Tisana. user posted image do naše pediatrinje nisem prišla (oz. prepozno) tako sem kupila pač kozje, ki mi ga je ptredlagala ta zdravnica, pa še dejala je da je najbolj podobno materinemu mleku. smo danes že na riževem, jutri pa itak pregled pri naši p, bom zahtevala še 1x testiranje kožno in krvno, ker drugače moram ukinit vso mlečno hrano. user posted image mi ne preostane ničesar razen sadja in zelenjave za ponujat, pa meso. user posted image

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: holle koyje mleko v prahu
29.3.2009 19:21:18   
freha
kolk maš pa starega dojenčka, ali ga dojiš
ker pol dobi tvoje mleko, sicer pa lahko hraniš tudi z rižem, prosom, itd opcij, pač skuhaš vse na vodi, tudi kašice.
tukaj maš tudi link za recepte

http://med.over.net/klinicne_stroke/porodnistvo/knjiga_alergije/recepti.php#1

pa ne skrbi preveč, baje te alergije do enega leta izzvenijo


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: holle koyje mleko v prahu
29.3.2009 19:35:45   
J.L.
stara je 11m, dojila pa sem do cca 5m.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.1.2010 12:05:55   
deaprah
Pozdravljene,

naj povem, da hvala bogu alergij nimamo, sem pa imela GROOOZNE težave z izbiro mleka za pikico, Probala sem VSEEE na slovenskem trgu, tudi Holle in žal ni nič ustrezalouser posted image user posted image . Rešila me je soseda z BIO Sunvalovim mlekom Baby sunuser posted image user posted image Čez dva dni ko sem videla efekt sem jih  prek neta naročila 30 kos (za vsak slučaj da jim ne zmanjkauser posted image user posted image user posted image )
Od takrat sem res presrečna za to mleko.

Kar se pa alergij tiče, sicer vem da imajo tudi kozje mleko, ker ga je uporabljala tudi soseda rešiteljicauser posted image ampak sama ga pa nisem še probala.

Lep pozdravček,

DEA

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: holle koyje mleko v prahu
28.1.2010 15:59:35   
*zoe*

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Pacota

Menda alergiki na KM, tudi kozjega naj ne bi uzivali!

kaj res?
hm user posted image nič mi ni jasno. smo bili včeraj na bioresonanci, pa nam je kozjega priporočila zdravnica, ki je opravila testiranje. user posted image
torej raje riževo ali sojino?


 Ne bom še enkrat pisala o naši izkušnji z bioresonanco, ampak to je pa valjda danes že vsakemu jasno, da alergiki na KML ne smejo uživati nobenega mleka živalskega izvora. Pa še to: sojo zaradi težke prebavljivosti in alergogenosti odsvetujejo do 2. leta starosti otroka.


TOČNO TAKO!

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: holle koyje mleko v prahu
12.4.2017 7:02:46   
katja86
Obujam temo.izkusnje s tem mlekom?

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?