|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hoteli v Beogradu
2.9.2005 20:43:34   
Magi*
Hojla!

Ali ima kdo izmed vas kaj izkušenj z hoteli v Beogradu. Konec septembra smo vabljeni na poroko in bi si rezervirali sobo v hotelu, pa ne vemo kje??? na internetu sicer nekaj najdem, ampak ne zaupam preveč. Če ima kdo kak nasvet, izkušnjo, naslov, se priporočam.

Hvala, Magi*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hoteli v Beogradu
2.9.2005 23:13:25   
cleopatra
Mi smo bili 3 dni v Beogradu in smo vzeli stanovanje v najem; razen tega, da smo se bali za avto, je bilo vse O.K.
Glede hotelov pa, morda Intercontinental?!, ne vem...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hoteli v Beogradu
2.9.2005 23:27:04   
Magi*
Ja, hm, interconti. je najbrž res v redu, samo malo drag kako ste pa do stanovanja prišli?

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hoteli v Beogradu
4.9.2005 12:34:58   
cleopatra
Preko enih znancev, ki vedo za nekoga, ki oddaja stanovanja. Za 3 dni smo dali 4000 sit (smešno nizka cena, ne vem zakaj, ker je bilo vse lepo, čisto, sveže brisače, tv, klima,...res pa je, da je bilo v enem bloku z obupnim dostopom, kjer te je skoraj vsakič tramvaj zbil)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hoteli v Beogradu
7.9.2005 22:20:47   
Tarala
Magi zivjo!
Sem zivela 3 leta v BG (vrnila sem se lani), tako da ga se kar poznam.
Glede tvojega vprasanja: lahko ti predlagam 3 hotele, cene so okvirne - to bos morala preveriti direktno v hotelu:

Hotel Skala, Zemun(prakticno predmestje BG iz strani Ljubljane): privatni hotelcek, na zalost brez pravega parkinga, vendar parkiranje pred hotelom je mislim, da ka varno.Imajo tudi odlicno restavracijo. Cena za dvoposteljno sobo z zajtrkom ne bi smela biti visja od 50 Evrov.

Hotel Lav, Zemun: privat hotel z lastnim parkingom. Cene podobne kot v Skali.

Hotel M, Beograd: blizu Partizanovega stadiona (Vozdovac), hotel s 4 zvezdicami. Prepricaj se, da ti dajo prenovljeno sobo. Prenovljene so res odlicne. Hrana ni kaj ekstra, vendar saj boste dovolj jedli na poroki . Imajo lasten parking ob hotelu, cena za dvoposteljno sobo je cca 100 Evrov.

Ce rabis se kaksen nasvet se mi lahko javis na privat (upam, da se obstaja .
LP - pa fajn se mejte!
Tarala (bivsa Tarina mami)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hoteli v Beogradu
26.9.2005 23:28:32   
Magi*
Živjo Tarala in hvala za nasvete.

smo že nazaj iz BG. bilo je kajpada odlično. sem pa imela srečo in našla apartma (v okviru hotela Royal - Toplice - ul kralja Petra, vendar dislociran in v še bolj v strogem centru BG - malo naprej od Terazij) za 50 EUR na noč (apartma je za 4 osebe). super lokacija in super cena, skoraj neverjetno. smo pa čisto slučajno prišli do tega apartmaja, ker so bile sobe v hotelu (in ostalih hotelih) že vse zasedene zaradi prvenstva in ...

na poroki je bilo pa tudi odličnouser posted image



_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Tarala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hoteli v Beogradu
27.9.2005 4:46:16   
KIRA
Živijo!

Moj mož je bil ta vikend na sindikalnem v BG. Na splošno je situacija kar se hotelov tiče slaba - so slabo vzdrževani. Lahko si predstavljaš BG, kot da bi ga pred 20 leti zamrznili in več nič ne investirali. Slavija je bolj v slabem stanju, sobe so slabo vzdrževane (kljuke ne delajo kot bi bilo treba, WC je kaputt), je pa res, da ima samo 2 zvezdici, si pa po mojem niti teh ne zasluži. Probaj z Slavijo LUX (naj bi imela 5 zvezdic, ampak dvomim), ali pa katerim drugim, novejšim hotelom.

LP

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?