|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 8:55:32   
tojeto1
No, pa smo odprle novo temo:  to je hujšanje z osnovnimi pravili:
manjši obroki čez danuser posted image , brez hrane po 18h user posted image in več gibanja user posted image - zmaga zagotovljena! user posted image user posted image user posted image
Brez nekih hudih diet, pa posebnega kuhanja, pa držanja po menijihuser posted image ....

Če se je katera našla v tej temi, naj se pridruži, začnemo pa z 18.1.: do tedaj zbiramo prijave.

Pošljite tudi svoje začetno stanje npr.:
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI
ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:     trenutni:
tojeto1 
      - 0,0kg         - 0,0kg          69,5kg     63,0kg        69,5kg

Tehtale pa se bomo vsak ponedeljek zjutraj. Torej..... čakam prijave, da nas vse skupaj spravim v tabelicouser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 9:38:20   
ona
Ja,jaz bi mogla dat ene 3 kile dol,tako,da ne bi bilo slabo vam sledituser posted image
Mene edino sladkarije ubijajo in tle rabim malo vzpodbude za ne jestuser posted image
Tako,da bi skoraj se pridružilauser posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 9:46:12   
Mala_Ajda
Ojla Tojeto. Sicer nas je Tinaja prijazno povabila na svoj del foruma, pa vseeno, če smo si rekle da bomo novega odprle, drži.
Meni se po Montinjaku ne uspe prehranjevat, ker ko sem naredila "inventuro" po zamrzovani skrinji, sem ugotovila, da večino zadev, ko jih skuhaš, dobi nesramno visok GI. Npr. bob, ki ima itak GI 40, se po kuhanju prelevi v zadevico s čednim 75-80 GI (različni viri pišejo v takšnih odstopanjih). OK, v zamrzovalni nimam le boba, imam pa grah, korenje, stročji fižol, fižol v zrnju itd. Ker ponavadi jemo ali čorbice, rižote in omake za testenine in nismo ne vem kaki jedci mesa (mejimo že skor na vegije), bi si zadevice morala kupovati.
Za samo dieto bi imela le gobe, jajčevce, stročji fižol, nekaj cvetače in brokolija. Domače kozje mleko je mučno posnet, da postane light varianta user posted image .
Tako, da se bom držala načela manjših obrokov (deloma po načelih Montija, ker ne mislim brskat po hrani in izločat tistih nekaj grahkov, bobkov in podobnih zadevic, gibanja, gibanja in še 1x gibanja. Danes imam že kidanje doma in v službi v rokah, če preračunam sem kidala dve dobri uri, popoldne pa grem na tekaške smuči (na žalost s čelko na glavi), vmes pa s sinom na sani. Zvečer pa še trebušnjaki, če mi bo ratal.
In kaj boš ti počela?

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 9:47:25   
Mala_Ajda
Ona dobrodošla user posted image . Sva skoraj na istem, meni manjkajo 4 kilogrami, da bi bila spodobna user posted image .

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 9:52:09   
ona
Kar se tiče gibanja se dokaj veliko "premikam"...vsak dan zjutraj in zvečer s psom....manjka mi motivacija,da se spravim delat še kakšne vaje....glede hrane me mora kdo udart po glavi,da ne jem čokoladic....glede ostale hrane se kar držim,da pazim kaj jem,po 18 uri ne jem res nič...kili se p ne premaknejouser posted image
Po mojem je problem v teh čokoladicah,kaj se vam zdiuser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 10:08:31   
jenii
helo helo.
evo se še jest pofočkam začetno 67,3 kg željeno 60.
a do 18.1 lahko hujšam a morm met pavzo?user posted image se je nebi branlauser posted image
nč pridne bodte.čao

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 12:11:45   
kristinaj
jaz imam raje ločevalno dieto ki sem si jo malce priredila.... zjutraj sadje, nadaljujem z oh in končam z beljakovinami... jem vsake 2-3 ure

brez hrane po 18 uri  .. ne pride v poštev, zakaj ne jesti če lahko zvečer jem sir, ribe, sladoled :=)))

gibanje itak... 2x tedensko

začela sem včeraj, spravit morem dol 10 kil najmanj in upam, da mi bo uspelo... enkrat mi je že....

lepo hujšanje


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 12:14:54   
HuAnita
user posted image   Lahko se še tule pofočkam, če bo kak efektuser posted image   Do zdaj ga ni bilo... Meni so vse diete enostavno pretežke, predrage... Da moram 2 dni razmišljat, kak fižol lahko po Motiju pojem - doma imamo žal le rjavega, ampak ta kao ni ok... Meni se res ne da več ubadat...
Skratka, štartam s 65 kg, želena teža 58.
Uvedla pa sem že 5 obrokov, v razmiku 2-3 ur, več vode, gibanja... Tako da po nej m bi že pričakovala kak rezulalt, ki pa ga ni....user posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 12:38:00   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz imam raje ločevalno dieto ki sem si jo malce priredila.... zjutraj sadje, nadaljujem z oh in končam z beljakovinami... jem vsake 2-3 ure

brez hrane po 18 uri  .. ne pride v poštev, zakaj ne jesti če lahko zvečer jem sir, ribe, sladoled :=)))

gibanje itak... 2x tedensko

začela sem včeraj, spravit morem dol 10 kil najmanj in upam, da mi bo uspelo... enkrat mi je že....

lepo hujšanje




Joj mi je padlo to vi oči, a za večerjo lahko ješ sladoled??? Kateri??? Jaz bi tudi...user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 16:31:14   
miška17
Zdravo tojeto1! Všeč mi je tvoje razmišljanje o hujšanju na dolgi rok in na ta način že hujšam. Moje mnenje je, da je tako hujšanje učinkovitejše in bolj zdravo. Z veseljem se ti pridružujem . Trenutno imam 96.4 kg. Kratkoročni cilj je 86 kg. 18. 1. 2010 se oglasim s svežimi podatki. Do tega datuma pa bom hujšala na ta način.











































(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje na dolgi rok
7.1.2010 19:55:31   
skuštrana
Jaz tudi.
Zame diete niso, rabim pa gibanje in sama sigurno ne bom dovolj disciplinirana, takole bo pa mogoče šlouser posted image

Samo jaz bom kar začela, ne bom čakala 18.1 user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje na dolgi rok
8.1.2010 10:33:23   
tojeto1
Vauuuu, kolk nas že jeuser posted image !
Sem dala datum 18.1. tako da se nam bo več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pridružilo.

In kaj jaz počnem: Laufam 3x na teden po 40 minuser posted image (več ne zdržim :-) in ''probam'' paziti pri prehraniuser posted image , čeprav se mi je pri telih praznikih vse podrlo.

In to je to! Da se še pohvalim: sem pa v zadnjih 3 mesecih shujšala za 7kg in sedaj upam, da bom imela dovolj motivacije, da nadaljujem ta tempouser posted image , sam je pri treh user posted image user posted image user posted image predšolskih otrocih fuuuul težko, ampak kjer je volja tam je pot, a ne???

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje na dolgi rok
9.1.2010 20:02:23   
jenii
alora pa kaj je zdej to, tok prijav pa vsi tiho nič ne pišete, pol bom pa še jest se mal predstavla kot se je tojeto.user posted image
od junija sem uspela skinit 15kg, trenutno mi tole totalnpo stoji, mislim da spet na mišicah pridobivam-upamuser posted image . telovadim če se da vsak dan, imam dva mala razgrajača, tolk da morem ujeti vsak frej trenutek da kaj naredim. dieto mam pa čisto preprosto jem manj pazim kdaj pa malo tudi kaj. tolk da upam da mi do konca porodne uspe še 8-10 kg shujšat ker pol bi mela pa idealno postavo, pa tud če na teh kilah ostanem nebi blo konc sveta ker v javnost že upamuser posted image , hecam se, da ne bo kera mislila da sem tok zamorjeno bitje.
punce pridne bodite pa mal začnite pisat.
čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje na dolgi rok
9.1.2010 20:07:00   
Petka09
Evo, se vam še jaz pridružim, ker bi tut rada dol dala nekaj kil preden grem spet v službo po porodniški. V začetku nosečnosti sm fajn hujšala, ker mi itak nobena hrana ni pasala in sm prvo trimesečje imela fantastično postavo, preden je trebušček začel rast user posted image .

Doma mam neko levo češko digitalno tehtnico, vendar si bom nabavla boljšo.
Trenutno imam 66kg, željen rezultat je 59kg.
 
Vem, da je res dobr recept, če absolutno nič ne ješ po 18. uri. Kar pa sm jaz zdej v porodniški prekleto prekršila user posted image . Pa čim manj sladkorja v telo, več manjših obrokov, od katerih je kak tudi navadn jogurt, jabolko. Nobenih čipsov, prigrizkov, čokoladic, preveč slanih jedi... Sej se lahko pregrešiš, samo ne smeš tega jest pogosto, al bognedaj na dnevni bazi. Vsaj to je moj recept.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje na dolgi rok
10.1.2010 10:27:06   
Mala_Ajda
Ojla, user posted image  koliko nas je.

jaz sem bila danes na raportu pri montijevkah. Od začetla leta do sedaj 0.7 kg. še malo, pa bo.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšanje na dolgi rok
10.1.2010 10:41:04   
ona
Moram še jaz napisat kilažouser posted image
Trenutno 73,moram prit na vsaj 69 ali 68user posted image

Ali bomo začele točno 18 ali prej?

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšanje na dolgi rok
10.1.2010 10:59:30   
Petka09
Ona, lahko začneš že prej. Recimo jaz sm začela včeraj. Nisem več po 18. uri jedla, kavo sem začela spet pit brez sladkorja, itd.
Tojeto1 je napisala, da do 18. zbira "prijave" user posted image .

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšanje na dolgi rok
10.1.2010 17:01:29   
tojeto1
Yea, saj nas bo za celo vojsko!
Še en teden do konca prijav, pol pa čist zares štartamo do fula akcija.... 

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšanje na dolgi rok
10.1.2010 17:02:18   
Petka09
Yeeee.... tojeto1, ti boš naš "duhovni vodja" user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 9:03:45   
tojeto1
Evo mam glih mal cajta, k je mali zaspal, da nas spravim vse v kup.

SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI
ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:     trenutni:

tojeto1       - 0,0kg         - 0,0kg          69,5kg     63,0kg        69,5kg
ona             - 0,0kg         - 0,0kg          73,0kg     68,0 kg       73,0kg
Mala_Ajda  - 0,0kg         - 0,0kg          
jenii             - 0,0kg         - 0,0kg          67,3kg     60,0kg        67,3kg
kristinaj       - 0,0kg         - 0,0kg          
HuAnita       - 0,0kg          - 0,0kg          65,0kg     58,0kg        65,0kg
nebo            - 0,0kg          - 0,0kg          
miška17      - 0,0kg         - 0,0kg          96,4kg     86,0kg        96,4kg
skuštrana    - 0,0kg         - 0,0kg          
Petka09      - 0,0kg          - 0,0kg          66,0kg     59,0kg        59,0kg

Tiste, ki vam manjkajo podatki, mi pliz javite.
Še mal pa akcija, ampak to ne pomeni, da loh zdej do 18.1. žreteuser posted image . Itak k začneš hujšat se nekaj časa nč ne poznauser posted image , tko da kr migat pa manj žret že zdejuser posted image !

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 9:23:32   
Mala_Ajda
Hm, zdaj ne vem kaj naj bi bila začetna kilažauser posted image , če začnemo 18.1.?

Najbrž ta, ki sem jo javila v nedeljo: 61.1 kg, ki je tudi trenutna, željena pa 58 kg. Trenutna pa bo potem drugačna user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 12:54:55   
ona
Malo motivacije...ravnokar sem se vrnila iz enournega kolesarjenja,popoldne pa še malo na orbitrek,v loncu se pa kuha zelenjavna mineštrauser posted image user posted image

saj bo,saj bo....

Kako pa ve kaj migate?

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 12:56:22   
ona
Še to,sem si od mame izposodila relax&tone aparat,da se po telovadbi še malo masiram in ga moram kar pohvalit,ker res močno "stolče" noge in trebuh,tako,da upam,da bo v kombinaciji s tem aparatom kaj rezultatovuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 13:31:28   
skuštrana
Hojla!

Evo še meneuser posted image Meni načeloma ni treba kaj preveč shujšat, ampak vse skupaj zategnit - beri telovadbauser posted image Pa malo shujšat za dušo in zato da dobim stare hlače gor brez nategovanja.

Imam 69 kg, sicer bi si jih želela imet 60 ampak bomo videli. Če pridem do 62 bom čisto zadovoljna.

Imam pa plan, ki ga že uresničujem - jupi, jupi, orbitrek na full pa 10km ( vsak drugi dan) vmes pa pilates. Pa po 18 uri ne jest. Diete se ne bom držala nobene, ker še vedno dojim pa niti ne sedejo mi te diete.

Od novega leta sem sem skoraj vsak dan na orbitreku pa pol ure, naredim med 5 in 7 km.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšanje na dolgi rok
12.1.2010 14:58:41   
orka
helow
s sključeno glavo se javljam na raport....tudi jaz sem privrženka ločevalne diete,pa verjetno je vseeno kako hujšamo samo da se veliko gibljemo ,mar ne,in de ne izgubljamo prehitro....anyway,jaz sem po ločevalni že dvakrat fino shujšala,pa tudi med dojenjem mi ni škodila,sedaj po tretjem otroku pa se nikakor ne morem spravt,upam da mi boste dale ve malo motivacije,čeprav dvomim,saj imate skoraj že vse toliko kilc kot bi jih jaz rada imela,zato mi je kar malo čudno ko berem da imate 65,al pa 63 in bi rade shujšale....sicer sem si sama rekla da začnem 1.2. ampak zakaj bi čakala...bom šla kar z vami v štric... jih imam 84 in si jih želim 65
Ja tale relaxintone je pa tudi meni všeč

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!