|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   icsi avg sep 2015
18.8.2015 13:52:16   
Anonimen
Živjo punce...je kje katera sotrpinka ki čaka in se podaja v postopek icsi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: icsi avg sep 2015
22.8.2015 16:07:51   
Anonimen
Seveda :)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: icsi avg sep 2015
25.8.2015 12:54:42   
tajazan
Pa se je le ena javila☺pozdravljena...zanima me kako dalec sta s partnerjem?kam hodita na neplodnostno?

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: icsi avg sep 2015
25.8.2015 21:04:21   
Anonimen
Sva že stara borca, nekaj postopkov že za nama, tudi en SS, tokrat bomo poskusili z IMSI (partner-slab spermiogram).
Pa vidva?

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: icsi avg sep 2015
25.8.2015 21:07:59   
Anonimen
Stara borca...potem imas s tem izkusnje...jaz sem prvic podajam v to...trenutno pred prvim posvetom...tako da v cet vec zvem kaj in kako...drugace pa cakava na icsi... Hodiva pa k Resu...kam vidva hodita?kako sta zadovoljna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: icsi avg sep 2015
28.8.2015 11:13:21   
Anonimen
V LJ sva...sva zadovoljnauser posted image

Aja šele prvi posvet....moj nasvet-prepusti se, vse pride takrat, ko nam je namenjeno in mislim, da nima veze na kateri kliniki si, kajti še vedno je vse od nas samih odvisno.

No sem pa ful vesela, da tukaj ni več starih bork-zgleda je večini uspelo user posted image

Tudi nam bo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: icsi avg sep 2015
28.8.2015 13:58:21   
Anonimen
Ja vceraj bla na posvetu...ubistvu pozitivno presenecena ker 10.9.zacnemo ze z injekcijam in okoli 20.ze punkcija....hitro se odvija...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: icsi avg sep 2015
31.8.2015 9:28:20   
Anonimen
OOO SUPER....potem imata kratek postopekuser posted image

Kdo pa je problem pri vama?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: icsi avg sep 2015
1.9.2015 11:53:08   
tajazan
Ja zelo kratek...evo danes začela z Dabrostonom..je katera jemala to???so bili kaki stranski ucinki?
Pri nama je problem pri partnerju...zelo malo spermijev...

Pa pri vama?

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 11:13:22   
Anonimen
Pri nama je tudi moj mož problem....

Mi imamo pa konec drugega tedna punkcijo, če bo vse po srečiuser posted image

Z dabrostronom jaz nimam izkušenj, tako da ti težko kaj rečem...na splošno jaz zelo dobro prenašam zdravila-edina stvar v postopkih, ki mi je smotana je punkcija....vse ostalo je piece of cake user posted image


(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 11:51:25   
tajazan
A res???fajn...drzim pesti...
Si na dabrostonu???kdaj pa zacnes z injekcijami?
Kateri dan pa ti je rekla da bodo delali punkcijo?

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 18:57:51   
Anonimen
PRavim, da nimam izkušenj z Dabrostronom-ga še nisem imela user posted image

Tudi za datum punkcije...odvisno, kdaj bodo jajčki dovolj veliki user posted image

Katera ve, zakaj nekaterim puncam dajo injekcijo po ET za obdržanje user posted image ?

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 19:37:28   
tajazan
Hahahaha...vcasih mal na pol preberem😉
A potem si ze na injekcijah???
Meni je zanimivo to oz.si sploh ne znam razlagat...zdj sem na dabrostonu da naj bi prisla user posted image ...10.9.imava pregled in naj bi zacela z injekcijam...ampal okoli 18.naj bi prisla user posted image ...ampak...punkcija se dela pa kdaj???lahko takoj po user posted image ali kako???

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 20:18:58   
Anonimen
Sem opazila ja user posted image

Ne vem, zakaj imaš Dabrostron...Kakor je meni znano je DAbrostron če imaš neredne user posted image in jo s tem sprožijo....jaz imam redne ,in ko sem dobilauser posted image , sem začela z inekcijami....in upam, da user posted image potem več ne pride....user posted image

in predvidevam, da tudi tvoja drugauser posted image ni ravno v planu user posted image
Punkcija je po inekcijah-takrat, ko so dovolj veliki dobiš stopko in nato v roku dveh dni punkcija....nato čez 3 ali 5 dni (odvisno od celic) imaš ET in začneš gret malo pikico user posted image

Jaz sem že na špikah in jajčki veselo rastejo in če bodo dovolj veliki, bomo konec naslednjega tedna imeli punkcijouser posted image user posted image user posted image
Koliko si pa stara? Že nad 30?

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 20:52:43   
tajazan
Ja dabroston mi je dal za sprozitev ker zadnje dva meseca imam user posted image na 40-50 dni...nevem kaj se je zgodil...prej sem jo imela skos redno na 32 dni...
Ampak meni je zadnjic ko sem bila na pregledu bilo recwno da na naslednjem pregledu (ki bo kak tedwn pred user posted image )dobim injekcije in mi tudi pokazejo kako se spikam...zato mi ni jasno kako da se zacnem spikat pred user posted image
Ja letos konec leta me caka okrogla 30kauser posted image ...
Pa ti??bo to vajin prvi user posted image

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: icsi avg sep 2015
3.9.2015 20:56:08   
tajazan
Dabroston sem dobila da mi sprozijo user posted image ker zadnje 3 mesece imam na 40-50dni...prej sem jo imela skos redno zdj pa nevem kaj me heca se onauser posted image ...meni je bilo na zadnjem pregledu recwno da naslednjic ko pridem zacnemo z injekcijami in mi pokazejo kako si jih dajem (kar pa bo kak teden pred user posted image )...zato mi ni jasno zakaj naj bi prej zacela se spikat...
Ja letos konec leta me caka okrogla 30kauser posted image ...pa ti???

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: icsi avg sep 2015
4.9.2015 18:44:30   
Anonimen
user posted image

Aaa jaz pa že jadram v 30ih hihiuser posted image user posted image

Če je 22. dan prva špika, se špikaš malo dlje-dolgi postopek (traja vse skupaj okoli 5 tednov), ampak tole v kombinaciji z DAbrostronom pa žal ne vem...

Jaz sem pa danes ful napihnjena, kar je dobro, saj jajčka pridno rastejo user posted image user posted image
Včeraj sem nekaj gledala, kako veliki jajčniki so pred punkcijo in naj bi bilo v velikosti manjše slive, če imaš pa hiperco pa baje kot manjši grejpfruti-đizs kako se to povečauser posted image Jap, imela čas pa malo brkljala za zanimivostmi in lepotami IVF user posted image

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: icsi avg sep 2015
4.9.2015 21:29:32   
tajazan
Ti povem po pravici da nimam pojma kaj je hotla povedat...nisem cist vsega dojela sploh kaj pa kako...ne gre mi skupaj...vem samo da mi je rekla da bom najprej od 1.9.do 14.9. jemala dabroston da bo user posted image prsla okoli 18.9.
10.9.ko imam pregled da bi zacele z injekcijami in konec meseca ze prvi poskus...user posted image ...mal sem zmedena ampak bom drug teden podrobno zvedla kaj pa kako...bom trikrat vprasala ce bo treba...pa se napisala si bomuser posted image ...

Mi je pa super ker gre vse skupaj hitro naprej...sem pricakovala da bo trajalo dlje...ampak..js se nc ne pritozujemuser posted image
Uuu super ti pa ze blizu punkcije...drzim pesti da bo uspesno tole in da se bomo obe preselile v temo junijke 2016user posted image

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: icsi avg sep 2015
5.9.2015 21:27:09   
inya007
Samo ne obupat ;) nam je uspelo šele v osmem transferju (plus tri inseminacije)
Nikoli niso našli nic narobe pri nobenem od naju...

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 12:14:35   
tajazan
Hvala inya007...
Smem vprasat kdo jepri vama imel probleme???ni mi jasno kako v tolikih poizkusih ne gre 😞

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 12:52:20   
inya007
Veš da lahko vprašaš :) - noben ni imel problemov, na vse pregledih vedno vse bp ali vsaj v mejah normale, tudi "produkcija" celic normalna (recimo v povprečju 8), oploditev normalna, blastociste ok, vsakič npr 3-4 embriji preživeli do 5. dne, torej do transferja
Edino en cikel je bil slabši, ampak takrat je bilo vse narobe na večih področjih...

nihče ne ve zakaj :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 18:56:34   
tajazan
O grozno...sploh ne morem verjet da se lahko to dogaja...in ko poslusam take zgodbe me je kar strah it v te postopke...ne morem verjet kako lahko pri icsi sploh pride do takih stvari ko pomagajo oz.vse oni naredijo namesto tebe...pa vseeno ne uspe😞
Vseeno upam na lep razplet in da bo ratalo kmalu☺

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu inya007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 19:38:35   
inya007
Eh, enim rečejo da imajo res minimalno šans, pa rata v drugo, drugim da ni nič narobe pa traaaja vec let ali pa sploh ne uspe. Ni nobenih pravil, najboljse je cimprej zaceti...
Zadeva je cudez, ampak narava je se dosti vecji...

Najboljse je cimanj premisljevati in se sekirati + sprejeti kar bo, pa bo
Jaz se nisem sekirala, nisem obsedena z otroci, imela bi ga pa :) Prisilit ne mores nic, oz nima smisla.
Vsi ti uz, injekcije itd so zoprni, ampak ljudje imajo tudi hujse tezave ;)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 20:37:02   
Anonimen
Inja se strinjam s tebojuser posted image

Meni sploh ni tako grozno-pač sprejmeš to kot neko preizkušnjo in na koncu se vedno izteče, tako kot mora biti user posted image

No....ko je punkcija malo stisneš zobeuser posted image ostalo je pa mačji kašelj user posted image

V katerem postopku vama je uspelo? Sta imela pingvinčke tokrat?

(odgovor članu inya007)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: icsi avg sep 2015
7.9.2015 20:55:47   
inya007
Histeroskopija je šele fajn :( ok to je res nekaj, cesar ne bi ponavljala, sem jokala od bolečin ko dež! Haha, ampak je mimo, ne?

Uh, 4.postopek, 8 transfer (plus dve ins prej) -preden je uspelo, sem rekla da je to zadnji postopek... Tokrat s svežim embriem, imamo se 2 eskimcka ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?