|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ideje za piščančji file
31.3.2011 14:28:55   
Hope2
Na kak način ga lahko vse pripravimo? Čim več idej prosim

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 14:32:25   
*miska.mcc*
jaz jih najrajse posolim in na hitro na olju popecem na obeh straneh. potem jih vzamem iz ponve in na tem olju, kjer so se pekli, raztopim "alla zdenka" sir. ko se sir razpusti, dam zrezke s sokom, ki je iztekel nazaj v ponev in dolijem sladko smetano. kuham, dokler se lepo omaka ne zgosti in popopram. ce je pregosto, dolijem mleko.

zraven pa njoke ali siroke rezance.
njamish!!, hitro in enostavno.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 31.3.2011 14:34:39 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 14:42:33   
K_a_t_i
V rižoto, v polento, v pirino zakuho, na makarone (+ smetanca), na ajdovo kašo, s kuskusom, krompirjem, v juhice (razna zelenjava in razne zakuhe - poleg že naštetih še ječmen), v "kraljevo" solato.... Sicer pa - popečeš, pokuhaš ali pa daš v pečico user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 15:31:52   
Freya88
Js jih najraje narezem na bite size, ... naredim homogeno zmes jajc, koruzne moke, soli in popra... v to zmes dam fileje, pustim stati pol urce do eno uro, potem to popecem, da dobi zlatorjavo barvo, vzamem iz ponve, odcedim olje... dam nazaj v ponev, prelijem s temno sojino omako... in se malce popecem (1-2min).

Zraven ponavadi postrezem pecen mlad krompir...:)

Mmmm...;)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 15:33:52   
Tanja_
Narežem na trakove, dam v navadni jogurt za kako uro. Potem jih pa povaljam v zdrobljenih slanih krekerjih, na peki papir in spečem v pečici.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 15:51:35   
Felicita
jest nardim zlo podobno kot miš (namažem z gorčico, popečem, dam stat na krožnik; omaka je iz sladke smetane, dveh sirčkov za toast, žličke kisle smetane in gorčice; ko je omaka pripravljena streseš meso in sok notr in je super)... v omako, da je bolj krepka, lahko dodaš npr zdrobljene lešnike ali orehe, nekateri dajejo pa tut prepolovljeno grozdje (kulinarika - novembrski zrezki).

sicer ga pa lahko narežeš na rezance, dodaš na palčke nasekljano zelenjavo (korenje, bučke, papriko, ...), pest arašidov, žličko sojine omake in žličko sezamovega olja; po želji pa še kuhane kitajske rezance.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 16:14:53   
nynna
Posolim narežem na trakove in popečem. Zraven narežem kakšno svežo zelenjavo (solata, paradižnik...) Pogrejem tortilje in si vsak zavije vanje po želji zelenjavo in meso. Zraven lahko narediš še kakšno sirovo ali majonezno omakco.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ideje za piščančji file
31.3.2011 21:17:28   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Narežem na trakove, dam v navadni jogurt za kako uro. Potem jih pa povaljam v zdrobljenih slanih krekerjih, na peki papir in spečem v pečici.


mmmmmmm, to bomo pa ziher kmalu poskusili......

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ideje za piščančji file
12.4.2011 11:08:38   
sakuL
jaz ga pripravim najraje tako:

* file popečem v ponvi toliko da rata skorjica
potem ga dam ven in v isto ponev dam notri, 7 zdenka sirčkov, zmlete arašide, in sladko smetano, vse to stopim v tej ponvi, ko se to zgosti (če je preveč gosto dodaš mleko), notri daš še tiste fileje in popečeš vse skupaj, ene 2 minuti.

evo pa je narejeno to maš dela pol ure :))
je pa zelooo nasitno user posted image ampak okusno


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ideje za piščančji file
12.4.2011 14:45:14   
Paštetka
zrezke narežeš na trakce jih popečeš in z njimi nafilaš tortiljo user posted image . Lahko jih prej spaniraš.

Ali pa jih enostavno zelo tanke spaniraš in ocvreš. Take kot je tvoja mami to najboljše naredila. Zraven pa pomfri, ki ga tvoje dete obožuje user posted image user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ideje za piščančji file
12.4.2011 14:48:18   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ali pa jih enostavno zelo tanke spaniraš in ocvreš.



Tudi mi tako delamo.
Sem pa zadnjič naredila maso za šmorn, vlila vse skupaj v pekač, nadevala po vrhu zrezke, dodala začimbe, narezano slanino in zdenka sirček, ki sem ga razdrobila po vrhu. Lahko samo rečem, da je bilo božansko.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 12.4.2011 14:49:09 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ideje za piščančji file
16.5.2011 19:49:56   
aknela123
naredla po tvojem receptu, Tanja - fileje v jogurt, potem pa sem jih povaljala v zdrobljenih krekerjih in spekla v pečici na peki papirju. Bili so dobri, mehki, (verjetno zaradi jogurta?) pričakovala pa sem, da bodo hrustljavi. Ali pri tebi pridejo hrustljavi ven in sem jaz kaj zašuštrala ali so tudi taki, mehki?
Bili so pa dobri. user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ideje za piščančji file
8.7.2011 11:30:20   
tamiflu
Jaz jih začinim z vegeto in poprom in jih zalijem s pivom. V tem jih pustim stati kako uro ali dve, potem pa samo v ponvi popečem na čisto malo olja in so mehki, in okusni, kot pena.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?