|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 12:24:19   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Anonimna to je pozitiven test. Kar vsak dan ga naredi in glej če črtica temni. No jaz pa z drugo novico, pomoje bo danes prišla M, prejle, ko sem se obrisala sem že imela malo rjavo na wc papirju. 



Ja res upam da je, me malo skrbi ker je bila danes slabse vidna, pa sem delala test zjutraj, tale na sliki pa je bil narejen vceraj popoldan. Bomo videli. So se mi pa krci zdaj pojavili, upam da ne za M 🙄. Nimam pa se izcedka kar je dober znak zaenkrat. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 13:23:09   
maca51
Anonimna294 stiskam pesti, da je to pozitiven test. 🤗  Na sliki se črtica res slabo vidi 😕 Jaz bi na tvojem mestu naredila še digitalni test. 😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
27.10.2020 13:35:51   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Anonimna294 stiskam pesti, da je to pozitiven test. 🤗  Na sliki se črtica res slabo vidi 😕 Jaz bi na tvojem mestu naredila še digitalni test. 😊


Hvala🤗 ja digitalnega bom rajsi potem, ko bo oz. ce bo M zamujala, zdajle bi pomoje itak blo negativno, ker sem naredila test baby check mini ki je bolj obcutljiv kot clear blue. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.10.2020 22:26:25   
Foxy_foxy
Anonimna294 ful mislim nate in stiskam pesti! 😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 6:53:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Anonimna294 ful mislim nate in stiskam pesti! 😊





Oooo hvalaa!!! 🤗 Zdajle sem naredila CB, navadnega, pa je bil negativen, vceraj pa BC mini spet rahla crtica ampak se mi zdi da je bila bolj vidna kot prejsnje dni. Nic nimam izcedka kot obicajno pred M, je pa jutri naceloma zadnji dan, ko bi se lahko prikazala. Tako da še imam upanje, da bo pozitiven test. Naredila ga bom pa v soboto ali nedeljo, pa upam da bo do takrat ze dovolj razlocen rezultat😀 no sem si pa sama naredila tale teden se bolj mucen kot je bilo obicajno teh 14 dni po O. 😂

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 8:12:49   
JackieO
Anonimna srcno upam, da je to plusek! Drzim pesti! 🐞 Ampak ti predlagam, da naredis digitalnega ob zaostanku, tukaj sem brala dosti komentarjev na temo testov BC in njihove lazne rezultate. Nocem ti ubiti upanja, samo da si pazljiva. V mislih smo s tabo! 💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 8:28:10   
Foxy_foxy
Js delam FS test ponavadi, za te BC sm tud js brala, da znajo tajit, v obe smeri. Ampak ja, nic se ni receno in smo pozitivne a ne 💪
Tiste, ki cutite ovulacije, koliko casa vas spika? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 8:54:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna srcno upam, da je to plusek! Drzim pesti! 🐞 Ampak ti predlagam, da naredis digitalnega ob zaostanku, tukaj sem brala dosti komentarjev na temo testov BC in njihove lazne rezultate. Nocem ti ubiti upanja, samo da si pazljiva. V mislih smo s tabo! 💪





Jaa jaz sem ze tudi dosti brala za te BC da dostikrat se vidi druga crtica, pa potem ni nosecnosti. Ne vem, bomo videli. Zaenkrat sem bol pozitivno naravnana, glede na to da se mi M se nic ne kaze, pa bi se mi ze skoraj da mogla, ker imam vedno prej izcedek. Digitalnega pa šparam za konec, ce bo res zamujala😀. Ampak se to najmanj 2 dni zamude, ker v prvi N, mi je po dveh dneh zamude kazal negativno, digitalni. Ce pa ne bo, pa pac v nov boj🤷‍♀️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 9:12:48   
Anonimna294
Evo pa sem bila mal prehitra... Se je izcedek zacel🙄😔

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 9:31:15   
Foxy_foxy
Ah drek no 😬 🤗


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 10:08:23   
JackieO
Upam da ni to to in da se vseeno ne prikaze! 🐞


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.10.2020 14:51:15   
Milena007
Hej, dekleta.

Jaz se bolj malo oglašam, ni časa. Mogoče bo zdaj kaj malo več. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem mojo user posted image dobila točno, ta mesec pa nisva bila kaj preveč pridna, ker enostavno sva bila oba tako utrujena, da nisva imela želje. Mogoče bo naslednji mesec bolje. Vidim, da je ena že odprla temo za november. Bom naredila aktualen seznamček. Vabljene, da zapišete, kdaj je NE pričakujete.
November bo naš mesec! user posted image
Dnevi so krajši in karantena bo naredila svoje. user posted image

(odgovor članu Ladybu)
Neposredna povezava do sporočila: 162
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?