|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 4:57:03   
Anonimen
mater, ampak res letijo dnevi kot bi jih v rit suval. Še malo, pa bo 2. vodni dan user posted image

Danes pa meso ali pa sir, še ne vem. Zadnjič sem kuhan brstični ohrovt  pa sir stopljen čez, je bilo ful dobro. Danes pa mogoče več raznovrtsne zelenjave, pa sir apečen čez. Mogoče.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 7:30:39   
biba77
Ni bilo danes tehtanje?
No, moj rezultat je -5 kg od zacetka diete. Zdaj pa se vidijo grehi...user posted image Ampak, ni blema... pocasi se tudi dalec pride.

Sem pa trenutno pri 42. dnevu.user posted image
Danes bom jedla ribe in solato za kosilo in vecerjo. Zajtrk pa user posted image - sem si pozabila v sluzbo prinest.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 7:37:14   
Anonimen
tehtanje? Meni se več ne premika, torej -7 skupaj.  Astra, kako narediš ribo in katero?

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 7:42:55   
Anonimen
Za daens bi pa tole lahko, pač spustimo jogurt, hude panike ne more biti. Izgleda v redu:  Sestavine: 60 dag piščančjega fileja, približno 4 cm ingverjeve korenine, 2 žlički karija, 1 dl jogurta, 1 čebula, zelenjavna jušna osnova, pol šopka peteršilja, olivno olje, sol.
Fileje oplaknemo, osušimo in solimo. Čebulo nasekljamo, ingver ostrgamo in naribamo. Segrejemo nekaj žlic olja, ga potresemo s karijem in igverjem, čisto kratko popražimo ter dodamo meso in čebulo. Fileje dobro opečemo z obeh strani. Prilijemo dva decilitra jušne osnove, pokrijemo in na šibkem ognju dušimo 15-20 minut. Po potrebi vmes prilijemo še malo jušne osnove. Odstavimo, vmešamo jogurt, dosolimo in potresemo z nasekljanim peteršiljem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 7:57:20   
Anonimen
Evo, danes je moj(vsaj mislim) 24. dan te diete in imam -4 kg. Verjetno bi bilo lahko več, če se ne bi grešila. Kar groza me je, ko pomislim, da bo kmalu moj prvi vodni dan. No, tiste, ki ste ga že imele kako ste zdržale??
Danes bom jedla za zajtrk grozdje, za kosilo pa segedin.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 8:02:27   
Anonimen
Moj prvi vodni dan je bil grozen, res sem bila lačna ko hudič. Drugega sem si sama določila vmes, ker sem pač grešila ne dan ko pujsa, ker ni bilo izbire in sem bila na pikniku. No, in ta drugi vodni dan je minil skoraj brez lakote. zanimivo. Saj imamo me tudi kmalu 2. vodni dan, mislim, da v torek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 8:10:09   
biba77
Al bina, nic posebnega:

1) ce nimam casa uporabim kar tuno iz konzerve in naredim solatouser posted image

2) ce imam malo vec casa, potem kupim file, ga posolim, popopram, dodam rozmarin in do svetlo rjavega popecem na olivnem olju; zraven skleda sveze solateuser posted image

3) ce nisem casovno omejena:
kupim file (malo debelejse kose, najraje kakega morskega psa) in ga naredim z zelenjavo (pretezno paprika, cebula in paradiznik) kot nenaksen brodet.
Najprej ga solim, in na hitro popecem;
vzamem iz posode;
na istem olju preprazim cebulo in papriko in nato dodam olupljene paradiznike;
prevrem, da gre kar nekaj vode ven;
dodam popeceno ribo in malo vina in pustim, da kar nekaj casa vre.
Zacimbe po zelji in okusu - jaz pri ribi pac prisegam na rozmarin. Dobis pa lahko vse vrste zacimb in mesanic... Zraven pa dam drugim kruh ali krompir v kosih, sebi pa svezo solato

4) ce pa ima katera res cas, pa se lahko malo igra in si pripravi zacinjeno ribico in jo zavije v folijo in spece v pecici (loceno ali skupaj z zelenjavo). Pred koncem folijo odvije, da se hrustljavo zapece. Dosti casa pri tej pripravi pa potrebujes predvsem zaradi ciscenja pecice po tem... user posted image user posted image user posted image


user posted image - madona, kako bom zdaj zdrzala v sluzbi, ko samo o tej RIBI razmisljam... user posted image


PS: Ce ne bi bila na dieti, potem pa pride v postev tudi kaka postrv, girice, ... no saj ves, malo mokce zraven ali pa pohano (najraje morski pes).


< Sporočilo je popravil Astra -- 30.9.2005 8:13:06 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 8:37:55   
Anonimen
Hvala, Astra.  Zdaj imam tudi jaz sline do tal.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 8:57:53   
Anonimen
Bljak, jaz pa ne maram ribe. Kakšno lepo zapečeno, hrustljavo in obvezno brez glave še, ampak brodet ... to pa mi je tako user posted image  ...
No, jaz še ne vem za danes. Če bom šl na piknik, potem bom jedla meso in zelenjavo. Ampak odvisno, kakšno bo takrat vreme. Ker nimam varstva za Tiboja, bo namreč moral z menoj (na službeni piknik), tako da če bo dež, ga ne mislim tam iz blata ven vlečt in preoblačit, ker vem, da bo skozi nekaj narobe. Ta človeček ni pač normalno nič pri miru, pa vedno se mu kaj ponesreči ... po očetu pač. Če ne bom šla na piknik, pa se bom skušala držati vodnega dne, ki je pri meni danes prvič na vrsti. Samo to pomeni, da že zdaj ne morem jesti jabolk. No ja, kriza bo itak. Saj kavo se pa lahko pije, a ne? Pa kakšen čaj? Seveda brez sladkorja, z natrenom (kava).
No, tehtnica mi je pa že kazala - 7,2. Danes zjutraj je bilo sicer več kil, ampak meni ponavadi najmanj pokaže sredi dneva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:10:29   
biba77
Al bina,
ti je zal, da si vprasala? user posted image

Splisni,
saj tudi jaz ne maram tistega brodet-a, ki ga dobis v lokalu (celina ali primorje), ker je prevec kosti in mascoba dostikrat na vrhu.
Morski pes pa je cisto meso (najvec debel hrustanec v sredini) in tudi okus ni tako "specificno ribji".
Mogoce pa bi lahko poskusila...
Moj user posted image rib ne mara, ampak morskega psa pa vsake toliko "poskusi" user posted image user posted image user posted image (pravi, da preveri, ce je se vedno tako slabega okusa, potem pa ga poje do konca user posted image user posted image user posted image user posted image ).

user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:15:13   
Anonimen
Ja, kotleti morskega psa so res odlični. Brodeti pa tako...bolj za kruh namakat, sploh tisti, ki  jih dalmatinci delajo, vse na pol surovo, meni res niso dobri. Sem enkrat v brodetu jedla ugorja ( ne vem, kako se reče prav), to je tista riba, podobna jegulji, dolga, sluzasta, kot vse ribe...ampak ta je bila pa res sluzasta, napol surova, za kozlat. Ampak sem se pomatrala že zaradi splošne razgledanosti user posted image  A ne, Splišni?

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:17:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:23:22   
Anonimen
Ja, je bilo tudi meni slabo. Pa potem, ko je gazda na vsak način ponujal vložene čebulice...nismo vajeni tistega domačega olivnega olja, pa nekih njihovih začimb...v glavnem po tistih čebulicah je smrdela cela hiša. Jaz jih nisem, pač nisem želela biti dovolj splošno razgledana, jih je pa moj dec, kao iz vljudnosti in pa: "Daj še ti, no, zaradi manire. " " Ne bom, stari, jebeš maniro gor ali dol." No, in potem je bilo njemu slabu še ves dan. user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:27:03   
Anonimen
Jaz pa danes po čebuli smrdim. Poden. Včeraj sem pekla tisto zelenjavo in notri tudi čebulo. Pa sem seveda stuširana, sveže oblečena, pa skozi nekaj voham. Po moje mi lase smrdijo. Fuj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:35:34   
biba77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, Splisni, malo cesna pojej, pa bo vonj po cebuli zbledel. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:37:17   
Anonimen
Pa sja mi nesmri iz ust. Potem se grem kvečjemu lahko po laseh s česnom drgnit.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 9:58:52   
Anonimen
Ja, pa se pejt user posted image  A nisi rekla, da si včeraj glavo prala in je Tibor limonasto stal zraven? A pol ti verjetno že ven iz glave čebula buta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:00:54   
bobek05
Dobro jutro vsem skupaj...

KONČNO sem našla čas, da sedem za računalnik in kakšno napišem... Anej je pri moji mami, moža pa ne bo do nedelje tako da ne PRVIČ po 3,5 mesecih čisto sama (do popoldneva, ko bom tudi sama šla k mami).. Se še nisem čisto navadila in mi je kar malo čudno, da je tak tiho, pa ves čas poslušam če se mali kaj oglaša, pa ga itak ni.. user posted image Nič, teh nekaj uric moram izkoristit maximalno, zato bom bolj kratka... Sicer pa je tudi RR neke vrste sproščanje...

Aja, sem kar malo zašla... Danes je moj (čakajte, da pogledam..).. 26.dan in vaga kaže 5,6KG manj user posted image .. Zdaj tudi jaz že opažam razliko.. Se mi pa zdi, da sem zadnje 4 dni izgubila več kot kilo, ker enostavno ni bilo časa za jesti.. (pa tudi misliti na hrano ne user posted image - tak da sploh nisem bila lačna... razen zvečer, ko bi je včasih želodec kar nesramno na glas krulil user posted image )..

Danes imam Š dan, pa še ne vem kaj bom jedla... Sploh ne vem če se mi da posodo mazat samo zame.. user posted image   Ima katera kak predlog???

V ponedeljek je moj 1. vodni dan... Po moje so vodni dnevi tako hudi, ker imaš 1 dan prej sadni dan in tak vse samo skozi gre in verjetno niti ne bi bilo tako hudo, če bi npr. imeli dan prej kakšen drug dan, npr. B, Š ali OH... Tako pa v bistvu 2 dni stradamo.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:02:55   
bobek05
Sem bila pa res bolj kratka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:08:06   
Anonimen
Škrobni dan, bobek05, to je fižol, a ne? Kupi si pasulj, prebranac. Tako boš še najmanj umazala.user posted image
Ja, al bina, včeraj sem si prala glavo, saj ravno v tem je štos. Potem sem imela nekaj časa še mokre lase, pa zraven se je cmarila tista čebula. In so se zgleda navzeli vonja. Čeprav se mi zdaj zdi, da mi roke smrdijo. Zdaj sem si jih šla spet z milom umit, pa mislim, da je malo bolje. Ampak smrdijo pa še vedno. Malo. Ravno toliko, da ne vem, a so roke krive ali n.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:14:28   
bobek05
Splišni, hvala za nasvet.. Mogoče pa bi si morala še 1x oprat glavo, če misliš, da ti preveč smrdi po čebuli user posted image

Jutri imam OH dan in še nobenega OH dneva se nisem tako zelo veselila. Razlog: ker je jutri moj rojstni dan (pa to sploh ni point) - bila bi čist uničena, če bi imela roj. dan pa ne bi mogla nič sladkeg jest, tako pa bom torto papcala brez slabe vesti.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:19:15   
Anonimen
Aja, a rojstni dan? Uf, super se ti je izšlo. In to si že takrat vedela, ko si se rodila. Dobro si ti to izračunala. Vse najboljše, če že velja, pa dober tek, danes in jutri!

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:32:58   
Anonimen
Dober dan, punce!

Jaz se pokorno javljam, da nimam pozitivnega rezultata, ker sem grešila, grešila, grešila,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, zdaj po toči zvoniti je prepozno, pravijo, ne?
Tako, da danes ne javljam nič, ker sem šla celo 1 kg gor namesto dol.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostale pa le na plano z rezultati, čakam, da popravim sezname. user posted image

Torej, današnji jedilnik pa pravi takole:

Z: 3 dl kompota iz mešanega sadja (a tu pa lahko mešamo sadje al kako, saj sem vam rekla, da je brezveze pretiravatiuser posted image )

K: riba s koromačem - 2 fileja (no, Astra,ti ko si začela z ribami, pa jih imamo tudi tuuser posted image user posted image user posted image ), sezonska solata ali olive in kruh, 3 dl juhe

V: 1 ribji file in solata

Če pa vam to ne tekne, pa si privoščite jajčno omleto z zelenjavo. Mnjami, ne vem, če ne bom kaj takega jaz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 10:45:54   
bobek05
Blacky, jaz sem že zgoraj napisala -5,6KG (ampak lahko napišeš -5,5).. (ko sem začela sem jih imela 76,6 zdaj jih imam pa točno 71) - še VSAJ 8 KG mora iti dol (pa bom prišla na težo, ki sem jo imela preden sem zanosila).. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 12:11:05   
Anonimen
Evo, ljubice jaz imam že pripravljeno kosilo: kuhan brstični ogrovt, cvetača, mali paradižniki iz konzerve pa malo stročjega fižola, vse skupaj naloženo v pekač, potreseno z naribanim sirom in za povrh še čebula narezana. Dam še v pečico, da se pregreje in sir stopi in to je to. Pa radič v solati zraven, čez pa dva deci juhe oz. kropa z zelenjavno kocko. Komaj čakam.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?