
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
inv. otročki bodo morali vračati pomoč 5.4.2011 22:57:23
|
|
|
|
ksenjicka
|
http://24ur.com/clanki-spored/preverjeno-bodo-vracali-pomoc.html#comment starši bodo morali vrniti pomoč, ker se bo tretirala kot socialna pomoč, če ne boš vrnil, se bodo enostavno vsedli na premoženje družine. Kot, da ni že to dovolj hud udarec, ko imaš doma invalidnega otroka in je otrok že na ta način zelo prikrajšan ker ni zdrav, bo sedaj država pobrala država družini premoženje, če bo sprejela to pomoč, ker nekoč bo potrebno to pomoč vrniti bi iz srca privoščila tistim, ki so to sprejeli invalidne hčere in sinove ali da njih to doleti nekoč, ker to pa res nimajo niti malo srca, nimam besed...
|
|
|
|
|
RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč 6.4.2011 8:34:06
|
|
|
|
StrawberrY
|
Sem že na Čvekaju napisala. Žalostno. In ko se ohladim napišem kaj več.
|
|
|
|
|
RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč 6.4.2011 9:17:25
|
|
|
|
ksenjicka
|
Pozor - dobila sem elektronski naslov ene izmed najodgovornejših oseb, ki so najzaslužnejše za to sramoto. davor.dominkus@gov.si Apeliram na vse naj mu pišejo v čimvečjem obsegu, ker na telefon ga je praktično zaradi prevelike zasedenosti nemogoče dobiti na njegov elektronski naslov. Samo želim si lahko, da bodo gospod in ostali zaslužni za to še enkrat dobro premislil in da se to inv. otrokom ne bo zgodilo. Ker očitno se ne zavedajo, kakšno je življenje s takimi otroci oziroma nimajo tovrstnih izkušenj. Kot, da bi se norčevali iz naših otrok. lp
|
|
|
|
|
RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč 20.4.2011 22:49:08
|
|
|
|
ely*
|
bolano, sej človek ne more verjeti lažne samohranilke naj preverjajo pa bodo več pridobili, kot pa da se nad te uboge reveže spravljajo
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
mleko baby love BIOtina202Punčka ima probleme z prebavo, tudi po mleku ki je prav za odvajanje nekaka.
Za to mleko pa slišim same pohvale.
Zanima me vaše mnenje:
(Res najlepša hvala za odgovor in vesela bom kakšnega komentarja)že prej nismo imeli problemov z prebavo in tako je tudi ostalo po jemanju tega mleka (
72%)

prebava se je izboljšala (
11%)

prebava se je poslabšala (
3%)

prebava je ostala ista- dobra (
8%)

prebava je ostala ista- slaba (
6%)
Število vseh glasov: 36Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!