|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpadanje las
4.5.2008 18:26:04   
klarisima
Kdaj nehajo izpadati lasje?

Res, da sem med nosečnostjo imela bujne in goste lase pa vendar, zdaj imam polno bajto las in še kar ne nehajo odpadati user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpadanje las
4.5.2008 18:29:22   
KT
Vse normalno, meni so prenehali izpadati lasje šele po štirih, petih mesecih user posted image

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpadanje las
4.5.2008 18:49:28   
želva
Oj, klarisima!
Sem te pršla sam pozdravit, pa javi se kaj pri decembrčkih, da poveš kako je kaj s tvojo bejbouser posted image
tud men izpadajo, bo že minilo

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpadanje las
4.5.2008 19:00:47   
anja7
klarisima men so začel izpadat, ko je bil mali star skoraj 3 mesece. Izpadali so nekje 3 mesece. Groza me je bilo si umivat glavo, ker je bilo las res za izvoz.Ampak sej bo user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpadanje las
4.5.2008 20:54:17   
Laubica
Meni tudi grozno izpadajo-vsepovsod jih najdem user posted image user posted image user posted image user posted image začeli so mi pa izpadat ko je mali bil star 4 m.jaz tudi upam da bo kmalu mimouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izpadanje las
4.5.2008 21:14:57   
ursalara
Joj meni so začeli izpadati po dveh mesecih poroda upam da se bo stanje kmalu izboljšalo

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izpadanje las
4.5.2008 21:39:08   
vaney
meni so začeli izpadati 3 mesece po porodu in jih imam povsod in tudi jaz močno upam, da se bo kmalu umirilo, drugače bom plešastauser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izpadanje las
4.5.2008 22:37:48   
massylou
Meni so začeli izpadati manj kot 1m po porodu. Izpadali so mi kake dobra 2 meseca. Potem postopoma vedno manj do maleckinega 6. meseca.
Sedaj je normalno.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izpadanje las
4.5.2008 22:45:47   
pikalonca
Meni so začeli izpadat nekje 3 mesece po porodu, a še sedaj po enem letu ni tako kot prej in imam res full malo las. Sem že šla na krvne teste glede hormonov, pa  je stanje v mejah normale, tako da razmišljam, da bi šla k dermatologu, ker me je groza, da bom plešasta.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izpadanje las
4.5.2008 22:47:55   
budulove
A  to vsem izpadajo lasje? Ker jih že  zdaj nimam nevem kolko.... Če mi jih pa še po porodu pol izade bom pa plešastauser posted image

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izpadanje las
4.5.2008 22:51:14   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: budulove

A  to vsem izpadajo lasje? Ker jih že  zdaj nimam nevem kolko.... Če mi jih pa še po porodu pol izade bom pa plešastauser posted image

Mislim, da kar večini izpadejo, ampak enim manj drugim več, ampak če je vse normalno se kmalu vse skupaj umiri in je enako kot pred nosečnostjo. Nič skrbet še preden ni situacija tako daleč.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izpadanje las
4.5.2008 23:52:27   
petrcamg
Sem ravno to temo hotla odpreti- noro!!! Moji lasje po celem stanovanju pol ure po tem ko ga posesamuser posted image .
Da ne govorim kako je kadar si umivam laseuser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izpadanje las
5.5.2008 6:35:15   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: budulove

A  to vsem izpadajo lasje? Ker jih že  zdaj nimam nevem kolko.... Če mi jih pa še po porodu pol izade bom pa plešastauser posted image

meni nisouser posted image

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izpadanje las
5.5.2008 9:58:09   
Nefretiti
Meni so izpadali do 7M.


(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izpadanje las
5.5.2008 13:08:20   
Lanchy
Meni so zaceli izpadati po 2h mesecih in je iz dneva v dan slabse...pri celu se mi je naredil cel otocek (tako kot pri moskih) in me je kar groza...sicer imam zelo goste lase in se tako sploh ne opazi, ampak vseeno ni nic prijetno in nic kaj obetavno ne izgledauser posted image

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izpadanje las
5.5.2008 16:18:25   
budulove
Anju potem si pa en srečko.
Upam, da bom tud jst. Tako uživam zdele v nosečnosti, se ne rabim barvat ne strižt, lasje pa kr u redu. Po dolgem času jih mam do ramen. Sm tolk ponosna:)

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izpadanje las
5.5.2008 20:57:03   
klarisima
IZVIRNO SPOROČILO: budulove

Anju potem si pa en srečko.
Upam, da bom tud jst. Tako uživam zdele v nosečnosti, se ne rabim barvat ne strižt, lasje pa kr u redu. Po dolgem času jih mam do ramen. Sm tolk ponosna:)


Tudi jaz sem bila ponosna na mojo grivo user posted image in nikjer nobenega lasa, zdaj pa...
Ne sekiraj se, bodo novi zrastli...sesat pa je treba pogosteje ampak to prijetno delo lahko partnerji opravijo user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izpadanje las
24.5.2008 9:05:17   
zolika
ne morem verjet....jaz pa sem mislila in tuhtala - LE ZAKAJ???? Sedaj pa vidim, da se to dogaja - izpadanje las! Meni gre to že posšteno na živce!! vse povsod moji lasje - pa v postelji pa na pleničkah (bombažnih) od user posted image na dekici,..ni kjer ni! user posted image

Naš fant je star skoraj 3m - upam,da se kmalu neha!?

Zakaj sploh pride do izpadanja las - kaj je krivo????


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izpadanje las
24.5.2008 23:56:25   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: klarisima

Kdaj nehajo izpadati lasje?

Res, da sem med nosečnostjo imela bujne in goste lase pa vendar, zdaj imam polno bajto las in še kar ne nehajo odpadati user posted image



Meni med nosečnostjo niso nič izpadali, sedaj pa take šope vlečem z glave, pa sem skoraj 9 mesecev po porodu. user posted image

_____________________________



(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izpadanje las
27.5.2008 13:18:00   
pršut
IZVIRNO SPOROČILO: zolika

ne morem verjet....jaz pa sem mislila in tuhtala - LE ZAKAJ???? Sedaj pa vidim, da se to dogaja - izpadanje las! Meni gre to že posšteno na živce!! vse povsod moji lasje - pa v postelji pa na pleničkah (bombažnih) od user posted image na dekici,..ni kjer ni! user posted image

Naš fant je star skoraj 3m - upam,da se kmalu neha!?

Zakaj sploh pride do izpadanja las - kaj je krivo????



Po mojem, živci. Vidim, da nisem edina in vse imamo nekaj skupnega, začne se povprečno nekje v 3. mesecu in nadaljuje tja do ... . Tudi jaz upam, da se umiri. Tamala je stara 5,5 mesecev.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izpadanje las
27.5.2008 23:44:10   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: zolika

ne morem verjet....jaz pa sem mislila in tuhtala - LE ZAKAJ???? Sedaj pa vidim, da se to dogaja - izpadanje las! Meni gre to že posšteno na živce!! vse povsod moji lasje - pa v postelji pa na pleničkah (bombažnih) od user posted image na dekici,..ni kjer ni! user posted image

Naš fant je star skoraj 3m - upam,da se kmalu neha!?

Zakaj sploh pride do izpadanja las - kaj je krivo????



spremembe hormonov.
men tko al tko vedno izpadajo, pa še nisem plešasta. lasje se obnavljajo, res pa da kdo reče, da mam fu scufane, ker so različnih dolžin.
so mi pa po porodu tud za melankost več izpadale, ko sem zmanjšala količino dojenja, se je začelo izboljševati

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izpadanje las
31.5.2008 21:18:02   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: anja7

klarisima men so začel izpadat, ko je bil mali star skoraj 3 mesece. Izpadali so nekje 3 mesece. Groza me je bilo si umivat glavo, ker je bilo las res za izvoz.Ampak sej bo user posted image


isto
frizerka je rekla da kaj takega še ni vidla
da mam po celi glavi mlade lase dolge 3 cm - zdaj so že večji
prav hecno izgleda sploh tako izpod čela
struktura las pa je ista in tudi nehali so tako izpadati

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izpadanje las
1.6.2008 10:45:13   
frtina


Naj se tudi jaz pridružim klubu "pleškam"user posted image .In sicer so mi zaceli lasje intenzivno izpadati  tam okoli 3 mes. Zaenkrat se mi manj poseljena območja vidijo le nad usesi in upam, da se ne bo zadeva selila vedno višje. Zjutraj ,ko se zbudimo, najprej pograbim kupcek las iz povštra, čeprav vedno upam, da na njem danes pa ja ne bo toliko las. Pa zadeva pri meni traja komaj slab mesec in me je kar groza, ce se bo v takem tempu nadaljevalo se nadaljne mesece... Razmisljam ce je vzrok temu tudi polno dojenje in enolicna hrana prva 2 meseca po porodu(sem se izogibala svezi zalenjavi, sadju itd.)...Uporabljam šampon Fitoval pa losijo za izpadanje pa jem kr tiste vitamine, ko sem jih med nosecnostjo in upam na cimprejsenj nov rod laskov. Ampak po pravici povedano se niti ne obremenjujem tak fejst, ker bi bla tud plesasta, sam da zraven mene spi najlepse bitje na svetu -moja oz. najina Emauser posted image .

lep plešast pozdrav
tina

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izpadanje las
5.6.2008 10:26:04   
mama11
Začeli odpadati 6 tednov po porodu in zelo intenzivno odpadali 4 mesece. Izgubila sem jih cca. četrtino; najhujše je za psiho, pa za sesalec user posted image . Ampak mi pa med nosečnostjo skoraj niso. Zdaj dober mesec ne izpadajo več izven mej normale... in je pognalo ogromno podmladka, tako da se bodo očitno obnovili. Mislim, da je hormonsko pogojeno, da tisto, kar ne gre med nosečnostjo, odleti potem.

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izpadanje las
5.6.2008 14:08:49   
t*e*j*k*a
Jaz tudi vsepovsod najdem kakšen las, tko da jih je kr za izvoz, pa zjutri ko se počešem imam poln glavnikuser posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?