|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izposoja obleke- ne nevesta, za pričo
4.8.2011 14:14:51   
zita
No, jaz se ne poročim, sem pa priča najboljši prijateljici user posted image  Me pa neki zanima, a kje v Ljubljani izposojajo obleke.. ne poročne (teh je ogromno). Namreč se dva mmeseca po porodu, nič še nisem shujašala , pa tudi zdaj ne mislim, ker polno dojim. Doma imam sicer zelo lepa oblačila lanske poroke sorodnice, ampak žal za enih 10 cm preozke hlače ...user posted image  Da ne bi kupovala oblačila, bi si kje sposodila, ampak povsod so samo neke svečane ali poročne obleke.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izposoja obleke- ne nevesta, za pričo
4.8.2011 14:38:01   
Anonimen
Se mi zdi, da imajo tule kar lušne zadeve po razumnih cenah: http://www.sanjska-obleka.si

(odgovor članu zita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izposoja obleke- ne nevesta, za pričo
4.8.2011 14:55:01   
november2010
Ja, sanjska obleka je fajn, sam ni nujno da imajo vse cifre, lahko da je treba naročit po meri in kar nekaj tednov na obleko čakat.... drugač imajo pa v trgovini by american (al nekaj tazga), btc,tudi svečane obleke (nakup) po takih normalnih cenah.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izposoja obleke- ne nevesta, za pričo
4.8.2011 17:19:22   
hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Se mi zdi, da imajo tule kar lušne zadeve po razumnih cenah: http://www.sanjska-obleka.si



Norooooooo lepe obleke!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izposoja obleke- ne nevesta, za pričo
4.8.2011 21:49:43   
tresk
Poročni kotiček - pa ti ne priporočam sladki, ko pokasirajo pa totalno neokusni
Gracija - nekaj malega imajo, meni so za malega prav lepo uredili

Mislim pa da bi za to ceno, ki bi jo dala za izposojo, tudi sama kaj lepega našla, modni butik Špica (ali Špela nisem ravno zih) v Kranju, ima veliko izbire, za pomoč najdeš jo v tisti ulici starega mesta kot je ribarnica.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?