|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvenmaternična nosečnost
19.9.2005 19:09:16   
lucika
mojo zgodbo ste verjetno prebrale... namesto m sem docakala dve crtici. nato krvavitev. do g se nisem prisla. drugi teden imam pregled.

me je pa vceraj zvecer zacelo boleti spodaj levo. pojma nimam, al je to jajcnik, al kaj, boli me na trenutke tudi kriz, spredaj pa tako kot bi mi nekaj mocno tiscalo, pa kot bi me malo peklo nekje noter. ne znam opisat. mogoce sploh nima veze z mojimi crticami na testu, zanima pa me vseeno.

kako ste zvedele za izvenmaternicno nosecnost in kako se je pokazala?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   izvenmaternična nosečnost
19.9.2005 23:48:51   
Anonimen
Kako pa to, da še nisi prišla do g.???!!!! Saj bi vendar morala po luftu letet k njemu, če si vedela, da si noseča. Ne vem, to pa je malo čudno. Saj ne moreš vedeti, kaj se ti dogaja v telesu. Daj no, ti si edina, ki lahko reši svojo pikico, če je v stiski.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   izvenmaternična nosečnost
19.9.2005 23:52:56   
Anonimen
Ja čimprej probi it do G, IVM pa baje ful boli pa kr bolj krvaviš. Baje. Pejt do G.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   izvenmaternična nosečnost
20.9.2005 14:37:10   
moščanka
Opusti črne misli. Mene je tudi bolelo kot hudič, tako da v službi tudi na stolu nisem mogla sedet več. Pa me je mož peljal k zdravniku, da imam cisto in ne vem kaj še, ali pa izvenmaternično nosečnost, v glavnem fantazija brez meja. Da sem noseča pa nisem vedela, saj je bil tisti mesec bolehen (antibiotiki, vneto uho) prej pa smo poskušali že celo leto, v idealnih pogajih pa ni bilo nič. Torej mi še na pamet ni padlo,da bi test probala, je bilo pred tem prevečrat razočaranje.
Svetujem ti, pojdi k zdravniku čimprej, razblini svoje dvome in ne misli na najslabše. Danes imam čudovito deklico, ki je v pon. dopolnila 2 leti. Pogumno!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   izvenmaternična nosečnost
20.9.2005 14:41:24   
pupika
Jaz sem imela IMN, neke extre bolečine nisem imela. pa tudi neke velike krvavitve ne, krvavela sem v obliki izcedka, torej zelo malo, ravno toliko, da se mi je pokazalo. Je pa tudi mene v tem času zelo peklo, kot bi morala pri lulanju nekaj ven spravit, pa ni šlo. To se mi je zgodilo v času ko naj bi zanosila na začetku, ter ko sem že vedela za nosečnost, vendar še nisem vedela da gre za IMN.

ako da kar hitro do G.

Vso srečo.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   izvenmaternična nosečnost
20.9.2005 20:15:21   
Wahoo RR
moja zgodba je tud že znana...

pri IMN me ni nič bolelo, nič nisem krvavela...in če me ne bi sestra takoj naslednji dan,ko sem zvedla za nosečnost naročila na pregled...me danes ne bi bilo več tukaj...

takoj k svoji gin. !

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   izvenmaternična nosečnost
21.9.2005 9:50:04   
Nikita***
No mene je začelo boleti pa v 7. tednu, začela sem tudi krvaveti in sem šla na urgenco. Še dobro, da sem krvavela, ker drugače ne bi bila tako pozorna zaradi bolečin (itak pravijo, da nosečnice ves čas nekaj boli, špika, zateguje...). Prišla sem zadnji čas, saj so me takoj operirali in žal odstranili tudi jajcevod. Povedali so mi, da naslednji dan mogoče že ne bi več prišla, ker bi bilo prepozno (notranje krvavitve).
Ne, z IMN se ni za igrat.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   izvenmaternična nosečnost
21.9.2005 12:11:46   
pupika
Jery kolko časa si počakala da si zopet zanosila po IMN?
Jaz nisem imela operacije, samo inekcijo sem dobila, pa mi je G rekel da moram 6 mesecev počakati.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   izvenmaternična nosečnost
21.9.2005 13:49:50   
Nikita***
Sem šla v IVF postopek, trajalo je leto in pol do ponovne zanositve. Čakati ne bi bilo treba nič, ker maternica ni bila poškodovana, vendar po naravni poti ni šlo (ker sem že pred IMN imela težave z zanositvijo in sem zanosila s pomočjo Klomifena).

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   izvenmaternična nosečnost
21.9.2005 16:53:03   
lenika
Ja potem je pa to, da nas nekatere naročajo na prvi pregled šele v 10. tednu precej rizično.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   izvenmaternična nosečnost
21.9.2005 18:08:58   
Nikita***
Mislim da ja. Čeprav jaz sem bila takrat na pregledu v petem tednu, videla ni nič, naročila me je pa čez 3 tedne, ko bi bila v osmem tednu. Danes mislim oz. vem, da bi takrat morala zdravnica ukrepati, ker bi se gestacijska vrečka morala lepo videti.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?