|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvirno darilo za krst
6.6.2006 12:58:55   
tassa
Prosila bi, če ima katera idejo, kaj naj bo za darilo ob Sv. krstu? Sem namreč v hudi dilemi in dvomu user posted image !

Hvala vam in lepe dneve še naprejuser posted image , kljub dežju

Tassa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 13:06:08   
Anonimen
knjigo davinčijeva šifra da bo lahko prebral k bo odrasu da je lahko tut druga resnica :PP

(odgovor članu tassa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 13:22:23   
tina104
Lara je dala res idejo za izvirno darilouser posted image
Moje ideje verjetno ne bodo tako izvirne. Mogoče vprašaj otrokovo mamico, kaj bi bilo dobro za darilo.
Drugače pa sem jaz ful proti zlatnini, ker mojemu malemu pa res ne mislim nekih verižic gor vesit. Jaz sem bolj za praktična darila, to kar otrok rabi. Npr. moj je dobil za krst stolček za hranjenje, jaz ko sem bila botra, sem tudi tak stolček kupila. Pa recimo moj nečak je dobil tudi oni traktor na pedala.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 13:27:17   
bskrle
ZA krst vsaj kristjani podarjamo predmete, ki pomagajo k verski vzgoji Sv. pismo za otroke, kakšne risanke na bibilično temo, kropivnik za žegnano vodo ... seveda da tudi kakšno igračo in kaj praktičnega. Ampak krst je krst in ne rojstni dan.

Aja, Da Vincijeva šifra spada pod fikcijo, Sv. pismo pa je verska knjiga.
Saj bi naredila kakšno daljše predavanje o lit. teoriji, pa se bom zadržala.

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 14:17:44   
Anonimen
Bravo Brskle!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 14:45:02   
Geja
bskrle, tudi jaz se strinjam s tabo !!

čau,čau
Geja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 15:00:33   
Anonimen
Jaz bi bila pa vesela kakšnih lušnih, prijaznih angelčkov user posted image . Pa ni nujno, da so iz "cerkvene" trgovine.

(odgovor članu tassa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 15:47:58   
abi
Tudi jaz sem nekaj časa gruntala kaj user posted image   podariti. Mislim da je ob tej priložnosti res bolje podariti darilo ki se nanaša neposredno na krst in krščansko vzgojo.
Na koncu sem se odločila za Sveto pismo stare in nove zaveze, nekako ( luxusne) izvedbe ki ima usnjene platnice, in je večji in debelejši. Bilo je lepo darilo in ni mi žal.

lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 17:21:01   
Udb
Naš je dobil zelo lepo ikono - Marije z Jezusom. Čudovito darilo, ki ostane za zmeraj.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 20:02:15   
Alina_alin
Če hočeš darilo, verskega značaja: knjiga Sveto pismo za najmlajše - ima lepe slikice, teksta bolj malo, ima tudi te debele liste za malčke. Slike so res lepe, tako da lahko zelo hitro uporabiš knjigo za učenje besed. Stane cca 5000 sit.
Ali pa kupi kakega lepega angelčka keramičnega in kaj uporabnega. Za cca 2000 dobiš že ful lepe in kaj uporabnega zraven.


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izvirno darilo za krst
6.6.2006 23:39:01   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tassa
Sem namreč v hudi dilemi in dvomu !

In kakšna je tvoja dilema in dvom?

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izvirno darilo za krst
7.6.2006 9:09:51   
Mateja82
Men tud ni zlatnina preveč všeč, sem jo tud jaz dobla pa je že dolgo ne morem več nosit ker je verižica prekratka...user posted image
Mi smo podaril enkrat takšno kolo za malčke se je potem zelo rad vozil z njim...
Naša user posted image   ima tudi kmalu krst in bo od babice1 dobila avtosedež od babice2 in dedija pa tud takšno kolo.S0o se kar sami ponudli in določli  da bojo to kupli.
Nevem ponavadi sveto  pismi dobijo od botrov, kljub temu pa je lep kakšen angelček naša ga je dobila ob rojstvu roza okvir roza podlaga na njem pa kvačkan angelček.user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izvirno darilo za krst
7.6.2006 12:39:57   
tassa
Bskrle se strinjam s tabo.

Včasih ima človek kakšno idejo, ampak želiš pa izvedeti kaj drugi podarjajo v takšnih priložnostih.
Sama želim podariti kaj lepega, izvirnega in uporabnega. 

Nekateri (Tehnofil) se pa pač spuščajo v neke detajle, podrobnosti,... in ... (BREZ BESED)

Lepo se imejte in hvala za nekatere dobre ideje

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izvirno darilo za krst
7.6.2006 20:50:36   
koala
Jaz sem botra, pa sem moji krščenki podarila avtosedež, ker ji ga starša ne bi mogla kupiti, Sveto pismo, pa ji bom podarila ob prvem obhajilu, ko bo poznala vrednost te knjige in jo bo znala ceniti. Kakšno slikanico z versko vsebino, pa ji tudi lahko podarim, ko bo malo večja. Za spomin na krst pa ima krstno svečko in krstni prtiček.

Tassa a si botra ali si na krst povabljena kot gost?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izvirno darilo za krst
7.6.2006 21:02:35   
tejčica
Naša mala je od botrce dobila verižico iz belega zlata, na kateri je medaljon v katerem je njena slikica (ko medaljon odpreš). Verižica je uokvirjena in zraven tudi piše njeno ime, Sveti krst in datum krsta. Sedaj ko je še premajhna da bi to nosila, jo imamo na polici. Je pa verižica dovolj velika, da jo bo lahko nosila ko bo odrasla. Medaljon ni prevelik in vse skupaj izpade zelo luštno.

Od ostalih pa je dobila razne angelčke, Sveto pismo v slikah,... Ko smo mi povabljeni na krst nič ne kompliciram in običajno kupim kakšnega keramičnega angelčka ali pa kakšen prtiček z cerkvenim motivom.


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izvirno darilo za krst
13.10.2015 23:15:22   
Ana1979
Moja pupa je od botrce dobila zelo izvirno darilo, ji bo v lep spomin za celo življenje. Kot darilo je na naše presenečenje prišel fotograf ki je poslikal cel dogodek - že na domu in nato v cerkvi in nam potem naredil čudovit krstni album. Smo prvo določili nečaka da bi slikal, ampak takih slik nam sigurno ne bi znal narediti user posted image user posted image user posted image
Si lahko pogledate, je tud naša pikica na eni sliki http://www.denisrozan.com/fotografiranje-svetega-krsta/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?