|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: Zora_
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
8.7.2020 9:47:22   
hope2018
Bozickaa brez strahuu...jaz ce bi vedelaa da se bom tako hitro odprla z umetnimi popadki bi takoj rekla za njih ker je tako hitro potem vsega konec.....a ker ao me pustili na mojih skoraj 3 ure se je cel porod vlekel in sem izgubljala moc brez potrebe... bos vidla kako bo hitro konec vsega in ti ne bo hudega....so pa umetni popadki veliko bolj drugacni od nasih cisto druga bolecina in itak boljn intenzivnejsa nocem strasit ampqk tko pac je cez to moras tko al pa drugac hihihi..... sej boo bos videlaa💪💪💪cestitkee vsem ostalim bolj malo sledim sedaj koo imam toliko delaa z mojim zakladkom.....mac b kako ste vi??? Mali korenjak cuza?🤪🤪😆😆 kako ste kaj z dudami?? Moj zazna dudo vidi da ne tece mleko in mu gre kar na bruhanje jo kar mece ven🤣🤣🤣je pa nadlezno ce si zunaj in se zacne dreti pa mu duda ne nuca nic haha ampak sej bo pocasi se bomo menda ze navadli nanjo🤣

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
8.7.2020 12:09:42   
MacB
Božička, mi smo bili s samim porodom ful zadovoljni, tako da kar pogumno. Babica je bila res v redu, anesteziolog isto. Glavno, da predihavaš do odprtja, pol pa upam, da boš hitr dala čez potisk. Za LJ lahko dam same pohvale pri porodu, na oddelku pa tko tko, ampak nima veze.

Hope, mali vleče k zmešan, še premočno. Joške ne zna dobro prijet, tako da imamo nastavke. Top šit, od aventa mu sedejo in rad pije z jimi. Očitno imamo premalo mleka zanj, spije cca 70-80ml ene 5-6x na dan, mamica lahko da ene 60 nekje 4-5 na dan, tako a dodajamo formulo od hippa. Glede dude pa ga pomiri dokler ne zaspi. Pa ima momente, ko noče spat sam in more bit v naročju. Takrat lahko delamo kar hočemo, on vztraja pri svojem. Pa pri preoblačenju ne mara bit nagec, hitr protestira.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
8.7.2020 20:50:56   
hope2018
Uhhh mi smo ze na skor 4kg prisli....imam mleka dost je rekla babca kar tako naprej....vem pa da ga je dost ker visek vedno bljuva ven pravi pozresnez je!!! Nas se najraje spreoblaci v dopoldanskem casu ko delam nego rad je nagec a ko zacnem plenico gor devat jao jok in stok kaj ces hujsega hahaha....face so teli nasi zakladkii jaz se mu vcasih tolko presmejim joj kako ga imam rada🥰🥰🥰🥰🥰🥰 drugace pa konec tedna se bomo prvic skopali oz najkasneje v zacetku naslednjega tedna ker imajo babce guzvoo nadomescajoo dopustee in glede na razpolozljivost ce uspe pride v petek🤪🤪 nam je pa popek odpadel 10 dan in se je ze skoraj zaprl zelo lepo..

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
9.7.2020 6:20:01   
Brisaca
Zdravo...malo se javimo...

Mi smo dobro...jemo, spimo, rastemo in se debelimo. Popek je odpadel, ni pa še čisto suh. Akcija je na polno, sploh, ker imamo še skoraj 2 letnega vrageca s polno kapo energije 😂🙈. Čestitke tistim, ki ste rodile...ostalim pa srečno...naj se hitro začne, da čim prej dobite štruce v naročje. Pazite nase in obilo cartanja 🤗. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Pojdi na:

30 dejstev o nosečnosti
Nosečnost je eno izmed najlepših življenjskih obdobij. Prinaša pa tudi marsikatera presenečenja.
Pomen sanj v nosečnosti
Katere so najpogostejše nosečniške sanje in kaj pomenijo?

Ime za punčko
Ajra RR

Se ne moreva odločiti za ime za punčko. Katero od teh treh ti je najbolj všeč?