|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
23.11.2020 18:09:23   
Nanovo

Zal mi je da se vam je tako razpletlo vse skupaj :(  upam da se drzite kar se da glede na situacijo***

IZVIRNO SPOROČILO: Saymn

Evo bejbe... moja nosecnost se je zau zakljucla...zdej prsla sz pregleda, sm pa sama izlocla k sm sla na stanisce...taku da drzim pesti za vse vas naj se dobro iztece vse in predvsem cuvajte nase ❤

(odgovor članu Saymn)
Neposredna povezava do sporočila: 51
23.11.2020 18:11:23   
Nanovo

Zdaj sva se odlocila da pocakava na prvi pregled in potem se odlociva....ceprqv vem da bolj ko odlasava slabse je. 
Mi je pa zadnje 2dni noro slabo cez cel dan sele okoli 5ih pop nekako pridem k sebi...kot da bi me vlak povozil....
IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Hej nanovo. Kakšno je stanje, ste se kaj pomirili, odločili? Jaz sem bila odločno proti temu, da grem na splav, ker je blo tole po moji neumnosti in bomo dete obdržali. Upam da tudi vi najdete kako rešitev, tako, d bo vsem ok in da boste srečni. Glejte tu predvsem nase, ne na mnenja drugih. 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Kot da bi brala svojo zgodbo....samo da imam za razliko od vas 1 otroka starega 13m. Oba s partnerjem sva trenutno brez sluzbe po vec kot 50 poslanih prosenj me nocejo niti v proizvodnji kaj sele v moji stroki...glede na vso situacijo ki vlada trenutno v sloveniji sem ob pogledu na tester obmolnknila in padla v jok....ceprav vem da sva si sama kriva ampak vseeno ni bilo planirano trenutek strasti :( vem da se vas tu vecina veseli in da se vas je kar nekaj trudilo za dojencka upam da me ne boste gledala postrani....sicer sem se narocila in imam pregled 10.12. takrat bom ce bom v 8t in 4dni ampak nenehno razmisljam da bi naredila splav. Partner pravi da me podpira vendar vidim da mu je hudo ampak ne morem mimo tega da bi zaradi tega dolgorocno trpela vsa druzina poleg tega da nimamo sluzbe smo tudi v podnajemu kajti domov se nimamo moznosti vrniti ne k njegovimi ne k mojimi.....res sem vesela za vse vas ki se tega nadvse veselite ampak sama sem v totalnem ****u...moram pa priznati da razen tega da nimam menstruacijo nimam poponoma nobenega drugage znaka 🤷‍♀️

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
24.11.2020 19:34:25   
Anonimen
Tudi jaz sem zagledala plus. Prvi pregled je ze za mano, saj sem imela datum pri ginekologu že od prej. Videla sem utrip srca. Nisem se čisto dojela. Skrbijo me leta in se marsikaj. Prepričana sem bila, da bom imela samo enega otroka. Pdp po aplikaciji naj bi bil v sredini julija. 

(odgovor članu MZMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
25.11.2020 13:12:33   
Elyn1
Hvala Mal_ 😊 res je bilo lepo to videt.l ❤️Punce, kako prenašate slabost? Jaz sem se še prejšnji teden veselila, da mi ni slabo, potem pa me je na dopolnjen 7 teden doletela taka slabost, celo noč in cel dan, da groza 😊 zdej pa je ene 2-3 dni mogoče za odtenek lažje a vseeno traja brez pavze. Preverila sem vse možne recepte za slabost in pa želodčno kislino, ki nam zdej nagaja, pa mi noben kaj dosti ne pomaga. Mogoče jabolko za 10min, ali pa solata s krompirjem, potem pa spet slabo dalje 😉 se počutim, kot, da sem na neki hudi dieti, saj komaj kaj spravim vase, vse mi tako noro smrdi, razen sadja in solate. 😀se tolažim, da malo bitjece pridno dela tam notri in da bo baje kmalu bolje ❤️ 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:

Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodbe malih junakov: Borila se je kot lev...
Inkubator pokrit s pregrinjalom z izvezenim levom. Edina je imela tako pregrinjalo. Povedala sem ji, da je to zato, ker ...

Imeni za punčko
AjPu

Kateri dve imeni sta vam najbolj všeč?

Ela Anika (13%)

Ela Zara (39%)

Ela Klara (48%)

Število vseh glasov: 541

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!