|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 16:45:00   
nina**
Men je sam rekla d rabs od prejsne nosecnosti materinsko zarad tistga lista k pise kero krvno skupino mas. Baje ti pripada samo enkrat brezplacno, drgac mors placat.

Pr ns ne sme partner na noben pregled zarad korone 😒 mi je ze reku za nuhalno k jo mam 23.12. D partner ne sme. Bom se dr. Strahovo klicala ce je lohk zravn. Drgac mi je pa koncno nehal bit slabo hehe razn ce se prevec najem 😋Joj jst upam d jih ne bo prevec kap k bomo povedal d bomo mel se 3.😁

(odgovor članu Rossie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 22:18:12   
Mal_
Nia in Nevergiveup,

Res je, ljubezen se bo pomnozila, poskušam bit optimist ka tudi glede vsega ostalega, da pač bom zalufala in bo vse kul... Res je tudi, da se bojo verjetno otroci lazje navadili na vse skupaj kot jaz... Pri meni je po mojem največji problem to, da nimam podpore partnerja. Sem večinoma za vse sama. Predvsem se zdaj to vidi, ko je korona, jaz brez službe, otroci doma... Prav vse je na meni. In ravno zato sem zivcna kako bom pa še enega otroka zalufala. Pa še to, da nimam službe me muči... Prihodki nizki, delovne dobe nimam, kredit,... Po naravi sem taka da se za vse sekiram, pa sem mislila da bomo končno malo splavali iz tega "s*anja" ker bom dobila siht in bo lazje.. Potem pa sok. Ampak sta me malo pomirili, sem vesela da sta tako optimistični, sem se malo nalezla od vaju🙈Imam pa jaz pregled v petek in se ga noro veselim... Upam da mi hitro mine teden... Da potem kličem se za nuhalno, upam da bo še letos... Ve verjetno se nimate datuma za nuhalno, ne? Me zanima če je lahko kje partner poleg. Drugače pa ja, tudi mene slabosti dajejo, najhuje pa je zvečer, ko me zvija in imam drisko... Groza😖 ampak eno pozitivno stvar sem pa našla v tem... Vsaj zredila se ne bom tako hitro😂 pri prvi sem se 20kg, pri drugi pa 25...upam da ne bom zdaj sla na 30kg+🤦‍♀️

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: JULIJ 2021
8.12.2020 11:47:48   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Nia in Nevergiveup,

Res je, ljubezen se bo pomnozila, poskušam bit optimist ka tudi glede vsega ostalega, da pač bom zalufala in bo vse kul... Res je tudi, da se bojo verjetno otroci lazje navadili na vse skupaj kot jaz... Pri meni je po mojem največji problem to, da nimam podpore partnerja. Sem večinoma za vse sama. Predvsem se zdaj to vidi, ko je korona, jaz brez službe, otroci doma... Prav vse je na meni. In ravno zato sem zivcna kako bom pa še enega otroka zalufala. Pa še to, da nimam službe me muči... Prihodki nizki, delovne dobe nimam, kredit,... Po naravi sem taka da se za vse sekiram, pa sem mislila da bomo končno malo splavali iz tega "s*anja" ker bom dobila siht in bo lazje.. Potem pa sok. Ampak sta me malo pomirili, sem vesela da sta tako optimistični, sem se malo nalezla od vaju🙈Imam pa jaz pregled v petek in se ga noro veselim... Upam da mi hitro mine teden... Da potem kličem se za nuhalno, upam da bo še letos... Ve verjetno se nimate datuma za nuhalno, ne? Me zanima če je lahko kje partner poleg. Drugače pa ja, tudi mene slabosti dajejo, najhuje pa je zvečer, ko me zvija in imam drisko... Groza😖 ampak eno pozitivno stvar sem pa našla v tem... Vsaj zredila se ne bom tako hitro😂 pri prvi sem se 20kg, pri drugi pa 25...upam da ne bom zdaj sla na 30kg+🤦‍♀️



Ja, to je pa druga stvar, če si sama za vse... Res socustvujem in tudi sama sem bila pri prvem otroku na istem in je to čisto nekaj drugega... Se pa vedno vse da zmenit in rešit, samo interes mora biti iz obeh strani ☝️💜 Pa seveda brez obtoževanj in očitkov- to sem pa ful proti temu... Na čim bolj lep in miren in razumen način ❤️ Pošiljam vso pozitivo tega sveta ❤️  Uživaj v petek na pregledu!
Mene pa zanima, če ste se kaj poigravale kdaj z ugotovitvijo spola se pred nuhalno? 😬🤩😅🙃 Mene tooook firbec vedno matra 😬😬😬

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: JULIJ 2021
8.12.2020 12:33:25   
Nia82
Tudi tu se strinjam s tabo Nevergive up, oba starša morata biti povezana si pomagati in dajati že malim dojenčkom ter kasneje najstnikom pogled nato, da se podpirata, veliko da se pogovarjata, smejita, včasih tudi razjezita...vsa čustva morajo biti prisotna in morajo biti pristna.

Jaz imam pregled danes, se javim zvečer kaj sem kaj izvedela. Hja glede nato, da me pa tale četrta nosečnost kar malce heca, saj mi je na trenutke slabo in da sem ful čusvena vseskozi...zna bit da bo...? Ne vem kaj, z dragim praviva nima veze kaj bo, le da bo zdravo in da bomo se imeli še bolj luštno.Me pa že res jezi tole vreme, vseskozi megla in prav ono ko se ti nič ne da a imaš še toliko za postorit, mah sej bo...nič ne bo vrnilo časa ko si bil raje z otroci kot pa da si imel pospravljeno, polikano in skuhano vse, kajne?
Uživajte se pišemo🤗

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: JULIJ 2021
8.12.2020 21:01:34   
Mal_
To bi tudi jaz rada, da se normalno pomenimo in zaživimo lepo kot družina, vsi skupaj. Ne da jaz cele dneve skrbim za otroka in stanovanje, on pa dela po svoje, sploh ni z nami. Po večini gre za igrice. Ampak on ni zmožen pogovora, zato sem nad tem obupala. Takrat, ko ga prime se igrat z njima je sicer lepo, ampak kaj ko je to zeloo redko kdaj. Tako da sem se kar navadila bit sama za vse in ne želim gojit nobenih pričakovanj, ker je potem razočaranje veliko. Vem da bom sama za večino stvari, ker je pač on tak, upam pa samo, da ga vsaj pregovorim za tistih par dni po porodu, ko nisi še čisto zmožna vsega delati, da bo vsaj malo prevzel...


Jaa tudi mene drugac spol zeloo zanima. Pri obeh sem nekako imela filing, ki se je izkazal pa točnega, čeprav je recimo pri prvi na nuhalno drugače napovedal... Zdaj pa tudi nekak si mislim, ampak nisem pa zihr.. Imate kake želje drugače glede spola? Saj itak smk na koncu veseli karkoli že je, ampak tako, želimo si lahko vseeno🙈Nia kako je bilo na pregledu? Jaz že komaj čakam petek, reees upam da hitro pride😊

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: JULIJ 2021
8.12.2020 21:55:43   
Nia82
Ohh to pa sploh ni dober, kar sem prebrala glede tvojega Mal res kot bi opisovala mojega bivšega, tudi on ni bil kaj dosti drugačen.

Tako, da poglej res si želim zate da se pogovorita, da spozna da niso otroci samo tvoji in da se zaveda da je on oče, ki mora sodelovati in pomagati pri vzgoji. Nikjer ne piše, da si dolžna za vse poskrbeti sama, saj boš tako izgorela in pregorela.Pazi nase prosim te 🤗.
Na pregledu je bilo krasno, zaenkrat vse bp, dobila sva slikco, videla srček in štručko...datum pdp se mi je za en dan zamaknil. Imam naslednji pregled šele 16.1.2021 tako da, uživamo sedaj na polno čez praznike. 😜🤪.
Bova pa šla na AC ker mi pripada po moji starosti brezplačno kar sva naredila že pri tretjem.
Nič punce bodite lepo in se pišemo...
Mal ti pa se res pomeni in v petek javi kako je bilo.🤗🤗

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: JULIJ 2021
9.12.2020 8:47:43   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

To bi tudi jaz rada, da se normalno pomenimo in zaživimo lepo kot družina, vsi skupaj. Ne da jaz cele dneve skrbim za otroka in stanovanje, on pa dela po svoje, sploh ni z nami. Po večini gre za igrice. Ampak on ni zmožen pogovora, zato sem nad tem obupala. Takrat, ko ga prime se igrat z njima je sicer lepo, ampak kaj ko je to zeloo redko kdaj. Tako da sem se kar navadila bit sama za vse in ne želim gojit nobenih pričakovanj, ker je potem razočaranje veliko. Vem da bom sama za večino stvari, ker je pač on tak, upam pa samo, da ga vsaj pregovorim za tistih par dni po porodu, ko nisi še čisto zmožna vsega delati, da bo vsaj malo prevzel...


Jaa tudi mene drugac spol zeloo zanima. Pri obeh sem nekako imela filing, ki se je izkazal pa točnega, čeprav je recimo pri prvi na nuhalno drugače napovedal... Zdaj pa tudi nekak si mislim, ampak nisem pa zihr.. Imate kake želje drugače glede spola? Saj itak smk na koncu veseli karkoli že je, ampak tako, želimo si lahko vseeno🙈Nia kako je bilo na pregledu? Jaz že komaj čakam petek, reees upam da hitro pride😊


Mal, to so zelo težke teme sicer in res zelo socustvujem s tabo, ker je moj bivši bil tak. Nisem ga spremenila. Živel je svoje življenje in se je meni in otrokoma posvetil samo kadar mu je to pasalo, večinoma je pa hotel biti sam... In kaj se je na koncu zgodilo? Je res ostal sam... Sem se zahvalila za vse lepo (ker je bilo tudi tega veliko pred otroci...) in sem šla naprej... Dve leti je bilo strašno hudo in meni in njemu, a na koncu smo le to prebrodili in ohranili lep, družinski odnos zaradi otrok pa čeprav vsak z novim partnerjem. Priznam, da včasih sploh ne vem kako sem čez dan prišla, ampak je slo in sem zdaj ful vesela, da sem se premaknila naprej, ker sem bila skoz nezadovoljna in nesrečna, on pa je pač tak kot je in je to tudi ok, samo za skupaj očitno nisva bila več, ker sva zrasla vsak v drugo smer. Se zgodi. Ni konec sveta. Zdaj pa sva oba srečna z novima partnerjema in sem šele zdaj videla, da tako kot sem skoz poslušala od veliko prijateljic ‘saj so vsi isti’ je to samo izgovor, ker NISO! Moški so lahko tudi zelo pridni in ti v veliko oporo- to je stvar odločitve. Jaz nisem mogla razumet kako me lahko partner gleda kako dobesedno crkujem od utrujenosti in neprespanosti in gre gladko-mirno na pivo po službi namesto, da bi mi priskočil na pomoč... Ali ko pride domov pa se flikne na kavč, jaz pa pucam pa umivam in uspavam otroke čeprav komaj stojim od utrujenosti. Pa kakšen odnos in sebičnost je to?? Jaz bi v takem primeru pomagala tujcu, kaj šele ljubljeni osebi! To ni sprejemljivo! Pod nobenim pogojem! Ampak to je bila moja zgodba in za naju je bilo res bolje, da greva vsak po svoje, čeprav jaz verjamem, da se da vedno vse rešit, če je interes iz obeh strani. Iz njegove ga pač ni bilo oziroma njemu je tako cist odgovarjalo. Meni pa ne. Tudi v redu. Se zgodi. Sva p v krasnih odnosih se vedno, čeprav je bili zelo težko.
Vsekakor vama želim rešit situacijo tako ali drugače!!! Vedno se da! ❤️

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: JULIJ 2021
9.12.2020 8:55:56   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nia82

Ohh to pa sploh ni dober, kar sem prebrala glede tvojega Mal res kot bi opisovala mojega bivšega, tudi on ni bil kaj dosti drugačen.

Tako, da poglej res si želim zate da se pogovorita, da spozna da niso otroci samo tvoji in da se zaveda da je on oče, ki mora sodelovati in pomagati pri vzgoji. Nikjer ne piše, da si dolžna za vse poskrbeti sama, saj boš tako izgorela in pregorela.Pazi nase prosim te 🤗.
Na pregledu je bilo krasno, zaenkrat vse bp, dobila sva slikco, videla srček in štručko...datum pdp se mi je za en dan zamaknil. Imam naslednji pregled šele 16.1.2021 tako da, uživamo sedaj na polno čez praznike. 😜🤪.
Bova pa šla na AC ker mi pripada po moji starosti brezplačno kar sva naredila že pri tretjem.
Nič punce bodite lepo in se pišemo...
Mal ti pa se res pomeni in v petek javi kako je bilo.🤗🤗


Suuuupeeer!!! Cestitke za prvi pregled 🤩💜 Človeku res kar odleže, ko vidi srček pa štručko 🥰🥰 
Drugače pa jaz NIKOLI nisem zadela s spolom- pri vseh treh sem ga falila 🤣🤣🤣🤣 Ne vem kako je to sploh možno 🤦‍♀️🤦‍♀️ Nobenega feeling-a pri sebi nimam očitno, pri drugih pa skoraj vedno zadanem 🤷‍♀️ Pa če bi že lahko izbirala, bi zdaj spet fantka, da imam dva parčka 😅😅😅😅 Ampak mi je že ginekologinja povedala, da pri teh letih je možnosti za fantka zelo malo... Pa tudi ok, saj enega že imamo 😅😅 Pa naredila sem test s sodo bikarbono (kar je itak verjetno sicer kar neki 🤣🤣), ampak sodeč po temu bo res punčka 🤷‍♀️🤷‍♀️ 


(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: JULIJ 2021
9.12.2020 9:13:32   
Nia82
Hvala Nevergive up , sej bi se ti imensko zahvalila pa vem kako ti je ime 😄. Jaaa res odleže, fino je bilo videt. 

Daj mi reci kaki test to z sodo bikarbono nič ne vem, povej več.Tudi jaz imam trenutno dva poba pa eno punco tako da navijamo za...ma samo da bo zdravo in vse bp.
Imate sneg? Jojj bi bilo super, če bi bil danes 24 december kajne?
Vsem velik 🤗🤗🤗 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: JULIJ 2021
9.12.2020 17:29:31   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nia82

Hvala Nevergive up , sej bi se ti imensko zahvalila pa vem kako ti je ime 😄. Jaaa res odleže, fino je bilo videt. 

Daj mi reci kaki test to z sodo bikarbono nič ne vem, povej več.Tudi jaz imam trenutno dva poba pa eno punco tako da navijamo za...ma samo da bo zdravo in vse bp.
Imate sneg? Jojj bi bilo super, če bi bil danes 24 december kajne?
Vsem velik 🤗🤗🤗 



Joj, saj me je kar sram, da se to grem... Sploh ker delam v zdravstvu 🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅 Ampak po drugi strani zakaj pa ne? 🙃🤣 Polulas se v kozarec in daš dve žlici sode bikarbone noter- če je fantek se speni, če pa ne pa punčka 🤩 Ampak lahko, da je to totalna bedarija 🙃🙃🙃🙃

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: JULIJ 2021
9.12.2020 21:09:30   
Mal_
Nevergiveup,

Ja tocno to kot pravis; vidi da sem izgorela, rečem mu da me nekaj boli, mi je slabo... Pa se tako nonšalantno usede za računalnik in gre igrice igrat. Kako??? Ko pa njega kaj boli, je utrujen ali karkoli moramo pa vsi pomagat, bit tiho... Ne vem, danes sem spet razocarana. Nič od njega. Nič. Pa ne vem kaj razmišlja, res ne. Meni je družina najbolj sveta, najini otorci. Ampak če sem jaz gotova otrokom ne morem dat tega kar bi rada, padem na celi črti. To krivim njega. Ko bi vsaj kaj naredil.. Razumete, on niti krožnika za sabo ne odnese v kuhinjo, zvečer sezuje nogavice in jih pustni v dnevni, čeprav gre recimo potem se v kopalnico. Nisem služkinja. Ne morem tako. In res se moram pogovorit z njim. Ampak stvar je taka on se potem tako žrtev naredi... Ja, nikoli nič ne delam, za vas nisem nič vreden, vsi ste bogi jaz sem pa slab. In mi nabija slabo vest, in se razjezi name in potem jaz rez izpade največja baraba in budala ker dopuščam da me tako manipulira. V meni zadnje čase vre in vem da bo potrebno nekaj ukrenot... Upam da bom dovolj močna in da končno tudi on spozna da jaz nisem služkinja, čistilka, kuharica, perica,... Ampak njegova PARTNERKA. Partnerji si ne delajo tega. 
Drugače pa to za sodo nisem še slisala.. A ste testirale spol s omocjo ogrlice? Zaenkrat mi je napovedalo prav, bomo videli kaj bo tokrat🙈 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: JULIJ 2021
10.12.2020 5:31:00   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Nevergiveup,

Ja tocno to kot pravis; vidi da sem izgorela, rečem mu da me nekaj boli, mi je slabo... Pa se tako nonšalantno usede za računalnik in gre igrice igrat. Kako??? Ko pa njega kaj boli, je utrujen ali karkoli moramo pa vsi pomagat, bit tiho... Ne vem, danes sem spet razocarana. Nič od njega. Nič. Pa ne vem kaj razmišlja, res ne. Meni je družina najbolj sveta, najini otorci. Ampak če sem jaz gotova otrokom ne morem dat tega kar bi rada, padem na celi črti. To krivim njega. Ko bi vsaj kaj naredil.. Razumete, on niti krožnika za sabo ne odnese v kuhinjo, zvečer sezuje nogavice in jih pustni v dnevni, čeprav gre recimo potem se v kopalnico. Nisem služkinja. Ne morem tako. In res se moram pogovorit z njim. Ampak stvar je taka on se potem tako žrtev naredi... Ja, nikoli nič ne delam, za vas nisem nič vreden, vsi ste bogi jaz sem pa slab. In mi nabija slabo vest, in se razjezi name in potem jaz rez izpade največja baraba in budala ker dopuščam da me tako manipulira. V meni zadnje čase vre in vem da bo potrebno nekaj ukrenot... Upam da bom dovolj močna in da končno tudi on spozna da jaz nisem služkinja, čistilka, kuharica, perica,... Ampak njegova PARTNERKA. Partnerji si ne delajo tega. 
Drugače pa to za sodo nisem še slisala.. A ste testirale spol s omocjo ogrlice? Zaenkrat mi je napovedalo prav, bomo videli kaj bo tokrat🙈 


Mal, oprosti vnaprej, verjetno boš užaljena, ampak resnica je, da on je kriv, da to dela oziroma nic ne dela, ti pa da to dovoliš. Dejstvo je da ima partnerstvo za vsakega človeka včasih drugačen pomen. Moj bivši se dandanes misli, da je naredil za nas dovolj in v njegovem svetu je to res in ima tudi zdaj novo partnerko, ki je s tem zadovoljna in sta res za skupaj, ampak nimata otrok in je njuno življenje popolnoma drugačno od tistega, ki sva ga imela midva z otrokoma. Verjamem, da se razjezi, ker se počuti napadenega, ker njemu so očitno pomembne čisto druge stvari, ampak tega žal ne boš mogla spremenit. Povedat moraš na lep način, potem se pa on pač mora sam odločit ali te bo dejansko slišal ali ne. Ko pogledam zdaj nazaj, ne morem verjet, da sem toliko časa gledala in prenašala njegovo sebičnost. Ampak to sem sama kriva, da sem to dovolila. To je resnica 🤷‍♀️ Ne moreš ga pa prisiliti, da kar naenkrat rata druga oseba pa začne ful sodelovat in pomagat. To se mora človek odločit sam ali pač ne odločit glede na vajin pogovor. Na tebi je pa potem ali vseeno z njim ostaneš ali greš naprej. Vsak ima pravico se odločat in nismo v srednjem veku, da bi mogel kdorkoli in karkoli prenasat. Mogoče pa tudi kakšen terapevt tukaj lahko pomaga, da se normalno pogovorita brez odvečne jeze ali užaljenosti...
Za ogrlico se nisem slišala... Kako pa to zgleda?

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 18:48:22   
Elyn1
Ojla srečke! Evo jaz sem imela danes drugi ultrazvok, videli smo malega bejbija, kako je pa to lepo ❤️ Ginekologinja mi je rekla, da se zelo lepo razvija in da je dobro vgnezden. Končno sem prejela tudi materinsko knjižico in pa PDP, ki se je zamaknil za en teden, saj je bila kasnejša ovulacija. Torej 19.07.2021 🥳Moje slabosti so še zmeraj obupne, cele dneve in noči, kdaj ponoči tudi bruham, na srečo ne hrane. Upam, da se kmalu neha, saj mi želodec dela 100 na uro in posledično tudi slina, ki ji ni konca in kraja. Vesela sem, da imam tako krasnega partnerja, ki me cele dneve pedena, saj sem kot bi me zbil vlak in vse mi smrdi😀Upam, da ste lepo in da uživate. 🤰🏼

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 18:56:43   
lavandula
Pozdravljene tudi od mene :)Meni so prestavili rok iz zadnjega junija na 2.julij, tako da bi se vam kar pridruzila.Imam ze enega stiriletnika doma, ki se dojenčka zaenkrat zelo veseli in ki je komaj cakal, da je lahko vsem povedal veselo novico :D 
A ste mogoče ze ustvarile kaksno fb skupino?
Lepo se imejte

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 21:30:49   
Mal_

Ja, definitivno se strinjam da tudi sama nosim del krivde.. Sem se trudila ze prej pogovorit z njim, veckrat, ampak on ima tak obramben mehanizem, da se odzove z jezo in ti nabije slabo vest.. Včasih se vprašam kaj mi je treba tega, ampak nekak ne morem stran od njega. Sicer je super človek, samo prioritete ma pa čisto drugje kot jaz. Sicer pa hvala za nasvete res.. Pomaga da vidim, da se da resit- na en ali drug način. Upam da kdaj spozna kaj ima. 🤷‍♀️ Tole z ogrlico gre takole: na zapestje položiš ogrlico. Primeš na enem koncu in dvigujes. Če se vrti v krogu, je to deklica, če pa niha sem ter tja, pa kaže na dečka. 😊 Ko se ustavi je to to. Naj bi izvajal nekdo drug, ampak jaz sem tudi sama sebi to delala, pa je isto kazalo 😃Drugače je pa za mano prvi pregled. Mali fizolcek je v redu, velikost ustreza tednom, vse stima. Sem se naročila tudi na nuhalno, jo imam takoj po novem letu. Kdaj imate pa ve? So pa cene kar zasoljene, se pred enim letom sem plačala manj kot 60€, sicer drugje ampak vseeno. Tu kamor grem sedaj pa je 70€,ce želiš pa posnetke se na usb pa +10€. Tam kamor sem šla prejsnikrat je bilo vse skupaj v ceni ze zajeto😖Kako se drugače počutite? Mene danes daje slabost, pa po odvzemu krvi me strašno boli roka.. Drugače pa vse stima, vesela sem, da sem videla dete😊
IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Nevergiveup,

Ja tocno to kot pravis; vidi da sem izgorela, rečem mu da me nekaj boli, mi je slabo... Pa se tako nonšalantno usede za računalnik in gre igrice igrat. Kako??? Ko pa njega kaj boli, je utrujen ali karkoli moramo pa vsi pomagat, bit tiho... Ne vem, danes sem spet razocarana. Nič od njega. Nič. Pa ne vem kaj razmišlja, res ne. Meni je družina najbolj sveta, najini otorci. Ampak če sem jaz gotova otrokom ne morem dat tega kar bi rada, padem na celi črti. To krivim njega. Ko bi vsaj kaj naredil.. Razumete, on niti krožnika za sabo ne odnese v kuhinjo, zvečer sezuje nogavice in jih pustni v dnevni, čeprav gre recimo potem se v kopalnico. Nisem služkinja. Ne morem tako. In res se moram pogovorit z njim. Ampak stvar je taka on se potem tako žrtev naredi... Ja, nikoli nič ne delam, za vas nisem nič vreden, vsi ste bogi jaz sem pa slab. In mi nabija slabo vest, in se razjezi name in potem jaz rez izpade največja baraba in budala ker dopuščam da me tako manipulira. V meni zadnje čase vre in vem da bo potrebno nekaj ukrenot... Upam da bom dovolj močna in da končno tudi on spozna da jaz nisem služkinja, čistilka, kuharica, perica,... Ampak njegova PARTNERKA. Partnerji si ne delajo tega. 
Drugače pa to za sodo nisem še slisala.. A ste testirale spol s omocjo ogrlice? Zaenkrat mi je napovedalo prav, bomo videli kaj bo tokrat🙈 


Mal, oprosti vnaprej, verjetno boš užaljena, ampak resnica je, da on je kriv, da to dela oziroma nic ne dela, ti pa da to dovoliš. Dejstvo je da ima partnerstvo za vsakega človeka včasih drugačen pomen. Moj bivši se dandanes misli, da je naredil za nas dovolj in v njegovem svetu je to res in ima tudi zdaj novo partnerko, ki je s tem zadovoljna in sta res za skupaj, ampak nimata otrok in je njuno življenje popolnoma drugačno od tistega, ki sva ga imela midva z otrokoma. Verjamem, da se razjezi, ker se počuti napadenega, ker njemu so očitno pomembne čisto druge stvari, ampak tega žal ne boš mogla spremenit. Povedat moraš na lep način, potem se pa on pač mora sam odločit ali te bo dejansko slišal ali ne. Ko pogledam zdaj nazaj, ne morem verjet, da sem toliko časa gledala in prenašala njegovo sebičnost. Ampak to sem sama kriva, da sem to dovolila. To je resnica 🤷‍♀️ Ne moreš ga pa prisiliti, da kar naenkrat rata druga oseba pa začne ful sodelovat in pomagat. To se mora človek odločit sam ali pač ne odločit glede na vajin pogovor. Na tebi je pa potem ali vseeno z njim ostaneš ali greš naprej. Vsak ima pravico se odločat in nismo v srednjem veku, da bi mogel kdorkoli in karkoli prenasat. Mogoče pa tudi kakšen terapevt tukaj lahko pomaga, da se normalno pogovorita brez odvečne jeze ali užaljenosti...
Za ogrlico se nisem slišala... Kako pa to zgleda?



(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 21:47:14   
Elyn1
Pozdravljena Lavandula 😊 Mal, lepo, da je tudi pri tebi vse ok. Js se spomnim, da mi je to s prstanom in ogrlico delala moja omica, ko smo bili vnuki še mlajši, pa je drugač vsem svojim hčeram, se pravi mojim teta, zadela 😀 js sem pozabla kaj je kazalo zame, ampak bova tko al tko vprašala ❤️Jaz imam v torek laboratorijske pri moji ginekologinji, 6.1.2021 pa nuhalno tudi pri njej.Mal sva se sekirala, ker sva upala, da bo že pred božičem, pa je rekla, da glede novičke naj se ne sekirava s čakanjem na nuhalno, da se dojenček zelo lepo razvija, tko, da sva kar danes še ostalim povedala, zdaj pa pozitivno dalje ❤️

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 22:07:28   
Mal_
Tud jaz sem upala da bo še letos, pa mam ravno takrat 12 tednov, ko je vse zaprto (novo leto) 😂 ampak nič hudega, itak mislim povedat samo družini, bratom, pa tašči... Ostali bodo že zvedeli ko bo čas, ko se bomo videli. 🤷‍♀️ A so kaj rekli če bo partner lahko poleg na NS? Pri meni bi lahko, je bil tako vesel.. Komaj caka😊 


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 22:12:00   
Mal_
Aja. Drugače sem pa na fb videla, da že obstajata dve skupini julijckov 2021.. K je ravno ena spraševala. Če bomo pa same delale skupino, te ki smo tu gor, se bom pa z veseljem raje pridružila k tej😉


(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 22:24:43   
Elyn1
Superca 😊 js sem tudi videla 2 skupini, samo se zaenkrat ne bom prikljucila, morda kdaj kasneje 😉Moj lahko gre zraven na nuhalno, je bil tudi pri prvem pregledu, tako, da se tudi veseli tega 😊Se je katera odločila poleg nuhalne še za dvojni hormonski test?Midva razmisljava, da bi to poleg nuhalne opravila in če bo vse kot mora bit, potem ni potrebe po čem več.

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: JULIJ 2021
11.12.2020 23:16:07   
Mal_
Super, da je lahko partner zraven. Se mi zdi da zadnje čase kar ne pustijo kaj dosti, da bi bili. Recimo pri nas vem da na morfologiji zdaj niso smeli biti. Upam pa, da bojo do februarja, marca ze lahko, ker tisti uz je pa res nekaj posebnega, dojencek je ze tako velik in vse se super vidi...

Jaz se za dht nisem odločila. Že na nuhalno nebi sla, če nebi tako želel partner😊 drugače pa, če si to želiš, mislim da je dobra naložba. Vem da tisti nifty al kaj so že testi, so precej dragi, vsaj zame. Dht pa je dosti cenejši. Jaz osebno, pri 24 letih se s tem ne obremenjujem toliko, ker mi starost tveganje se toliko bolj zmanjša. Če pa bi bili rezultati nuhalne slabi, rizik velik, bi se odločila za nadaljnje preiskave. Vem da ti v primeru hudega tveganja pripada tudi amnio na napotnico... 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 7:07:13   
lavandula
Jaz imam konec decembra nuhalno, partner zal ne sme zraven. Sem pa razmisljala o nifty testu, vendar bom prvo raje pocakala kaj bo pokazala nuhalna pa se potem odločim. Škoda, da ima tako ceno :/ A se ima katera bolecine v spodnjem delu trebuha? Jaz se spomnim, da sem jih pri prvem imela ampak bolj blage kot sedaj. Moj G ni polagal pozornosti na to, je to ena od nosecniskih težav baje. 




(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 7:52:54   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Pozdravljena Lavandula 😊 Mal, lepo, da je tudi pri tebi vse ok. Js se spomnim, da mi je to s prstanom in ogrlico delala moja omica, ko smo bili vnuki še mlajši, pa je drugač vsem svojim hčeram, se pravi mojim teta, zadela 😀 js sem pozabla kaj je kazalo zame, ampak bova tko al tko vprašala ❤️Jaz imam v torek laboratorijske pri moji ginekologinji, 6.1.2021 pa nuhalno tudi pri njej.Mal sva se sekirala, ker sva upala, da bo že pred božičem, pa je rekla, da glede novičke naj se ne sekirava s čakanjem na nuhalno, da se dojenček zelo lepo razvija, tko, da sva kar danes še ostalim povedala, zdaj pa pozitivno dalje ❤️



Joj, a to si mislila z ogrlico? Mi temu rečemo test s prstanom, ker naj bi bil gor na verižici in potem glede na to kako niha, se določi spol... Sem delala v prejšnji nosečnosti... Ampak pri meni ni držalo 🤷‍♀️🤷‍♀️ Tako da to je tako-tako 😅 verjetno je vse razen uz oziroma nifty Lari-fari pa navadne vraže 🥴🥴🥴 
Jaz grem drugače na Nifty in nuhalno (če delaš nifty je pogoj, da narediš tudi nuhalno in dvojni hormonski) 23.12. Dvojni hormonski sem pa že naredila prejšnji teden. Potem pa vse to troje seštejejo in je rezultat ekvivalenten amniocintezi (ki pa meni že pri teh letih pripada, je pa ne grem delat, ker niti slučajno ne morem potem počivat cel teden 😅😅). Nifty je odvisno za katerega se odločiš koliko stane, jaz grem standard paket, ampak nifty+nuhalna+dvojni hormonski že kar nanese. Ni ti pa treba v bistvu nic od tega delat. Jaz sem se odlocil glede pač na leta. Pri prvih dveh nosecnostih sem šla samo na nuhalno. Pri ta tretji sem pa že šla na vse to, ker sem bila 39., zdaj pa sem 40 🤷‍♀️🤷‍♀️ 


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 7:56:08   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Superca 😊 js sem tudi videla 2 skupini, samo se zaenkrat ne bom prikljucila, morda kdaj kasneje 😉Moj lahko gre zraven na nuhalno, je bil tudi pri prvem pregledu, tako, da se tudi veseli tega 😊Se je katera odločila poleg nuhalne še za dvojni hormonski test?Midva razmisljava, da bi to poleg nuhalne opravila in če bo vse kot mora bit, potem ni potrebe po čem več.



Jaz bi rada ostala anonimna dokler niso vsi testi za mano 🙃 v FB skupini pa to po moje ne gre tako... ko bo pa nuhalna pa nifty za mano, mi je vseeno, ker bova potem vsem povedala. Do takrat pa ne želim, da se razve. 

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 13:57:26   
lavandula


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Pozdravljena Lavandula 😊 Mal, lepo, da je tudi pri tebi vse ok. Js se spomnim, da mi je to s prstanom in ogrlico delala moja omica, ko smo bili vnuki še mlajši, pa je drugač vsem svojim hčeram, se pravi mojim teta, zadela 😀 js sem pozabla kaj je kazalo zame, ampak bova tko al tko vprašala ❤️Jaz imam v torek laboratorijske pri moji ginekologinji, 6.1.2021 pa nuhalno tudi pri njej.Mal sva se sekirala, ker sva upala, da bo že pred božičem, pa je rekla, da glede novičke naj se ne sekirava s čakanjem na nuhalno, da se dojenček zelo lepo razvija, tko, da sva kar danes še ostalim povedala, zdaj pa pozitivno dalje ❤️



Joj, a to si mislila z ogrlico? Mi temu rečemo test s prstanom, ker naj bi bil gor na verižici in potem glede na to kako niha, se določi spol... Sem delala v prejšnji nosečnosti... Ampak pri meni ni držalo 🤷‍♀️🤷‍♀️ Tako da to je tako-tako 😅 verjetno je vse razen uz oziroma nifty Lari-fari pa navadne vraže 🥴🥴🥴 
Jaz grem drugače na Nifty in nuhalno (če delaš nifty je pogoj, da narediš tudi nuhalno in dvojni hormonski) 23.12. Dvojni hormonski sem pa že naredila prejšnji teden. Potem pa vse to troje seštejejo in je rezultat ekvivalenten amniocintezi (ki pa meni že pri teh letih pripada, je pa ne grem delat, ker niti slučajno ne morem potem počivat cel teden 😅😅). Nifty je odvisno za katerega se odločiš koliko stane, jaz grem standard paket, ampak nifty+nuhalna+dvojni hormonski že kar nanese. Ni ti pa treba v bistvu nic od tega delat. Jaz sem se odlocil glede pač na leta. Pri prvih dveh nosecnostih sem šla samo na nuhalno. Pri ta tretji sem pa že šla na vse to, ker sem bila 39., zdaj pa sem 40 🤷‍♀️🤷‍♀️ 





Za nifty ni nuhalna pogoj. Lahko delaš samo nifty, mi je tako predlagal tudi G. Razen ce bi jaz zelela oboje. O DHT pa ne razmišljam.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: JULIJ 2021
12.12.2020 14:06:12   
Elyn1
Super punce! Ja Nifty je okol 500€ ta velik. Midva sva se zgolj odlocla, da opraviva nuhalno plus dvojni hormonski test in potem je to to, ce bo vse tipi, bo to to.Nevergiveup, ja to je tist z ogrlico, teh “vraz” je precej, ze na vsakem nosecniskem portalu, pa vsaka druga ti pokaze drug spol 😀 ce bova zvedela na nuhalni in po srcku, super, itak pa se potem na morfologiji enkrat, potem pa shopping pocas 😊 js sicer ze kvackam kar nekaj stvari, ampak pocasi 😊Lavandula, jaz nimam nobenih bolecin spodaj, samo napihnjenost, zvecer bolj kot zjutraj 😊 mi je pa rekla vceraj moja G, da ce bi imela, je fin Donat Mg ali pa magnezij na sploh, meni je to bolj svetovala zaradi zelodcne kisline, ker mam grozno prevec sline in mi je slabo.Js ze komaj cakam na kaksne znake trebuscka in glede na to, da sem prvic noseca, bo verjetno malce kasneje 😊❤️


(odgovor članu lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?