|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
23.11.2020 18:09:23   
Nanovo

Zal mi je da se vam je tako razpletlo vse skupaj :(  upam da se drzite kar se da glede na situacijo***

IZVIRNO SPOROČILO: Saymn

Evo bejbe... moja nosecnost se je zau zakljucla...zdej prsla sz pregleda, sm pa sama izlocla k sm sla na stanisce...taku da drzim pesti za vse vas naj se dobro iztece vse in predvsem cuvajte nase ❤





(odgovor članu Saymn)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: JULIJ 2021
23.11.2020 18:11:23   
Nanovo

Zdaj sva se odlocila da pocakava na prvi pregled in potem se odlociva....ceprqv vem da bolj ko odlasava slabse je. 
Mi je pa zadnje 2dni noro slabo cez cel dan sele okoli 5ih pop nekako pridem k sebi...kot da bi me vlak povozil....
IZVIRNO SPOROČILO: Mal_


Hej nanovo. Kakšno je stanje, ste se kaj pomirili, odločili? Jaz sem bila odločno proti temu, da grem na splav, ker je blo tole po moji neumnosti in bomo dete obdržali. Upam da tudi vi najdete kako rešitev, tako, d bo vsem ok in da boste srečni. Glejte tu predvsem nase, ne na mnenja drugih. 
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Kot da bi brala svojo zgodbo....samo da imam za razliko od vas 1 otroka starega 13m. Oba s partnerjem sva trenutno brez sluzbe po vec kot 50 poslanih prosenj me nocejo niti v proizvodnji kaj sele v moji stroki...glede na vso situacijo ki vlada trenutno v sloveniji sem ob pogledu na tester obmolnknila in padla v jok....ceprav vem da sva si sama kriva ampak vseeno ni bilo planirano trenutek strasti :( vem da se vas tu vecina veseli in da se vas je kar nekaj trudilo za dojencka upam da me ne boste gledala postrani....sicer sem se narocila in imam pregled 10.12. takrat bom ce bom v 8t in 4dni ampak nenehno razmisljam da bi naredila splav. Partner pravi da me podpira vendar vidim da mu je hudo ampak ne morem mimo tega da bi zaradi tega dolgorocno trpela vsa druzina poleg tega da nimamo sluzbe smo tudi v podnajemu kajti domov se nimamo moznosti vrniti ne k njegovimi ne k mojimi.....res sem vesela za vse vas ki se tega nadvse veselite ampak sama sem v totalnem ****u...moram pa priznati da razen tega da nimam menstruacijo nimam poponoma nobenega drugage znaka 🤷‍♀️










(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: JULIJ 2021
24.11.2020 19:34:25   
Anonimen
Tudi jaz sem zagledala plus. Prvi pregled je ze za mano, saj sem imela datum pri ginekologu že od prej. Videla sem utrip srca. Nisem se čisto dojela. Skrbijo me leta in se marsikaj. Prepričana sem bila, da bom imela samo enega otroka. Pdp po aplikaciji naj bi bil v sredini julija. 


(odgovor članu MZMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: JULIJ 2021
25.11.2020 13:12:33   
Elyn1
Hvala Mal_ 😊 res je bilo lepo to videt.l ❤️Punce, kako prenašate slabost? Jaz sem se še prejšnji teden veselila, da mi ni slabo, potem pa me je na dopolnjen 7 teden doletela taka slabost, celo noč in cel dan, da groza 😊 zdej pa je ene 2-3 dni mogoče za odtenek lažje a vseeno traja brez pavze. Preverila sem vse možne recepte za slabost in pa želodčno kislino, ki nam zdej nagaja, pa mi noben kaj dosti ne pomaga. Mogoče jabolko za 10min, ali pa solata s krompirjem, potem pa spet slabo dalje 😉 se počutim, kot, da sem na neki hudi dieti, saj komaj kaj spravim vase, vse mi tako noro smrdi, razen sadja in solate. 😀se tolažim, da malo bitjece pridno dela tam notri in da bo baje kmalu bolje ❤️ 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: JULIJ 2021
25.11.2020 22:35:59   
Mal_
Meni tudi do zdaj ni bilo nič slabo, danes pa tako grozno, da sem komaj zdrzala.. In to cel dan😖 meni tudi nič ne pase, pojem kaj samo zato da mi ni še bolj slabo... Drugace pa nobenih ekstra želja, razen po sladkem. Se mi zdi da sem že tako okrogla, maščoba okoli trebuha se mi je začela grozno kopičiti in sem prav slabe volje zaradi tega😖 jaz tudi upam da je z otrokom vse ok, bo pa treba še počakati dva tedna na pregled, da bo čisto za sigurno😊

IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Hvala Mal_ 😊 res je bilo lepo to videt.l ❤️Punce, kako prenašate slabost? Jaz sem se še prejšnji teden veselila, da mi ni slabo, potem pa me je na dopolnjen 7 teden doletela taka slabost, celo noč in cel dan, da groza 😊 zdej pa je ene 2-3 dni mogoče za odtenek lažje a vseeno traja brez pavze. Preverila sem vse možne recepte za slabost in pa želodčno kislino, ki nam zdej nagaja, pa mi noben kaj dosti ne pomaga. Mogoče jabolko za 10min, ali pa solata s krompirjem, potem pa spet slabo dalje 😉 se počutim, kot, da sem na neki hudi dieti, saj komaj kaj spravim vase, vse mi tako noro smrdi, razen sadja in solate. 😀se tolažim, da malo bitjece pridno dela tam notri in da bo baje kmalu bolje ❤️ 



(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: JULIJ 2021
27.11.2020 17:03:52   
Elyn1

Ojoj, cisto razumem 😊 meni je slabo dan in noc, se dobro, da sem doma, da lahko spim, ker to je edina resitev, vsaj takrat ne vem, da mi je slabo.Ko dragi kuha, se morem drugam zapret, ker mi ze samo kuhana hrana povzroci se hujso slabost. Zdej mi tekneta vsaj zjutraj 2 popecena kruhka brez vsega, vmes jogurt s kosmici in cez dan se kaksno jabolko ter spet kruhek. Ko berem, kako so ene zenske boge, ki se hujse slabosti in bruhanje prenasajo skozi celotno nosecnost, si mislim in upam, da se konca tole v drugem tromesecju in da bomo lahko uzivale😊
Mal_ potem imava v istem tednu pregled. Jaz sicer ze drugic, bom pa prosila, ce bi lahko imela nuhalno zadnji teden pred prazniki, da bi lahko preostalim sorodnikom za praznike povedadala novicko 😊
Kdaj pa boste ve objavile novicko?
Vsem zelim cim manj slabosti in vse dobro! ✊🏻

IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Meni tudi do zdaj ni bilo nič slabo, danes pa tako grozno, da sem komaj zdrzala.. In to cel dan😖 meni tudi nič ne pase, pojem kaj samo zato da mi ni še bolj slabo... Drugace pa nobenih ekstra želja, razen po sladkem. Se mi zdi da sem že tako okrogla, maščoba okoli trebuha se mi je začela grozno kopičiti in sem prav slabe volje zaradi tega😖 jaz tudi upam da je z otrokom vse ok, bo pa treba še počakati dva tedna na pregled, da bo čisto za sigurno😊

IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Hvala Mal_ 😊 res je bilo lepo to videt.l ❤️Punce, kako prenašate slabost? Jaz sem se še prejšnji teden veselila, da mi ni slabo, potem pa me je na dopolnjen 7 teden doletela taka slabost, celo noč in cel dan, da groza 😊 zdej pa je ene 2-3 dni mogoče za odtenek lažje a vseeno traja brez pavze. Preverila sem vse možne recepte za slabost in pa želodčno kislino, ki nam zdej nagaja, pa mi noben kaj dosti ne pomaga. Mogoče jabolko za 10min, ali pa solata s krompirjem, potem pa spet slabo dalje 😉 se počutim, kot, da sem na neki hudi dieti, saj komaj kaj spravim vase, vse mi tako noro smrdi, razen sadja in solate. 😀se tolažim, da malo bitjece pridno dela tam notri in da bo baje kmalu bolje ❤️ 






(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: JULIJ 2021
27.11.2020 21:08:43   
Mal_

Jaz sem tudi doma, samo pocivat pa ne morem zarad dveh malih otrok, ki imata itak preveč energije🙈 pa se tako vreme smotano je.. Sicer se trudim da gremo ven vsak dan, ampak danes recimo nisem mogla čisto nic in smo pač bile notri cel dan.. Žal, saj mi je hudo zdaj, ampak kaj hočem, cel dan sem sama in slabo mi je, pa se mi res ni dalo. Ja, nekatere imajo res hude probleme, tako da sva midve se ok 🙈O super! V katerem tednu pa si sedaj? Jaz bi tut hotela imeti še letos, upam da uspe obema🍀Moja mami ze ve, ostalim bom pa povedala po nuhalni, oziroma če bo ta sele drugo leto, jim bom povedala za božič.. Tudi jaz želim vsem vse dobro 😊
IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1


Ojoj, cisto razumem 😊 meni je slabo dan in noc, se dobro, da sem doma, da lahko spim, ker to je edina resitev, vsaj takrat ne vem, da mi je slabo.Ko dragi kuha, se morem drugam zapret, ker mi ze samo kuhana hrana povzroci se hujso slabost. Zdej mi tekneta vsaj zjutraj 2 popecena kruhka brez vsega, vmes jogurt s kosmici in cez dan se kaksno jabolko ter spet kruhek. Ko berem, kako so ene zenske boge, ki se hujse slabosti in bruhanje prenasajo skozi celotno nosecnost, si mislim in upam, da se konca tole v drugem tromesecju in da bomo lahko uzivale😊
Mal_ potem imava v istem tednu pregled. Jaz sicer ze drugic, bom pa prosila, ce bi lahko imela nuhalno zadnji teden pred prazniki, da bi lahko preostalim sorodnikom za praznike povedadala novicko 😊
Kdaj pa boste ve objavile novicko?
Vsem zelim cim manj slabosti in vse dobro! ✊🏻

IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Meni tudi do zdaj ni bilo nič slabo, danes pa tako grozno, da sem komaj zdrzala.. In to cel dan😖 meni tudi nič ne pase, pojem kaj samo zato da mi ni še bolj slabo... Drugace pa nobenih ekstra želja, razen po sladkem. Se mi zdi da sem že tako okrogla, maščoba okoli trebuha se mi je začela grozno kopičiti in sem prav slabe volje zaradi tega😖 jaz tudi upam da je z otrokom vse ok, bo pa treba še počakati dva tedna na pregled, da bo čisto za sigurno😊

IZVIRNO SPOROČILO: Elyn1

Hvala Mal_ 😊 res je bilo lepo to videt.l ❤️Punce, kako prenašate slabost? Jaz sem se še prejšnji teden veselila, da mi ni slabo, potem pa me je na dopolnjen 7 teden doletela taka slabost, celo noč in cel dan, da groza 😊 zdej pa je ene 2-3 dni mogoče za odtenek lažje a vseeno traja brez pavze. Preverila sem vse možne recepte za slabost in pa želodčno kislino, ki nam zdej nagaja, pa mi noben kaj dosti ne pomaga. Mogoče jabolko za 10min, ali pa solata s krompirjem, potem pa spet slabo dalje 😉 se počutim, kot, da sem na neki hudi dieti, saj komaj kaj spravim vase, vse mi tako noro smrdi, razen sadja in solate. 😀se tolažim, da malo bitjece pridno dela tam notri in da bo baje kmalu bolje ❤️ 









(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: JULIJ 2021
27.11.2020 21:19:46   
nina**
Se se jst javim po dolgem času 😉 v sredo sem imela prvi pregled je use uredu vidla sm fizolcka mjhnga hehe pa srck slisala je pa velk cist tocn za 8t.

Slabo mi je pa obcasno sam itak tista slabost k ne bruhas sam nikakav si hehe tud jst neki pocivat ne morem pri dveh princeskah doma hehe se pa vsaj tok d jih ne dvigujem velik. A vasi kej cutjo nase2 sta nore to sam mami, mami. Pa skos na men visita, upam d ne bo prevelk sok k bosta zvedle da dobita sestrico/bratca. Bomo pa povedal ostalim za bozica, mam lih 23.12. Nuhalno in bo lih prou. Ne ve pa noben razen ena prjatlca, k me je kr strah kako bodo odreagiral. A boste nrdile kksno foro al kako boste povedale? Jst bi full nrdila eno foro sam ne vem nc mi ne pade na pamet za 3 😋

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: JULIJ 2021
27.11.2020 22:05:48   
Elyn1
Mal_ in Nina** to pa cist razumem, ko imata se otrocke doma, si sploh ne predstavljam 😊❤️Mal_ po izracunu od zadnje menstruacije sem danes noseca 7tednov in 5 dni, se pravi v 8.tednu, kar se lih ujema s temi mucnimi slabostmi 😀 pa ti? Ve? 😊Kok lustn cas smo utrofle, da lahko za Bozic objavimo.🎄 midva sva si kupla to tablico s crkami in narocila bom takoj po nuhalni majcko (moj 1.bozic v trebuscku) in bova neko foro naredila ter poslala ostalim. 😊 Sva pa povedala mojim starsem in bratu, ostalim bliznjim pa kmalu 😊

(odgovor članu nina**)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: JULIJ 2021
4.12.2020 21:15:58   
nevergiveup
Se pridružujem tudi jaz 😅 Doma imam sicer pet mesecev starega dojenčka, tako da je ta nosečnost totalen sok, ampak ga bomo kar imeli, ker če pa na tak neverjeten način rata pa si očitno zelo želi na svet (sem komaj menstruacijo dobila pa ni se nikoli nic ponesrecilo- sva zelo pazila...). Ginekologinja je rekla, da naj sicer razmislim, ker bo razlika komaj 13 mesecev, ampak smo že razmislili 🤷‍♀️😅 To je moj 4. in v bistvu edini nepričakovani otrok. Vse tri prej sem načrtovala in se vedno zgražala kako te lahko pri teh letih nosečnost preseneti?? No, evo... Zdaj pa imam 😅😅

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: JULIJ 2021
5.12.2020 11:35:58   
Nia82
Ooo Nevergiveup deklica midve imava pa skoraj isto starost zadnjega otroka in tudi pri nas bo četrti.

Povej kako se počutiš? Kdaj imaš pdp? Jaz imam sedajle v torek pregled in res komaj čakam, da z mojim vidima pikico.
Imaš mogoče viber si lahka še tam kaj napiševa, drugače pa vse srečke, lep december želim vsem nam...


(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: JULIJ 2021
5.12.2020 14:45:24   
nevergiveup
He he... Super 🥰 Bi dala roko v ogenj, da sem edina taka v skupini 🤷‍♀️ Kar se tiče počutja, če mi ne bi menstra izginila, ne vi vedela, da sem noseča... Edino mogoče napade lakote me dajejo, ampak to me tudi v nenosecem stanju 🤣🤦‍♀️🤣 Pa po pravici povedano s tremi otroki nonstop doma niti časa nimam, da tuhtam o tem kako se počutim 🤷‍♀️ Drugače sem seveda vedno vedela, da sem noseča tudi po povečanih in občutljivih prsih, ampak zdaj itak dojim in to ni ravno merilo 🤪 Prvi pregled sem že imela, pdp je 07.07. - (Rojstni dan mojega ocet, ki je pred kratkim umrl ❤️❤️❤️) Koga pa imaš doma? Jaz imam dve punci in enega fantka 😅

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: JULIJ 2021
5.12.2020 15:39:29   
Nia82
Ja verjamem vseskozi se dogaja na polno ane, skoz je pestro. Hihi midva se sicer dojiva ne več, nekako jé že dost ostale hrane. O fino, tudi pri datumu pdp-ja sma dokaj blizu, mi pa 14.7.


Doma imam pa dva poba in eno punco, tako da zdej bomo pa videli kaj bo, samo da bo zdravo kajne?Veš, da bi bilo zelo lepo darilo v spomin na očeta. Iz kod pa si? Praviš, da v teh letih imeti še enega koliko si pa stara ups mlada?
Bodi lepo pa pridna, da se bo miklavž tud nate spomnil.


(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: JULIJ 2021
5.12.2020 20:36:06   
Mal_
Ja kok lepo sta se pa vidve zastekali, je tok lepo blo prebrat 😊 res zanimivo, kako sta vajini zgodbi podobni, noro.. Pa drugače sem jaz mislila da je razlika ful mala, pa vidim da je vama uspelo s se manjšo 🤣 drugače pa, a imata kake skrbi kako bo? Dva tako majhna, pa se dva malo večja? Mene skrbi, predvsem to da ne bom mogla vsem trem budit vsega kar rabijo, da se ne bom mogla pretrgat.. Ne vem, strah me je da se bi od mlajše oddaljila preveč... Kako vidve to doživljate, ki ste to že dali čez?

Drugače pa sva tudi midve skupaj glede na pdp, jaz imam 15.7.... Ste že imeli prvi pregled? Jaz imam konec naslednjega tedna.. Ze komaj čakam, da vidim kako in kaj... Upam da bo nuhalna se letos, da lahko doma povem😊

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: JULIJ 2021
5.12.2020 21:34:45   
Nia82
Hej Mal,


Mislim da se bomo tudi me razumele prav fajn. Ja je pestro od začetka toda sedaj ne bi zamenjala za nič na svetu. Mala razlika ja sej je kar vendar z pomočjo gre vse kot po maslu, da pa imaš še prijateljice ki znajo pomagat potem pa tak zmagaš.Nič ne skrbi, da se boš oddaljila od tamale, z veseljem bo pomagala in se počutila ponosno kot velika sestrica.
Ooo fino, da imava datum toliko blizu, s kod pa si Mal?
Nič zdej grem pomagat miklavžu, so otroc ravno zaspali...


(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: JULIJ 2021
6.12.2020 7:51:30   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Ja kok lepo sta se pa vidve zastekali, je tok lepo blo prebrat 😊 res zanimivo, kako sta vajini zgodbi podobni, noro.. Pa drugače sem jaz mislila da je razlika ful mala, pa vidim da je vama uspelo s se manjšo 🤣 drugače pa, a imata kake skrbi kako bo? Dva tako majhna, pa se dva malo večja? Mene skrbi, predvsem to da ne bom mogla vsem trem budit vsega kar rabijo, da se ne bom mogla pretrgat.. Ne vem, strah me je da se bi od mlajše oddaljila preveč... Kako vidve to doživljate, ki ste to že dali čez?

Drugače pa sva tudi midve skupaj glede na pdp, jaz imam 15.7.... Ste že imeli prvi pregled? Jaz imam konec naslednjega tedna.. Ze komaj čakam, da vidim kako in kaj... Upam da bo nuhalna se letos, da lahko doma povem😊



Mene nic ne skrbi... Oba moja starejša sta bila presrečna, ko sem rodila se ta zadnjo in sta takoj prosila se enega dojenčka... Vsaka razlika ima svoje prednosti in slabosti- poskusili bomo pač izvlect iz tega prednosti 😅 Ne rabiš se raztrgat, ker sem to napako naredila pri ta srednjem- dala sem mu sebe stoprocentno 24 ur na dan in tudi zaradi težke situacije takrat doma je bil izključno z mano pa z očetom skoraj tri leta (ni se čuval niti ene ure pri nobenemu, ker sem bila proti varuskam- zelo neumno od mene, stari starši so bili pa vsi v slabem zdravstvenem stanju). Rezultat tega je bil, da je bil ta srednji tako napopan na naju, da mu je že par ur narazen povzročalo živčni zlom in hudo stisko in v bistvu je bila katastrofalna odvisnost od naju zelo slaba za vse nas... Jaz sem pač imela ful slabo vest, ker ta starejšo punco sem puščala že zelo zgodaj pri tašči, ker sem se študirala in sem se predala ta drugemu otroku tisocprocentno- NAPAKA! V bistvu otroci ne rabijo toliko kot si mi mislimo in je zelo slabo, da delamo iz njih take odvisneze. Ful je to težko pol za otroke in starše, nikoli niso zadovoljni in zelo nesamostojni in skoz v separacijskih stiskah. Brezveze... Ta tretja moja je itak zdaj ful navajena na razne ljudi- ni samo name napopana kot je bil ta srednji in je ful v redu dojencek zaenkrat. Njo zabavata starejša dva in s tatijem je tudi veliko, ker me pač tudi ta starejša dva potrebujeta in raztrgat se ne morem in ne bom, ker res ni dobro ne za otroka, ne za nobenega tole... To pač govorim iz mojih izkušenj. Na žalost današnja družba ful pretirava s pritiski na starše (se posebej mame) in je to res ena taka huda katastrofa za družine. Predvsem pa zelo slabo za otroka. Ko sem bila jaz majhna, se moji starši meni niso posvetili pol toliko kot se to zahteva zdaj od staršev. Nisem nikoli nic zamerila. Vem, da sta pač mogla delat in da sta mi dala toliko kot sta lahko. Na kraj pameti mi ne pade, da bi jim karkoli zamerila. Je pa res, da sta mi vedno povedala kako zelo me imata rada in to sem tudi čutila, čeprav oče je bil daleč od neke tople in nežne duše, ki skoz objema in ljubcka otroke 😅 Ne da je karkoli s tem narobe, ampak vse kar se dandanes od staršev zahteva je pa norost... ZDAJ PA LEPOOOOO PRAZNUJTE VSI MIKLAVZKA IN ČIM LAŽJO NOSEČNOST VSEM ŽELIM!!!! ❤️❤️❤️

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: JULIJ 2021
6.12.2020 8:16:41   
Nia82
Ja se popolnoma strinjam z Nevergiveup, da ni potrebno se toliko ukvarjati in vsakič skočiti za otrokom ko zajoka. Treba jim je pustiti, da padejo, se udarijo in tudi jokajo. Ni jih potrebno zavihati v vato, ker takšnim je potem zelo težko oziroma njihovim staršem. 

Otroc se morajo znati zaigrati sami, se zamotiti, saj ati in mami morata še postoriti tisoč drugih stvari, ne glede ali živjo v hiši ali v stanovanju.Saj si tukaj ko jim je res hudo, jih pocartaš in se pogovoriš z njimi ko so tako daleč. Vedno pa sem rekla, da naj oče in mami ohranjata v sebi tisto kar ju je povezovalo še pred otrokom, da imata skupne interese, da še vedno kljub malemu dojenčku najdeta čas zase.
Še odgovor za Mal sem včeraj pozabila, pregled imam sedajle v torek.
Ekola miklavž je že hodil, 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: JULIJ 2021
6.12.2020 17:41:26   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Nia82

Ja verjamem vseskozi se dogaja na polno ane, skoz je pestro. Hihi midva se sicer dojiva ne več, nekako jé že dost ostale hrane. O fino, tudi pri datumu pdp-ja sma dokaj blizu, mi pa 14.7.


Doma imam pa dva poba in eno punco, tako da zdej bomo pa videli kaj bo, samo da bo zdravo kajne?Veš, da bi bilo zelo lepo darilo v spomin na očeta. Iz kod pa si? Praviš, da v teh letih imeti še enega koliko si pa stara ups mlada?
Bodi lepo pa pridna, da se bo miklavž tud nate spomnil.





Aha, stara pa sem 40 😬😬 ravnokar bila... Pa iz Ljubljane sem drugače 😅

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: JULIJ 2021
6.12.2020 20:47:09   
Mal_
Nia, Ja saj itak drugega kakor navadit se, mi ne preostane. Tut hčerkama ne... Malo bo na začetku verjetno kriza, ker bo nov tempo, potem bo pa že šlo menda.. Jaz sem iz bele krajine, pa vi? Sem pa nekaj cez dvajset_ stara😊Nevergiveup, Hvala za odgovor. Ja, se totalno strinjam z vami glede teh pričakovanj.. Vse je tako napihnjeno, otroci so center vsega in napaka naj bi bila jih puscat sekunde same. Tega se zavedam in tudi pri nas ni tako. Mala je zelo samostojna, ta večja pa itak, veliko se obe zaigrata sami, res. Itak imam toliko dela da se morata.. Drugega ne preostane. Je pa pri meni tako, da s prvo sem bila non stop skupaj, večinoma sami. In ko je prišla druga, je bila zelo.. Ne vem, odkrivala me je, nič več nisva mogli skupaj početi kot prej in mi je verjetno zamerila ker nisem bila tako odzivna. Mlajša je ze sedaj navajena drugače, da mora počakat oz sama rešit situacijo če lahko... Zato me dejansko bolj skrbi to, kako me bosta dojemali kot mami.. Vedno mam neko delo, velikokrat se ujamem ko se mi ne da spustit na njun nivo in se dejansko nekaj igrat z njima, ker pač itak non stop pucam, kuham,... In potem mi je hudo. Zdaj bo pa tu se en otrok, ki bo dobil več pozornosti in casa.. Ne vem, rada bi, da smo se naprej povezane, da me dozivljata kot dobro mami, ne kot mamico ki nima nikoli časa... Zdaj ko je karantena sem itak cis gotova, energije nimam, slabosti me dajejo pa se sitna sem in si grem noro na zivce ker nisem to kar bi rada bla z a njiju. Verjetno samo faza, hormoni ali nekaj pač, bo minilo.. Tuš časa razmišljat o tem preveč na srečo nimam😂 Se pa vidi pri vama da imata kilometrino, da bo to vajin 4. Otork.. Imata tako zelo zrelo razmisljanje👍

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: JULIJ 2021
6.12.2020 21:55:30   
Nia82
Ja saj vse razumem, tale koronaje vse obrnila na glavo. Toda vem tudi, da bomo drugo leto takle čas z največjim veseljem hodili po obiskih in se imeli lepo. 

Že pomlad in poletje prihodnjo leto bo čisto drugo, ker enostavno mora biti. Veš Mal, jaz sem po naravi optimistka in še dva dni nazaj sem sinu razlagala o tem, kaj narediti ko ti življenje ponudi limone. Dosti sem tudi že v življenju dala za sabo, da vem da življenje ni orehova potica in, da v življenju šteje le tisto kar ne moremo plačati z denarjem.Jaz sem iz Velenja, edina škoda je ko smo tako daleč narazen, mogoče res kak Viber pa to, bi se lahko še prej kaj zmenile.Sej se lahko tikamo nismo neke hude mamike, da bi morale biti na vi.😉Si že imela prvi pregled ali? Jaz ga imam ta torek.
Prijeten večer vsem...🤗

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 7:29:01   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Mal_

Nia, Ja saj itak drugega kakor navadit se, mi ne preostane. Tut hčerkama ne... Malo bo na začetku verjetno kriza, ker bo nov tempo, potem bo pa že šlo menda.. Jaz sem iz bele krajine, pa vi? Sem pa nekaj cez dvajset__ stara😊Nevergiveup, Hvala za odgovor. Ja, se totalno strinjam z vami glede teh pričakovanj.. Vse je tako napihnjeno, otroci so center vsega in napaka naj bi bila jih puscat sekunde same. Tega se zavedam in tudi pri nas ni tako. Mala je zelo samostojna, ta večja pa itak, veliko se obe zaigrata sami, res. Itak imam toliko dela da se morata.. Drugega ne preostane. Je pa pri meni tako, da s prvo sem bila non stop skupaj, večinoma sami. In ko je prišla druga, je bila zelo.. Ne vem, odkrivala me je, nič več nisva mogli skupaj početi kot prej in mi je verjetno zamerila ker nisem bila tako odzivna. Mlajša je ze sedaj navajena drugače, da mora počakat oz sama rešit situacijo če lahko... Zato me dejansko bolj skrbi to, kako me bosta dojemali kot mami.. Vedno mam neko delo, velikokrat se ujamem ko se mi ne da spustit na njun nivo in se dejansko nekaj igrat z njima, ker pač itak non stop pucam, kuham,... In potem mi je hudo. Zdaj bo pa tu se en otrok, ki bo dobil več pozornosti in casa.. Ne vem, rada bi, da smo se naprej povezane, da me dozivljata kot dobro mami, ne kot mamico ki nima nikoli časa... Zdaj ko je karantena sem itak cis gotova, energije nimam, slabosti me dajejo pa se sitna sem in si grem noro na zivce ker nisem to kar bi rada bla z a njiju. Verjetno samo faza, hormoni ali nekaj pač, bo minilo.. Tuš časa razmišljat o tem preveč na srečo nimam😂 Se pa vidi pri vama da imata kilometrino, da bo to vajin 4. Otork.. Imata tako zelo zrelo razmisljanje👍


Ta novi otrok vas bo tudi povezal- ne tega pozabit! Moja dva starejša sta se precej več kregala prej med sabo, zdaj pa imata dojenčico v katero sta oba zaljubljena, ji pojeta nonstop pesmice, jo guncata, vozickata in je kot nek skupen hobi njun ratal. Se enkrat pa ti polagam na srce- ne rabiš se raztrgat! Vsak dan nekaj naredite skupaj in so dajte milijon poljubčkov in objemckov in je to dovolj! Včasih res velja ‘manj je vec’. Moji otroci ful cenijo čas z mano, ker vejo da ga nimam veliko, ker moram poskrbet tudi za naju z možem in za gospodinjstvo in tudi zase si vzamem redno trikrat na teden čas za telovadbo. Vsak dan se poigramo eno družabno igro skupaj ali kaj ustvarjamo ali preberemo ali gremo na sprehod in seveda skupaj pojemo- to je to. Kdo se je z mano ukvarjal, ko sem bila majhna? Ja, starši... Ampak sem točno vedela, da enostavno starša morata zrihtat gospodinjstvo, imata oba službe in en drugega in mi na kraj pameti ni padlo tezit, da bi se z mano igrala- igrala sem se z bratom, večinoma sama ali z drugimi otroki. In niti slučajno nisem nobenemu nikoli nic zamerila- odrasli so pač busy in se trudijo na vse pretege in se tega otroci v današnji družbi res niti ne zavedajo, ker smo sveto prepričani, da moramo za njih imet skoz polno energije, nasmeh do ušes in se čisto vse it skupaj. Pa kako naj pol vejo, da rabimo tudi mi time out oziroma da imamo druge stvari za naredit?? Moji starši so mi gladko mirno rekli direkt, če so bili zasedeni ali utrujeni in je prav tako. Ampak, ja... Jaz sem tudi delala to napako in zaradi tega ker sem hotela biti supermama se raztrgala z dvema prve par let. Rezultat? Ta mlajši je bil napopan name kot da je konec sveta, med sabo sta se ful kregala in tudi meni nonstop nekaj tezila in jamrala... Brezveze... Ampak to dojameš z izkušnjami in vsak otrok je itak zgodba zase. Mene v bistvu ta dinamika med otroki ne skrbi pa to, da ko imaš dojenčka, ti ta vzame ogromno časa na začetku tudi se mi zdi ena taka dobra šola za otroke, da se naučijo neke empatije in razumevanja, da NE morejo biti center sveta 24 ur na dan (manj težav kasneje v zivljenju in v soli, če mene vprašaš...). Priznam pa, da bo zame in za moža kar izziv, ker bo res zeloooo majhna razlika, ampak tudi tukaj vidim dost prednosti. Kaj p mame z dvojcki in trojcki? 🤷‍♀️😅 Moram pa seveda povdarit, da mi je mož v veliko podporo in moj stoprocentni zaveznik in NE delam vsega sama!

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 8:41:39   
Katja0
Pozdravljene!Kako ste kaj? Vam delajo slabosti velike preglavice? 😬Jaz še zaenkrat nimam slabosti, sem pa v devetem tednu (držim pesti, da tako tudi ostane 🤞).Tiste katere ste že imele prvi pregled, so lahko šli partnerji zravn? Ali zaradi ukrepov ne smejo? 😔Sama imam v petek prvi pregled in si res močno želim, da bi lahko šla oba. Zame je to prva nosečnost in je vse novo.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 9:41:20   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Katja0

Pozdravljene!Kako ste kaj? Vam delajo slabosti velike preglavice? 😬Jaz še zaenkrat nimam slabosti, sem pa v devetem tednu (držim pesti, da tako tudi ostane 🤞).Tiste katere ste že imele prvi pregled, so lahko šli partnerji zravn? Ali zaradi ukrepov ne smejo? 😔Sama imam v petek prvi pregled in si res močno želim, da bi lahko šla oba. Zame je to prva nosečnost in je vse novo.


Jaz nimam slabosti, samo jest moram pa res precej pogosto.... Sem že imela prvi pregled in partner ni smel zraven 🤦‍♀️ To je res škoda, ampak tako pač je... Upam, da bo vsaj na nuhalno lahko prišel... Lani je bilo isto- ni smel na prvi pregled, ker je bil itak se ful zgodaj in vaginalni uz, potem je že ta zmeda s korono ratala, ampak na nuhalno je lahko šel, na morfologijo pa ne več... 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Katja0)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 11:59:09   
Elyn1
Pozdravljena Katja 😊 meni je slabo za znort ze od 8.tedna do danes neprekinjeno, tudi ponoci. Sem poskusila tudi antimetil, pa ne pomaga, tako, da ni druge kot zdrzat, sem pa od danes naprej v 10.tednu 😊 lahko samo recem, da si velika srecnica, ker men je slabost neki najhujsega kar obstaja, tako, da komaj cakam, da se neha.moj je sel z mano na prvi pregled, je pa res, da sem samoplacnisko in je verjetno malo drugace 😉 konec tega tedna greva se enkrat, ker nismo se ocenili PDPja potem pa upam, da nuhalna tik pred bozicem 🎄tudi sama sem prvic noseca in se zelo veselim! imejte se lepo 😊

(odgovor članu Katja0)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: JULIJ 2021
7.12.2020 14:36:16   
Rossie
Pozdravljene punce! Najprej iskrene čestitke vsem! Verjetno bom imela rok avgusta, ampak skupina za avgusta še ne obstaja :). Pišem pa, ker imam problem. Mogoče se je že kateri to zgodilo :) to je moja druga nosečnost, ginekologinja mi je rekla naj s seboj na prvi pregled prinesem materinsko knjižico od prve hčere, jst pa nimam pojma kje je. Vmes smo se selili in se bojim, da sem jo založila. A je imela že katera tak primer? 🤦‍♀️


(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?