|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:33:05   
Spark
No evo, jaz imam dve punčki in ena je povabljena k sošolcu na rojstni dan.
Sedaj pa darilo. Kaj za boga naj kupim fantku??? Sigurno ima en bataljon spidermenov- ki so kao popularni.
Ne vem, kaj bi enega 4 letnega fantka razveselilo.
Malo idej prosim ,da ne brcnem v temo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:46:46   
valentina2006
Mogoče puzzle al pa kakšnjo knjigo... men se zdi, da je dandanes full težko kupovat darila za otroke, ker ma velika večina že "skor" vse user posted image ... jaz osebno zelo rada kupim kaj za oblečt...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:50:19   
Paštetka
legokocke oz tiste play... ne vem kaj so že, ko so vitezi in razne druge figurice kao lego kocke in se sestavlja.

Ali pa spidermanove boksarce. Naš 3 letnik jih obožujeuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:52:28   
Spark
A se vam zdi kul, da mu kupim oblačilce, glede na to, da so samo v vrtcu skupaj?
Da ne bo otroček razočaran, ko bo dobil boksarce za darilo in ne kakšne igračke?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:55:04   
Anonimen
Nogometna zoga.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:56:00   
janjja
Jaz mu nebi kupovala oblačil. Ne rečem kakšne šramplce za zraven ampak osnova naj bo igrača.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:57:20   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

A se vam zdi kul, da mu kupim oblačilce, glede na to, da so samo v vrtcu skupaj?
Da ne bo otroček razočaran, ko bo dobil boksarce za darilo in ne kakšne igračke?



Jest kupujem oblačila sorodnikom, znancem... "prjatlu" z vrtca pa neb.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 18:57:57   
Anonimen
A se vam zdi kul, da mu kupim oblačilce


Ma niti ne...

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 19:25:01   
Ribica **
Puzzle s Carsi ali cem podobnim (to ziher pozna), milni mehurcki, taki dinozavri, ki se morajo izkopat iz neke gmote mavca - dobis kladivo zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 19:25:54   
urška76
Mi mamo za take primere sestavljanke ali knjigice ali pa kak motor/avto, pa mal sladkega zraven.
Oblačila pa samo v primeru, da se z mamico poznamo (smo kolegice), da se lahko mal pozanimam o potrebi in številki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 19:35:04   
borci
Kot so že predlagale kakšen puzzle s Cars ali Roary oz. kakšne njihove druge igrače, mogoče Mojster Miha - vsaj naš 4-letnik ima to rad in pa seveda razni dtroji - gradbeni , avti- gasilci, policija ipd. Našemu je všeč tudi plastelin in vlakec Tomaž. V poštev pride seveda Spiderman, ampak če ne veš kaj ima je je mal problem.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 19:44:29   
Pia73
Ko je bil naš star 4. leta je bilo vseeno kaj si mu kupil, ker itak niti pogledal ni.

Sicer so ti punce že vse svetovalre, če pa še vedno ne veš in bi rada dala koristno darilo pa vprašaj njegovo mamico. Preverjeno to pomaga.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 19:59:13   
onur
kako družinsko igrico (puzzle, spomin, ...) primerno njegovim letom

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 20:32:32   
tjašun
Pa če bi poskusla s kompletom  barvic ali flomastrov, pa risalni blok je ok ali pa pobarvanka, pa plastelin ali das masa... Jaz vedno kaj takega nesem.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 21:02:05   
pufetta
Moj nečak je lansko leto za 4 leta dobil stezo Hot Wheels, ki je aktualna že več kot eno leto. Ure in ure se preigra z njo, avte (in druge stvariuser posted image ) spušča iz omar, oken, polic,... tukaj je link do te steze in podobnih http://b2c.baby-center.si/WebClassification.asp?ClassID=234&ParentClassID=23

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 21:40:42   
Spark
Sem mu kupila eno sestavljanko, ki ima še nek svinčnik zraven, pa mi ni čisto jasno kaj ta svinčnik počne, ampak se mi je zdelo uredu.
Zraven sem dala še eno cukrarijo, sedaj pa me zanima a je to zadosti al kaj?


(odgovor članu pufetta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
7.11.2008 21:54:49   
urška76
Če sta prijatelja samo v vrtcu in nimate drugačnih kontaktov je to čisto dovolj.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 11:41:14   
ZmajTolovaj
Mi gremo danes na obisk h eni štiriletnici in sem kupila v Mercatorju eno tako magnetno tablo, na katero lahko pišeš al s kredo al s flomastri, zraven so pa še magnetne črke in številke in še ene 100 drugih stvari, se mi je zdelo tko fajn, ustvarjalno. Drugač pa tudi knjige nosimo v dar.
Sploh pa je običajno s temi darili samo pretiravanje - mislim kar se tiče vrednosti darila in tko. Saj je lahk ena malenkost.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 8.11.2008 11:42:00 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 11:47:54   
karamela
Midva pa vedno kupivo neko oblačilo majčko, hlače, jopico karkoli zraven pa še neko igračko, da je otrok zadovoljen.

Imam sicer že 6,5 l. sinka. zabavo naredimo doma na vrtu, kjer je ogromno prostora. Če bi mu vseh 14 otrok prinesli igrače (se je to zgodilo tam okrog 4 roj. dne ko so bile popularne ninje želve) bi bila soba kmalu čisto premajhna.


Torej mi2 vedno ne glede za kateri roj. dan kupiva nekaj za oblečt uporabnega in kako manjšo igračko...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 13:11:49   
Martina27
Midva sva bila v sredo pri 4-letniku in sva mu kupila Rorija na daljinsko....in je bil čist out..... je pa res da sem vprašala njegovo mamico in mi je rekla da si pa res to ful želi...in željo smo mu izpolnili...

Moj obožuje lego kocke, če odštejemo dinozavre.....user posted image ... Kakšnega big foota al pa kak avto, motor, pa una Hot weels steza je res super.....preverjenouser posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 13:15:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

A se vam zdi kul, da mu kupim oblačilce, glede na to, da so samo v vrtcu skupaj?
Da ne bo otroček razočaran, ko bo dobil boksarce za darilo in ne kakšne igračke?



U, ful bo razočaran oz. je vseeno, če potem čisto nič ne prineseš.user posted image

Zmaj iz Müllerja je fajn darilo, jih imajo tudi take, ko je Spiderman gor. Tistega najbrž še nima, pa še dragi niso. Za te zmaje je mene Volga navdušila, tako da jaz tudi zdaj to kupujem za RD-je. To so tisti zmaji, ki se jih spušča v vetru. Pa še kakšno malo ****rijčko zraven, pa je. Kkšen avtomobilček, mogoče. Če ravno zdaj ne bo vremena za zmaja spuščat, da ima za prvo silo ta avtomobilček.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 13:16:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Sem mu kupila eno sestavljanko, ki ima še nek svinčnik zraven, pa mi ni čisto jasno kaj ta svinčnik počne, ampak se mi je zdelo uredu.
Zraven sem dala še eno cukrarijo, sedaj pa me zanima a je to zadosti al kaj?




Aja, si že kupila, vidim zdaj. Ja, v redu. Ampak jaz bi še vseeno še en mali avtomobilček zraven. No, saj ozroci so različni, ampak naš bi bil najbolj  vesel tistega avtomobilčka ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 13:18:37   
Mišni
U, še nekaj sem se spomnila. Zdaj imajo tam na tistem oddelku v Müllerju, kjer so vitezi - igračke, tzudi ene take kamne, ki so zakopani v eno kocko zlatega peska. Ta pesek je skupaj sprijet in potem dobiš zraven eno malo leseno kladivce in dleto, da potem tisti kamen (pa so pravi kamni - marmor, kalcit ... - 8 različnih obstaja) ven stolčeš. Je pa to taka mala stvarca, enih 10 cm velika, stane pa 3 evre. Otroci so ful navdušeni, vsaj moj in od moje sodelavke.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
8.11.2008 20:33:25   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

U, še nekaj sem se spomnila. Zdaj imajo tam na tistem oddelku v Müllerju, kjer so vitezi - igračke, tzudi ene take kamne, ki so zakopani v eno kocko zlatega peska. Ta pesek je skupaj sprijet in potem dobiš zraven eno malo leseno kladivce in dleto, da potem tisti kamen (pa so pravi kamni - marmor, kalcit ... - 8 različnih obstaja) ven stolčeš. Je pa to taka mala stvarca, enih 10 cm velika, stane pa 3 evre. Otroci so ful navdušeni, vsaj moj in od moje sodelavke.


Ej, to sem pa gledala, pa je mene navdušilo user posted image , samo sem tolk smotana in se ne spoznam na igrače in nisem pogrtuntala, kaj s tem počneš.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj kupiti 4. letniku za rojstni dan
9.11.2008 10:28:32   
Mišni
No, pa za naslednjič. Ali pa za novoletno darilo za kakšne otroke, če jih imate v bližini. Je fajn, ker ni drago, pa veliko veselja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?